Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » A férjemmel teljesen más az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A férjemmel teljesen más az életritmusunk, tényleg nem lehet változtatni ezen?

Figyelt kérdés

Nem nagy dologról van szó, de engem egyre inkább zavar.

Én 9-10 körül fekszem aludni esténként, ő éjfél, 1 óra. Nyilván ebből következik, hogy én kelek 6-7 körül. Ő viszont alszik fél délelőtt.


Emiatt úgy érzem, mindig elmegy a délelőttöm azzal, hogy ülök és várom hogy felébredjen. Addig semmibe nem tudok belekezdeni. Porszívózas, mosás stb, nem akarok zajt csapni... De ha délután megyek dolgozni szeretnék itthon hasznosan időt tölteni.


Amikor én ebédelek, ő reggelizik.

Teljesen el van csúszva a napunk, soha nem tudunk együtt ebédelni.


Azt mondja ő nem tud aludni éjfél előtt. :/


Másoknak is így el van csúszva a napja?


jan. 9. 07:55
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
100%
Akkor extrém ha ráérsz pl 6-7kor kelni, nekem pl 4kor kell kelnem, 9kor szeretek már csicsikálni.
jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
35%
Többek között ezért nem költöztem össze a barátommal. Volt egy kb. féléves időszak, amikor kénytelenek voltunk együtt lakni, ugyanez volt, mint nálatok. Gyakorlatilag minden lepusztult körülöttem, mert semmit nem tudtam tőle csinálni, se fürödni, se enni, se takarítani, jóformán még WC-re menni sem. Ez egyszerűen tarthatatlan volt.
jan. 9. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
100%
11-ok, ez igy erthető.
jan. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
48%
Majd porszivozik és mos ő, ha felébredt.
jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
70%
12- és miért nem tudtál tőle semmit sem csinálni? Azért együtt élő párok is tisztálkodnak, végzik a dolgukat :D
jan. 9. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 Laylah ***** válasza:
88%

Az elmúlt hetekben otthon voltam egyedül. A kényszerített munkanapos 11-kor fekvés-fél 7-kor kelésből óramű pontossággal beállt a szervezetem 3-as fekvés, 10:45-ös kelésbe. Ugyanúgy 8 órát aludtam, csak pár óra eltolódással. Most komolyan azon háborogtok, hogy mindenkinek más a természetes bioritmusa? Mintha ezen akarattal lehetne változtatni. Persze, le lehet feküdni korábban és korábban kelni, de az nem feltétlenül a test saját ritmusa. Épp elég baj nekünk baglyoknak, hogy a pacsirtákhoz igazodik a világ, nem kell külön csesztetni érte otthon is. Anyám is ezt csinálta anno velem, hogy ha fél 8-kor még aludtam, akkor hozzáfogott csapkodni meg hangoskodni, mert nem bírta elviselni, hogy más alszik, míg ő ébren van. Nem normális. Ennyi erővel a kérdező férje is megtehetné, hogy este 11-kor kezd el porszívózni, mert hát ő ébren van, mit érdekli őt, hogy más aludna.

A kérdezőnek annyit mondanék, hogy le kell ülni szépen megbeszélni és kompromisszumokat kell kötni. Ha meg otthon vagy, akkor nem látom, a mosáson, porszívózáson kívül miért ne lehetne megcsinálni bármilyen más házimunkát attól, mert egy szobába nem mész be.

jan. 9. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
71%
Jaj, micsoda mártír vagy.. Mindjárt megsajnállak. Ki kényszerít arra, hogy 9kor feküdj és 6kor kelj? Ki mondta, hogy ülnöd kell kussban a kanapén amíg nem ébred fel? Van egy csomó dolog ami nem jár zajjal, amivel ellehetsz, kisebb zajra meg úgyse fog felébredni, szóval ez megint hülyeség. Ki mondta, hogy együtt kell ebédelnetek? Ha ő épp reggelizik, amikor te ebédelsz, akkor is együtt esztek, szóval nem kva mindegy kinek megyik étkezése éppen? Nagyon úgy néz ki, hogy mindent kontrollálni akarsz, azt akarod, hogy mindenben hozzád igazodjon, amikor meg nem teszi, mert különálló ember saját bioritmussal, akkor kitalálsz mindenféle baromságot, amibe beleköthetsz. Ha ennyire zavar, akkor minek mentél hozzá? Nyilván előre tudtad, hogy ez lesz.
jan. 9. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:

16-al egyetértek.

N 31

jan. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
85%
Nő vagyok és én éjjeli bagoly vagyok. A férjem előtt rendszeresen én voltam az éjszakàs nővérke a kórházban. Jobban fent tudok maradni éjszaka. A férjem reggeli pacsirta volt, de mióta megjött a gyerek, rájött, hogy akkor alszunk amikor van egy kis idő. Én pl ma hajnali négykor feküdtem le, mert a gyerek miatt nincsen énidőm. Éjszaka szoktam bepótolni. Hajnali négykor lefeküdtem, de kilenckor keltem is amikor a gyerek megébredt. Nyilván kicsit fáradtabb vagyok ma,mintha aludtam volna, de megérte, mert nekem kell az a kevés énidő heti 1-2 alkalommal. A férjemet ez nem zavarja, főleg, hogy ő meg reggel 5-kor kel. Én a konyhában tevékenykedek, hogy ne zavarjam őket az alvásban. Ennyi. 6 éve vagyunk együtt, sosem volt problémánk az, hogy én később fekszem le aludni, mint ő. Bár nem is alszok délig a gyerek miatt.😄 Viszont szinte biztos, hogy éjfélnél előbb ma sem fogok elaludni, hiába csak 4-5 órát aludtam ma. Akármilyen hihetetlen, de van ilyen.
jan. 9. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:

Lustának egyáltalán nem nevezném, dolgozik rendesen, szerencsés(ek vagyunk), mert egyikőnk sem 10-12 óra szalag mellett állás a munkája, nem kell reggelente kelnunk időben nagyon sokszor, ezért engedhető meg, hogy kesoig fennt legyen. Csak én nem tudok 10nel tovább fenn maradni, mindig is így volt. És ez a normális szerintem is. Egészségügyi okokat ha nézünk sem egészséges éjjel 1-2 óráig fennt lenni. Hiába alszik utána 8-9 órát, nem kipihent sokszor.

Beszéltünk már erről, volt hogy jött velem együtt feküdni időben, másnap mondta hogy órákig vergődött az ágyban. Ennek szintén nincs értelme.

jan. 9. 12:20
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!