Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Terhesen hozzámennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen hozzámennétek a párotokhoz ha szeretné, ha amúgy nem volt tervben a házasság?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, h nem lenne utána olyan érzésetek hogy csak a becsúszott baba miatt vett el? amúgy szeretjük egymást, de még nagyon nem volt tervben az esküvő

márc. 11. 17:33
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
100%
Hiaba becsuszott, ha komolyan fel akarom nevelni, komolyan szeretnem remelni, hogy nem megyunk szet, ahogy egyebkent parok nagyobb resze vegul ugyis. De eskuvo nem lenne, csak hazassagkotes. Orult penzelveres, kirakat az egesz.
márc. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim ***** válasza:
100%
Kérdezö, most akkor tervben volt, vagy becsúszott? Egyik szavaddal ütöd a másikat.
márc. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:
100%

A kerdesben arrol van szó hogy nem volt tervben a házasság, ezért én nem mennék hozzá. Nekem fontos hogy azért vegyen el mert tényleg akar, nem valami tényező miatt. A házasság nem csak papír. Feleződik a házasság alatt megszerzett vagyon a váláskor.

Az hogy besikerült a baba vagy sem az a kérdés szempontjából lényegtelen, már nem ezen kell lovagolni. Lesz gyerek és kész.

márc. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
100%
Persze. Nyilván a baba miatt vesz el ha eddig nem volt tervben, de már tök mindegy. Egy gyerek még sokkal nagyobb kényszerítő erő, a házasság ahhoz képest semmi. Legalább megúsztok egy kis papírmunkát ha megszületik, nem kell majd apasági nyilatkozat.
márc. 12. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:
35%

" h nem lenne utána olyan érzésetek hogy csak a becsúszott baba miatt vett el? "


Azt írod, együtt tervezitek a jövőt. AKkor meg nem mindegy? Mellesleg úgyis fel lehet tenni a kérdést, hogy leendő gyermeked apja, nem gondol-e arra, hogy csak azért mész hozzá, mert terhes vagy.

márc. 12. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 A kérdező kommentje:
30 és 40 évesek vagyunk. Elváltak. Gyerek volt tervben, csak későbbre. Az tény h a válása eléggé megviselte, reagálva egyik válaszadóra. De ennek is több éve. Azt mondja el akart venni, az ő személyes terveiben benne volt, csak most előrehozná. Már van egy közös gyerekünk amúgy 🙃 és munkaügyi- jogi szempontnak érzem a házassági szándékot. Mert amúgy még 1 hónapot nekem dolgoznom kellett volna tehetbeesés előtt hogy klappoljanak a dolgok. A kérdésem érzésekre korlátozódott. Hogy ti mit tennétek, ha a szándék első számú indítója (szerintem) a gyerek volna.
márc. 12. 07:46
 17/25 anonim ***** válasza:
64%

Hat mivel mi valóban tervezzük az életünket, nem csak úgy megtörténnek a dolgok, ezért nálunk a sorrend az eljegyzés, esküvő, gyerek.

Ha elvesz, teljesen egyértelmű, hogy a “becsúszott” gyerek miatt teszi.

márc. 12. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
69%

Te szeretnél hozzámenni?

Vagy szakítani?

Szerintem igazából ez itt a kérdés, mivel gyakorlatilag már megkért.

márc. 12. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
Szakítani semmiképp. Szerintem mi mindig együtt leszünk és ezt nem csak a szerelem mondatja velem. Csak olyan furának érzem a helyzetet. Ha más helyzetben kérte volna meg a kezem tudnék örülni neki nagyon is. Csak ez most nagyon olyan...
márc. 12. 09:52
 20/25 anonim ***** válasza:
100%

Persze hirtelen jött, furcsa, szokatlan a gondolat. De ha együtt akartok maradni, akkor most kell ezt az örökre szóló kapcsolatot jogilag is megerősíteni.

2 tanú elég. Ne gond legyen, hanem öröm!

márc. 12. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!