Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elítélitek azt a nőt vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elítélitek azt a nőt vagy férfit, akinek szeretője van?

Figyelt kérdés

2023. okt. 11. 08:53
1 2 3 4 5 6
 51/54 anonim ***** válasza:
58%
A parod, majd mond iteletet feletted, es csak az szamit. Bar ha te nem adod meg az embernek az alapveto tiszteletet, akkor nem is varhatod el a másiktól. Hisz a megcsalas, a masik arcba kopese...
2023. nov. 7. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/54 anonim ***** válasza:
56%
Nem ítélem el, csak engem ne csaljon meg a férjem.
dec. 10. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/54 anonim válasza:
64%
Az a baj én fiatal fiú vagyok, szeretnék elköteleződni de egyszerűen érzem hogy bennem van még a "vadászási ösztön" néha flörtölök de messzebb sosem mentem, és van egy idősebb barátnőm akit nagyon szeretek és lassan egy éve együtt vagyunk csak hogy ! Nem feküdtem még le vele! És nem tudom meddig kellene várnom, mert szeretem elvileg ő is engem. Nem is szeretném elhagyni, de közben ott van a másik dolog, hogy fiatal vagyok és elég sok lányt megkaphatnék és nem tudom mi legyen. Egyelőre még kitartok a párom mellett.
febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/54 anonim ***** válasza:

#38

Itt vagyok😘

márc. 26. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!