Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyagi jólét és igazi szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi jólét és igazi szeretet vagy fiatal szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Leírnám röviden a történetem.

23 éves lány vagyok 2 éve "udvarol" nekem egy 38 éves férfi. Én nem igazán érzek iránta semmit tiszteleten kívül, de lehet hogy megtudnám szeretni. A kapcsolatunk most arra a szintre lépett hogy feleségül venne és szeretne gyereket stb ( nekem nem kellene mellette dolgoznom) nem a pénzzel akar megfogni, csak neki van és ha már megteheti. Azt tisztelem benne főképp, hogy hiába megtehetné nem jár bmw-vel nem eszik drága éttermekbe. Tehát nem mondaná meg róla senki hogy tehetős.

Viszont az életembe jött egy velem egy idős fiú. Akit úgy érzek, hogy szeretek, de ezen felül semmi mást nem tudna nyújtani.


Vajon mi a jó megoldás? Menjek hozzá az idősebbhez aztán ha nem megy jöjjek ki belőle vagy maradjak a szerelemnél ami előbb vagy utóbb úgyis elmúlik?



2013. ápr. 2. 20:44
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%

a pénzes pasi a nyerő opció. mert:



1. fiatal szerelmes pár lennétek, akkor egy idő után elszállna a rózsaszín köd, és maradna a számlákat tologató, mindenen spórolós szürke hétköznap, ezáltal a sok stressz miatt elmaradna a szex, majd elhidegülés, és ha végképp nem megy másképp, akkor válás.


2. gazdag pasi, aki eltart, ha okosan csinálod, akkor mellette képezd magad, ne tokosodj be. szerelem nincs, viszont biztonságérzet megvan. gyereket nevelni nyugodtan tudsz majd, és mindenük meglesz ami kell, és ez fontos.

2013. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%
Olyan típus vagyok akit bár fontosnak tartja,hogy normális körülmények között éljen,nem tudnék pénzért valakivel együtt lenni,pláne hozzámenni,párom abszolút nem gazdag sőt a családja sem,mégis vele vagyok 3,5 éve szeretem együtt élünk,együtt próbálunk feljebb jutni.
2013. ápr. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Hogy oda vagytok hogy pénz meg lehúzás, de az nem maradt meg bennetek hogy első sorban azért is mennék hozzá mert ő valóban szeret. Hiszen 2 év az 2 év. Persze a biztosnásom is meglenne mellette. A napi gondok pedig nem..
2013. ápr. 2. 22:59
 14/24 anonim ***** válasza:
94%
Saját karrier a legbiztosabb. Manapság nem kell kitartatni magad.
2013. ápr. 2. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
87%
azon is gondolkozni kellene, hogy egy egészséges férfinek miért nincs kapcsolata egy korban hozzáillővel és miért akar magának egy fiatal 23 éves lányt már 2 éve. Sok a korkülönbség, és ha igy mész bele egy kapcsolatba, hogy anyagi biztonságot nyújt, szülj egy gyereket stb egy jó ideig a kiszolgáltatottja leszel. De mindenki maga dönti el, hogy az életben fiatalon küzd mondjuk a szerelmével egy jobb jövőért vagy inkább nem csinál semmit és beleül a jóba, a készbe mert végülis szeretik. Én is sokmindent szeretek, de a szeretet és a szerelem között van különbség!
2013. ápr. 3. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:

Ha már két éve udvarol neked, valószínű hogy szeret. És hogy te nem szereted, de tiszteled? Ez a legfontosabb, a szerelem, a rózsaszín köd elmúlik, de a szeretet és a tisztelet megmarad. Erre már lehet alapozni egy házasságot. És mint írtad, lehet hogy megtudnád szeretni.Azért 2 év, az 2 év, valószínű hogy ott már van azért összetartás is közöttetek. Menj hozzá :)

Aki azt mondja, hogy az anyagi biztonság nem számít, hazudik!

Más dolog lenne, ha úgy utálnád, hogy rá sem bírnál nézni. De itt nálatok szó sincs ilyenről.

Én hozzámentem szerelmemhez. 8 év után elmúlt a szerelem, még tetézték az anyagi gondok,elváltunk. Ma már nem fontos a külső, nem kell hogy "szép " legyen, de biztonságot nyújtson, ilyen embert keresek.

2013. ápr. 3. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
71%

Nem akarlak kiábrándítani, de az idősebb, pénzes pasasoknak szokásuk "megvásárolni" a fiatal lányokat.Nagy a korkülönbség, nem valószínű, hogy hosszú távon működőképes lenne.Nem is szereted igazán.A pénz pedig hol jön, hol megy.És mi lesz, ha "elfogy a vagyon, megmarad a majom?"

Szerintem válaszd a fiatalabbat.

2013. ápr. 3. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
46%
Minek tetted fel a kérdést ha már úgy is eldöntötted hogy egy kitartott asszonyka leszel. Úgy is hozzá fogsz menni csak azért hogy anyagilag jobb életed legyen. Mert buta vagy és a könnyebb utat választod ahelyett hogy megküzdenél valamiért.
2013. ápr. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
46%
Elképzelem, rajtad kívül kérdező még hány fiatal lánykát hiteget a vén pasi. Biztos jó megoldás? Eléred a kritikus kort (28 környéke) és eldob. Aztán jönnek a, nem nem, nem a szürke, számlatologatós szürke napok, hanem a mélyszegénység és éhezés.
2013. ápr. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudtad megszeretni, mire ő eljutott odáig, hogy el akarjon venni. Ha önzetlenül szeret, házasság nélkül is számíthatsz rá, házasságot és családot viszont nem egyoldalú szerelemre alapoz az ember.
2013. ápr. 4. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!