Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elítélitek azt a nőt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek azt a nőt vagy férfit, akinek szeretője van?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 08:53
1 2 3 4 5 6
 41/54 anonim ***** válasza:
76%
Akinek nincs szeretője elítéli, akinek van, vagy valami miatt szeretne, az nem. Ez ilyen. Vagyis együttérzést, megértést csak sorstársaktól várhatsz.
2023. okt. 15. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/54 anonim ***** válasza:
39%
Sokan úgy dobálóznak a "válj el" tanácsaikkal, mintha oly egyszerű lenne mint a "menj le a boltba kenyérért ". Egy válásnak ezer árnyalata van, könnyű kimondani, ugye? A nyitott házasságot is írták, az én férjem tök hülyének nézett mikor felajánlottam, és nem érti meg hogy én már nem fogok vele szexelni mert kiráz a hideg tőle! Ő még reménykedik, nyomasztó érzés!
2023. okt. 15. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/54 anonim ***** válasza:
79%

Utolso, ha tudnad ez mennyire szanalmason hangzott...

Az anyam rettento helyzetben volt anyagilag sot erzelmileg is. Senkinek se kivannam... Megis eltudott valni, te csak kifogasokat gyartasz, es undorito a hozzaallasod. Kihasznalod anyagilag, hogy a ferjed meg remenykedik...

2023. okt. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/54 anonim ***** válasza:
29%

43:

Fogalmad sincs a körülményekről, semmit nem tudsz a részletekről, okokról. Én sem az anyukádéról, de remélem jobb élete lett miután elvált. További szép estét! 42es voltam.

2023. okt. 15. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/54 anonim ***** válasza:
100%

#44

Minden akarás kérdése! Ha elakarsz válni, akkor tökmindegy, hogy nehéz, vagy sem! Így meg csak a kifogások buborékjában biztonságban érzed magadat, mert nem kell csinálni semmit sem!

2023. okt. 16. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/54 anonim ***** válasza:
31%
Sose értettem, hogy az ilyen rideg, frigid nők minek házasodnak, miért kötnek magukhoz pasit, ha nem érdekli őket a normális szexualitás.
2023. okt. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/54 anonim ***** válasza:
37%

Nem. Nekem is van.

N

2023. okt. 17. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/54 anonim ***** válasza:
73%
Egyik legundorítóbb dolog sunyiban, a másik szemébe hazudva szeretőt tartani főleg ha rendszeresen összejárnak és már egyértelmű mindenkinek de mégis tagadja! Meglehet otthon beszélni a problémákat, mindenre van megoldás csak néhány embernek könnyebb keresni egy másikat, a régit semmibe nézve, mások érzéseivel nem törődve. Sokszor a gyerekek is megsínylik az ilyet. Fujj
2023. okt. 17. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/54 anonim ***** válasza:
25%
A 48-ast szétadom!
2023. okt. 17. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/54 anonim ***** válasza:
22%
1 es leirta a lenyeget, attol h mevcsalja a parjat nincs erzelmi eltavolodas, akkor van baj ha erzelmileg is mashoz huz a szive. 2, emberek vagyunk nincs jogunk iteletet mondani 1 masik egyenragu ember felett
2023. nov. 7. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!