Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Anyagi jólét és igazi szeretet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Anyagi jólét és igazi szeretet vagy fiatal szerelem?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Leírnám röviden a történetem.

23 éves lány vagyok 2 éve "udvarol" nekem egy 38 éves férfi. Én nem igazán érzek iránta semmit tiszteleten kívül, de lehet hogy megtudnám szeretni. A kapcsolatunk most arra a szintre lépett hogy feleségül venne és szeretne gyereket stb ( nekem nem kellene mellette dolgoznom) nem a pénzzel akar megfogni, csak neki van és ha már megteheti. Azt tisztelem benne főképp, hogy hiába megtehetné nem jár bmw-vel nem eszik drága éttermekbe. Tehát nem mondaná meg róla senki hogy tehetős.

Viszont az életembe jött egy velem egy idős fiú. Akit úgy érzek, hogy szeretek, de ezen felül semmi mást nem tudna nyújtani.


Vajon mi a jó megoldás? Menjek hozzá az idősebbhez aztán ha nem megy jöjjek ki belőle vagy maradjak a szerelemnél ami előbb vagy utóbb úgyis elmúlik?



2013. ápr. 2. 20:44
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
30%

Azért egy 38 éves férfi nem "vén",mint fentebb.

A kérdésben lévő "igazi szeretet" -érdekes módon mindenkinek kihullt az emlékezetéből, mire válaszolt.

Már ritka, mint a fehér holló, nem is értik.

Pedig az "igazi szeretet" egy jó, szeretetben, kölcsönös megbecsülésben együtt töltött házasság fundamentuma. Azért van itt annyi furcsa kérdés: elmúlt a szerelem-stb mit tegyek? mert nem tud átmenni szeretetbe. A kérdező nem ír arról, hogy a 23 éves férfi mennyire szereti?

Az égő "fellobbanó szerelem"-nem alkalmas házasságkötésre. Annak át kell mennie görögtűzbe.

2013. ápr. 4. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
Szép dolog a szeretet, de nem kell minden formájára párkapcsolatot erőltetni. Ez barátság.
2013. ápr. 4. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
100%
Belegondoltál abba, hogy nem csak élni kell mellette hanem szexelni is? Neked megy "tiszteletből"? ha igen, akkor semmi baj.
2013. máj. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim válasza:
Ezzel nincsen semmi baj, ha valakinek gazdag parja van egybol elitelik az emberek mert biztos egy kitartott k*va. fenéket! Es hiaba altatjuk magunkat ez szin tiszta szerencse hogy ha alegy ember aki tiszteletremelto ami nekem nagyon fontos egy ferfiban, még pénze is van. Attol h gazdag a parod nem leszel rosszabb ember. Ha meg nem kell dolgoznod képezd magad, tanulj nyelveket, szakmát stb. csak a javadra valik. :)en ezt csinalnam;)
2013. máj. 28. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!