Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elítélitek azt a nőt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek azt a nőt vagy férfit, akinek szeretője van?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 08:53
1 2 3 4 5 6
 31/54 anonim ***** válasza:
76%

18. Rém egyszerű

- oldjátok meg együtt a gondokat

- ha ez nem megy, el lehet válni tisztességesen, nem a másikat átverve félredugni/szeretőt tartani. Kifogásokat a legkönnyebb gyártani. A gyerekek anyja tud dolgozni, a kölykök után meg amúgy is kell fizetned, és a közös időtöltés se tilos. Semmi ok nincs arra, hogy ne válj el. Szimplán kényelmes , gyáva és gerinctelen vagy.

- és ha már egyenesség és őszinteség, és válni nem akartok, van egy 3. opció is. nyíltan felajánlhatnád a feleségednek a nyitott házasságot. Ha ezt megtetted volna, azt már írtad volna. Szóval a háta mögött félrekefélni sokkal kényelmesebb és egyszerűbb neked. Ennyi. Ha te félrejárkálsz, neki is meg kellene adnod a lehetőséget, de ha esetleg ő nem is akar mással szexelni, legalább tisztában van a helyzettel, és joga van választani, hogy ezt a " házasságot" így akarja e még. Vagy amíg te csalsz az szerinted oké, de ha a nő is az már nem tetszik?🤮

2023. okt. 12. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/54 anonim ***** válasza:
100%

"Ha el válok nélkülem nem tudnának meg élni… a gyereknek abba kellene hagyni a sportot amit imádnak..

Hétvégén versenyek vannak..Mindenki azt hiszi Mindenki azt hiszi mennyire egyszerű.."


Húú ezeket a kifogásokat!!!!!!


Mert ha válsz akkor nem tudod a sportot fizetni a gyereknek?


Akkor nem tudsz a suliba, edzésre elmenni értük vagy vinni őket?


Nem tudsz akkor egy szülőértekezletre, sulis rendezvényre, fellépésre pl. elmenni?

Vagy egyszerűen csak délután elmenni fagyzini velük?


Mi akadályoz meg, (ha nem költöznél messzire ), hogy programok legyenek a gyerekkel?

Normális esetben attól,hogy másova mész aludni a gyereked még a gyereked. Attól még az anyjával közösen kell megoldani az eltartásukat, a logisztikát a gyerkőcök körül.

2023. okt. 13. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/54 anonim ***** válasza:
13%

32#

A sportot nem fizetni kell..

Mivel az anyjának nincs jogosítványa így minden edzésre és vidéki mérkőzésre én viszem…

Heti 5 edzés és hétvégén 1-2 mérkőzést..

Győr és Nyíregyháza között…

Ami még probléma, hogy fel építem egy kétszintes házat és meg haragudj de nem szeretnék albérletbe menni…

Ha meg eladjuk a házat akkor meg nekik Kisebb lakásba kellene költözni amiről egyik gyerek és a kedves felségem hallani sem akar.. én meg megfogadtam nem leszek olyan balek férfi akit ki forgat egy nő anyagilag..


Mind olyan pénz éhes..

Az össze nő csak arra megy hogy el szedjék a férfiak pénzét..

az enyémet nem fogja egy se…

2023. okt. 13. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/54 anonim ***** válasza:
87%

33. Kifogások továbbra is megvannak. Ok. Te dolgod.

De arra továbbra sem vàlaszolsz miért nem beszéltél őszintén és egyenesen a felesegeddel a nyitott házasságról. Nem sunnyogva, gerinctelenül a háta mögött megcsalva, átverve, mint egy utolsó 💩kupac.

2023. okt. 14. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/54 anonim ***** válasza:
77%

Itt te vagy a "rosszfiu", ne probalj mast beallitani, hogy magad igazold.

Remelem az asszony is csal teged es nem kotodik hozzad erzelmileg, ha mar magadtol nem mered felhozni a nyilt hazadsagot...

2023. okt. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/54 anonim ***** válasza:
100%
Eddig azt mondtad, a szexen kivul jol megvagytok. Most hirtelen amikor mar nincs tobb erved, o a penzehez, aki tonkre akar tenni teged? 😅
2023. okt. 14. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/54 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudom, hogy az elítélem a jó szó-e rá, mert ezer és ezer történet van, de az tény, hogy helytelennek, erkölcstelennek tartom, és nem szeretnék az az ember lenni soha, akinek x év múlva szintén szeretője lesz, mert akkor csalódnék magamban is valamilyen szinten. Nekem ez az elvem.
2023. okt. 14. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/54 anonim ***** válasza:
0%

Elitélem persze, de szeretnék is egy jókiállású srácot :)

40n

2023. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/54 anonim ***** válasza:
66%
Én is elítélem, pedig én férfi vagyok! Ha valakinek párkapcsolata van, akkor nem állok vele flörtölgetni, meg nem akarok járni egy ilyen nővel! Ha szóba is elegyednek velem, akkor pár szót váltok velük, utána lerázom és ennyi! Szóval én nem akarom senkinek sem a párkapcsolatát tönkre tenni! Ha valakinek van párkapcsolata, akkor éljenek békességben és boldogságban, vagy ha valami nincs rendben, akkor szakítsanak! Ennyi! Csak ne tartsanak szeretőt és ne legyenek megcsalások, mert én szerintem egy normális párkapcsolat nem a szerető tartásról, meg a megcsalásról szól!
2023. okt. 15. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/54 anonim ***** válasza:
70%
39-ea vagyok! Nyílvan ha valami nincs rendben, akkor ne egyből a szakítás legyen a megoldás, hanem először beszéljék meg a problémát és oldják meg! Ha meg végkép nem tudják megoldani, akkor végső megoldás a szakítás! Ez az apró részlet kimaradt!
2023. okt. 15. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!