Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Barátom felhívta figyelmemet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom felhívta figyelmemet arra, hogy Ő várna a szex-szel házasságig. Én más elven vagyok, Ő mélyen vallásos. Ezt hogy tudnánk megoldani?

Figyelt kérdés
Számomra fontos, hogy megismerjem a másikat testileg-lelkileg, míg Ő úgy van vele, hogy akiket tényleg egymásnak teremtett az ég, azok boldogulni fognak az ágyban is. megértem az ő verzióját is, megváltoztatni, ráerőltetni nem akarom a nézeteimet, bár Ő igen konok. Mit csináljak? Nem vagyunk veszekedősek, egyszerűen csak beszélgettünk róla.

2013. márc. 2. 15:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
ezek a világnézeti különbségek, nem csak ebben a kérdésben fognak bezavarni.
2013. márc. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
60%
Fogadd el és ne szexeljetek vagy keress mást.
2013. márc. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
84%

Akkor vagy ő,vagy te adod fel a nézeteid,vagy inkább külön utakra léptek.

megmondom őszintén,nem lett volna az az ember,se Isten aki miatt én szex nélkül hozzámegyek akárkihez. Lehet olyanokkal jönni,hogyha szereted akkor megvárod,ennyi erővel ha ő szeret,akkor lefekszik veled és nem mint 2 barát éltek egymás mellett.

Szerintem ez olyan ellentét,amit nem lehet megoldani.Egyszerűen valaki feladja önmagát és a nézeteit .Nincs kompromisszum ..természetesen nem várható el senkitől,hogy "beadja a derekát" . Szerintem felesleges egymás idejét pazarolni,bár ez kegyetlenül hangzik.

2013. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
67%
Muszáj elfogadnod, ha kell neked a pasi. Mert ha erősködnél, akkor csak úgy érezné, hogy nem egymásnak vagytok teremtve.
2013. márc. 2. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
61%
Fogadd el és ne szexeljetek vagy keress mást.
2013. márc. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 intrepid ***** válasza:
76%
Egy gondolat: mi van akkor, ha ágyban nem vagytok kompatibilisek, és ez csak esküvő után derül ki?
2013. márc. 2. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
82%

Denna Úrnő véleményét osztom!

Ez nem csak szexben de sok mindenbe probléma lehet,én nem mennék bele ilyen házasságba,de még kapcsolatban sem,mert komoly nézetetérések lehetnek és a egyiknek mindig meg kell alkuszni,jelen esetben szerintem neked...úgy hogy ha boldog akarsz lenni és nem azt nézni hogy az ő kis vallásának m fáj e vagy sem akkor keressél mást.

2013. márc. 2. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim válasza:
40%

Mi 2001-ben házasodtunk össze a férjemmel. 200-ben ismerkedtünk meg.

Neki már voltak kapcsolatai előttem, de én csak az esküvő után szerettem volna lefeküdni vele.

Tiszteletben tartotta. Ez járt mellém a csomagban. :)

Állítása szerint senkivel nem volt annyira jó a szex, mint velem.

Szerintem ennek az az oka, hogyha tényleg mondjuk szántok egy évet a másik megismerésére és minden stimmel, megismeritek a másikat és úgy érzed, hogy ő az igazi, akkor a szex is szuper lesz vele.

Viszont sokan egyből az ágyba ugranak és így egy jó szex elhomályosítja azt, hogy megismerd kellőképpen, vagy tegyük fel, extra jó az ágyban, így nem is foglalkozol az 1-2 idegesítő dolgával...

Viszont tény, hogy tudnod kell, miért akar várni vele és értékelned kell, hogy az ok Neked szimpi vagy távol áll, mint Makó Jeruzsálemtől. Ha távol áll, az nem túl jó alap a házassághoz...

2013. márc. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
69%
Ez elég nagy különbség. Ha te nem vagy (ennyire) vallásos, az gondot fog okozni, és nem csak itt. Ha túl vagytok az esküvőn, csak a gyerekcsinálás miatt fog szeretkezni (mert ugye anélkül bűn)? Mennyire akarja vallásosan nevelni a gyerekeiteket? Mennyire kell betartani a vallási előírásokat? Ezek nagyon fontos kérdések. Én biztosan nem mennék hozzá valakihez úgy, hogy nem ismerem, milyen az ágyban, mert ez rányomja a bélyegét az együttélésre...
2013. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
64%
Vagy is bocsánat,nem egészen osztom a véleményét!Neked teljesen más az értékrended és csak meg kell alkkusznod és kb meghúzni magad.Én biztos nem mennék bele!Nem leszel boldog!Max ő mert lesz aki igazodik hozzá és elnézi magának.Keressen magának egy apácát vagy egy sűz vagy frigid nőt..
2013. márc. 2. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!