Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miattam szexmentes a házasságu...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam szexmentes a házasságunk, viszont emellett jól megvagyunk, de mindig előjön, szavak nélkül is, hogy ez így nem normális. Nők, férfiak hasonló helyzetben? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés

Szerintem sosem volt túl jó a szexuális életünk, részben a férjem hülye szokásai miatt, amit egy idő után már szóvá sem tettem, mert nekem volt kellemetlen. Látszólag belement hogy így élünk tovább, külön szobában alszunk, nincs testi kontaktus. Megmondtam hogy nem szeretnék vele szexelni. Válni nem akar, csak emiatt én sem. De nagyon kellemetlen helyzetek vannak, már itthon is szoros melltartóban kell járnom, mert gyakran a "melleimmel beszél", nem tudom egyáltalán tudatos-e nála. Tudom hogy mell-fétise van és nagyon kellemetlen ez így. Szégyellem de ilyenkor még a hányinger is kerülget, annyira zavaró.

Írta itt egyszer vki, hogy ők a férjével mindketten aszexuálisak, és tök jól elvannak így, nagyon jó a kapcsolatuk. Nagyon irigylem őket!

Ha ez ennyire egyoldalú, mint nálunk, tényleg el kéne válni? Akkor is ha egyébként jól kijövunk?

Szóba hoztam a nyitott kapcsolatot is, hallani sem akar róla. Nem szerelmes belém, nem amiatt. 17 éve vagyunk együtt.

Hasonló cipőben mit tesztek?


ápr. 17. 19:19
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
70%

Én beadnám a papírokat válásra. Ő nem akar válni, de te miért nem? Úgy írod le szegény férjedet, mintha egy erőszaktevő lenne. Rejtegeted a tested előle, pszichésen zavar. Így akarod te is leélni az egész életed? Ha talál is szeretőt, akkoris meg fogja nézni a melledet.

Mondjuk azt se értem minek álltál vele össze, ha te ilyen beállítottságú vagy. Tudta ezt már esküvő elött is vagy csak utána dobtál rá atomot?

ápr. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most te nem akarsz egyáltalán szexet, se vele, se senki mással soha?
ápr. 18. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
63%

Szerintem sosem volt túl jó a szexuális életünk, részben a férjem hülye szokásai miatt, amit egy idő után már szóvá sem tettem, mert nekem volt kellemetlen.


Miért kell így összeházasodni? Kinek jó ez? Te hárítasz, férjed meg megbolondul mert sose bszhat otthon egy rendeset.


Én feleség vagyok, de biztos nem élnék így.


Aszexhez kellett volna hozzámenned.

ápr. 18. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
75%

Hasonló cipőben én kidobtam a szexelni nem akaró, rám sem néző expasimat.


Ennyi a nagy helyzet, és ha a férjednek van egy kis esze, kivág.

ápr. 20. 04:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!