Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feladnád az álmaidat azért,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feladnád az álmaidat azért, hogy együtt légy valakivel, ha?

Figyelt kérdés

Tegyük fel, szegény családból származol, iszonyú nehezen húzol előre az életben, hogy normális családod lehessen. Eközben összejössz valakivel, nagy a szerelem.

Egyre jobban mennek a dolgok, jobb állásod lesz, jobb fizetéssel, lehet gondolkodni a közös jövőn, összeköltözésen, családalapításon, csakhogy...

A párod mondjuk felhalmozott annyi hitelt, hogy nem győzi fizetni.

Neked kellene őt is eltartani, még vagy 15 évig, hacsak nem történik valami csoda, nyögvenyelősen TALÁN egy albérletben, vagy a szülőknél, és úszik az álom pici parasztház, kis család, nyugalom, amire gyerekkorod óta vágytál.

A szerelmet választanád és feladnád az álmaid, vagy elgondolkodnál a folytatáson?



2013. márc. 11. 19:01
1 2 3 4 5
 11/43 A kérdező kommentje:

Dolgozik. De 5-10 ezer forinton kívül minden elmegy a törlesztőre. Tehát a közös kasszába gyakorlatilag nem tudna beszállni.

Baromi nehéz ez amúgy, mert igen, én sem leszek fiatalabb, és nem így terveztem, és szívesen segítenék legalább megoldást keresni arra, hogy valamivel könnyebb legyen a teher a vállán, de kilátástalannak tűnik.

Én meg önzőnek érzem magam, mert otthagynám a bajban egy jobb élet reményében... Nem tudom mit tegyek.

Őrlődik, és bánja, hogy így alakult, de sajnos ettől nem lesz jobb.

2013. márc. 11. 19:45
 12/43 A kérdező kommentje:
Már így indult a kapcsolatunk, bő két éve, csak viszonylag sokáig nem tudtam ezekről, mert akkortájt még jobban fizető állása volt, és nem vettem észre. Az első időkben nem beszéltünk arról, ki, mennyit keres fillérre pontosan, a hitelekről meg nem mesélt. Mástól tudtam meg, úgy fél év után.
2013. márc. 11. 19:50
 13/43 anonim ***** válasza:
100%
7-es válaszoló vagyok.Nos,ha dolgozik,én nem hagynám el,még akkor sem ha nem sok marad a fizetéséből.Viszont az emberek nem egyformák,és neked kell érezned hogy mit tartasz fontosabbnak? Az álmaid vagy vele maradni? Önző szerintem semiképp nem leszel,akkor sem ha úgy döntesz nem maradsz vele.Úgy gondolom arra koncentrálj hogy te mit szeretnél jobban.
2013. márc. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
100%

Mi a francra vett fel ekkora hitelt, aminek még látszatja sincs??

Én nem feltétlenül a nyomorgás miatt nem vállalnám be(lehet amiatt se), de nem hiszem, hogy vonzó lenne számomra egy ilyen felelőtlen alak.

2013. márc. 11. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
91%
Ráadásul őszinte sem volt egy nagy dologról, ami idővel téged is érinthet.
2013. márc. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
100%
Igen,azért az elég nagy /vagy sok hitel lehetett h alig maradjon a fizujából.
2013. márc. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
94%

Én őszinte leszek hozzád kérdező. Már régen leléptem volna.


Dolgozol a semmiért. Se pénzed, se semmid. A felesleges pénzköltésnél rosszabb nincs. Pláne ha a másik pénzét költik.

2013. márc. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
89%

Milyen hitel(ek)? Jelzálog, áruhitel, szabadfelhasználású? Milyen céllal vette fel?


A válaszhoz számítana.

2013. márc. 11. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
100%
Neked kell érezned, mit tartasz fontosabbnak? A pici, parasztházat, vagy a párodat és a biztos megélhetést, vagy a párodat? Most hiába mondom, hogy én vele maradnék még ha albérletben is laknánk és nehezen gazdálkodnánk (mondjuk a szülőkhöz semmiképp nem költöznék), ennek a számodra nagy jelentősége nincs, mert az én értékrendem nem feltétlenül egyezik meg a tiéddel. Itt csak te tudod mérlegelni, hogy neked mi a fontosabb hosszútávon.
2013. márc. 11. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
100%
én 3 évig tartottam el így a páromat, ennek az lett a következménye, hogy én is felhalmoztam némi hitelt.... hülye szerelem, hülye fejem! :(
2013. márc. 11. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!