Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miattam szexmentes a házasságu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam szexmentes a házasságunk, viszont emellett jól megvagyunk, de mindig előjön, szavak nélkül is, hogy ez így nem normális. Nők, férfiak hasonló helyzetben? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szerintem sosem volt túl jó a szexuális életünk, részben a férjem hülye szokásai miatt, amit egy idő után már szóvá sem tettem, mert nekem volt kellemetlen. Látszólag belement hogy így élünk tovább, külön szobában alszunk, nincs testi kontaktus. Megmondtam hogy nem szeretnék vele szexelni. Válni nem akar, csak emiatt én sem. De nagyon kellemetlen helyzetek vannak, már itthon is szoros melltartóban kell járnom, mert gyakran a "melleimmel beszél", nem tudom egyáltalán tudatos-e nála. Tudom hogy mell-fétise van és nagyon kellemetlen ez így. Szégyellem de ilyenkor még a hányinger is kerülget, annyira zavaró.

Írta itt egyszer vki, hogy ők a férjével mindketten aszexuálisak, és tök jól elvannak így, nagyon jó a kapcsolatuk. Nagyon irigylem őket!

Ha ez ennyire egyoldalú, mint nálunk, tényleg el kéne válni? Akkor is ha egyébként jól kijövunk?

Szóba hoztam a nyitott kapcsolatot is, hallani sem akar róla. Nem szerelmes belém, nem amiatt. 17 éve vagyunk együtt.

Hasonló cipőben mit tesztek?


ápr. 17. 19:19
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
56%
Menekülnék...nőként szexmentesen? Soha. Nekem kell és kész :-)
ápr. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
79%
Hát én biztos megcsalnálak.
ápr. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
2: De ő nem akar! Pedig eskü megkönnyebbülnék, és ha úgy alakul elválnánk, de az az igazság hogy nem nagyon üldözik a nők...
ápr. 17. 19:28
 4/14 anonim ***** válasza:
70%
Aztán honnan tudod...
ápr. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A boldogság nem létezik ***** válasza:
31%

Nem kell törődni azzal, hogy mi számít "normálisnak" ilyen téren, mert nagyon szexcentrikus világban élünk.


100 éve még teljesen normális lett volna. A hippiknek hála manapság az orrba-szájba szex lenne a "normális".

ápr. 17. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
69%

Miből gondolod jogy nem.szerelmes beléd? Persze értem, átalakul ennyi idő utan szeretetté, ragaszkodássá.

Gondolod azért nem megy bele a nyitott kapcsolatba mert mint írtad, nem valami kapós?

Nem tudom elképzelni milyen lehet aszexualisnak lenni, de azt tudom, mikor valaki kiabrandito szokásaival vagy igénytelenségével azt éri el hogy nem akarnám hogy hozzám nyúljon. Neked nem lehet jogy hasonló dolgok játszanak kozbe? Kizart hogy ezeken változtassatok? Nem szeretnék feleslegesen rozsázni, mert ha tényleg olyannyira nem kívánod, gondolom nem tudsz tenni ellene, csak kíváncsi vagyok lenne e valamilyen opció még vagy itt esélytelen.

ápr. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
62%

A kevés szexxel az a baj hogy egyre jobban csak arra gondolsz. Legalább is nálam így van. :)

Bár nálunk nincsenek ilyen nyilt fétisek, csupán kevés a szex :)

ápr. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Majd mwgy rosszlányokozni
ápr. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
73%

Úgyis fölszedsz valakit a társkeresőről, vagy már most is legyeskedik körülötted az ügyeletes elvált kolléga/ügyfél, akárki, aki egy hosszú éjszakán kegyetlenül megcuccol téged.

A férjed meg vagy megelégszik a recskával, vagy ő is megunja és becserkész egy nőt, akinek így is jó. Ne félj, ha megérzi a pnaszagot, nem fog hülyeségeket beszélni, csinálni. Adja majd a szépet ezerrel annak a nőnek, rá se fogsz ismerni.

Ezek a kényszeredett szexmentes házasságok nem szoktak működni egy bizonyos libidó felett.

ápr. 17. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%

Nekem nagyon fura, hogy hozzámentél valakihez akiben az is zavar ha megnézi a melledet. B+ milyen házasság már ez, szegény férjed. Remélem talál egy normális nőt helyetted.

Válj el ha annyira megkönnyebbülnél, nem kell itt fanyalogva mártírkodni...

ápr. 17. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!