Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Terhesen hozzámennétek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Terhesen hozzámennétek a párotokhoz ha szeretné, ha amúgy nem volt tervben a házasság?

Figyelt kérdés
gondolok itt arra, h nem lenne utána olyan érzésetek hogy csak a becsúszott baba miatt vett el? amúgy szeretjük egymást, de még nagyon nem volt tervben az esküvő

márc. 11. 17:33
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha már amúgy is van egy közös gyereketek, akkor én nem gondolnám, hogy _csak_ a mostani terhesség miatt akar elvenni. Lehet, hogy a gondolatot az újabb baba ébresztette fel benne, de ha a korábbi gyereknél nem állt lő a kérdéssel, akkor szerintem(!) most sem ez az oka. Lehet, mostanra átértékelte az életét, feldolgozta a válását, meg mer bízni benned annyir, hogy újból megtegye ezt a lépést. Lehet, hogy ehhez kellett neki az is, hogy már legyen család, biztos háttér, akármi, de szerintem ha nem akarna amúgy is elvenni, akkor most sem kérte volna meg a kezed.
márc. 12. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim ***** válasza:
53%

Az elso gyerek elott nem jutott eszetekbe hazasodni, a masodik erkezesekor mi valtozott? Szerintem mar tok folosleges lenne.

Mondjuk azert kellene joval a gyerekvallalas elott hazasodni, hogy ketsegek ne legyenek afelol, miert is akar hazasodni a ferfi. Jelen esetben a masodik gyerek miatt, de miert is?

márc. 12. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:

Miért ne? Azért mert többnek érzi mimt barátnő. Szerintem ha az a helyzet mint ahogy 21-es felvazolta akkor miért ne? Nem mondenki érik meg a házasságra csak mert születik egy gyereke. Ha a másodiknál történik meg akkor akkor.

Én személy szerint jobban aggódnék a moatt hogy az esküvői fotón nagy hasam lesz, ezért a szülés utánra tenném valamikorra. De ez én vagyok. Van akit nem zavar.

márc. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha van közös gyereketek már akkor főleg nem értem. Nekem nem jön össze valahogy ez a sztori .
márc. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:

Már rég hozzámentem volna a helyedben. Nem azért mennék hozzá, mert jön a gyerek, hanem mert szeretjük egymást.

Amúgy azt hittem tinédzserek vagytok.

márc. 20. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!