Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha a egy házasságban a felek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a egy házasságban a felek nem engedik megnézni a másik telefonját, akkor miért kell egyből arra gondolni hogy titkolnivalója van?

Figyelt kérdés
Még ide sorolnám az emileket,facebook fiókot.
2013. máj. 22. 11:03
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
Erre írtam hogy én is elvonulok a hálóba. Nem azért mert titkos csak mert :)
2013. máj. 22. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
44%

"Foggalmazzunk úgy hogy nem kaptuk egymástól felhatalmazást arra hogy nyugodtan nézelődhetünk a másik privát szférájában."


Számomra ez nem egy szoros párkapcsolat.

2013. máj. 22. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Ezt én sem értettem soha. Bár mi még nem vagyunk házasok, de soha nem nyúltunk a másik telefonjához. Egyikünket sem érdekel, hogy mi van benne. A bizalom hálistennek 100%-os. De ha nem lenne, akkor se kutakodnék a telefonjában, szerintem ez a legaljasabb módszer. Konkrétan azon kívül, hogy odavigyem a páromnak a csörgő telefonját semmi másért nem volt még a kezemben a telefonja. És az enyém se az övében.
2013. máj. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
Mondjuk mi megnézzük ki hív ha a másik nincs bent. És ha olyan akkor felvesszük. Ez már gazdasági dolog is, ha a nővére hívja egy órát dumál minden apróságról. Az is 20 perc míg kéri hogy menjen már át nézze meg a kocsiját. Őt mindig felveszem, mert sokba kerülne:) Ismeretlenek nem veszek fel. Ő is így van ezzel.
2013. máj. 22. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
33-as: miért tartod aljas módszernek?
2013. máj. 22. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 Amado atya ***** válasza:

Én akkor megyek át a másik szobába telefonálni, ha:

-A párom épp filmet néz, és nem akarom zavarni a beszélgetésemmel;

-Valamelyik kollégám vagy barátom hív fel, akiről tudom, hogy hosszabban szoktunk csevegni, mert akkor rá is szoktam gyújtani beszélgetés közben, és a lakásban csak egyetlen kisszobában (afféle dolgozó jellegű, ahol a számítógép is van) szabad dohányozni.

:)

2013. máj. 22. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Azért tartom aljas módszernek, mert a telefon ugyanúgy mindenkinek a magánügye, mint a kapott levelek, névre szóló számlák, e-mailek, képeslapok, stb. Nekem nem jutna eszembe megnézni egy olyan levelet, amin a párom neve van. Majd ő felbontja, megnézi. Az ő telefonszámláját szintén nem bontom fel. Még akkor se jogos szerintem az ilyen, ha megcsalás gyanúja áll fenn. Nem értettem soha, miért nem lehet egyenesen intézni az ilyeneket. Eléállni, megkérdezni. Ha hazudik, esetleg megkérni, hogy akkor mutassa meg a telefonját. Ha nem mutatja, egyrészt jogos, másrészt gyanús marad, viszont magamtól soha nem turkálnék senki telefonjában. És én sem tűrném, hogy ezt velem megtegyék, pedig nincs rejtegetni valóm.
2013. máj. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
minden számlát levelet felbontok, kivéve a kézzel címzetteket..Az ő nevén jönnek a számlák, ahhoz azért van nekem is közöm, telefonszámlát is, hiszen a költségeit együtt álljuk, bankszámla közös, de az ő nevén fut (mindent csinálhatok én is, csak a számla nevét nem változtattunk xy és za lafo-ra :))
2013. máj. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Bár ez egy hat éves téma már, de én simán beléptem volna a facebookodba, ha én tudtam volna a jekszavadat még a jelenléted nélkül is csak én diszkrétebben csináltam volna mondjuk egy másik gépről, vagy az én okostelefonomról, vagy egy másik ip címről bejelentkezve abban az esetben mundjuk ha én találnám gyanúsnak a viselkedésedet. Én már ezt tettem volna férjed helyében,aztán engem nem érdekelt volna sem az, hogy magánszféra, rám tartozik, vagy sem vagy hogy privát szféra stb mindezek ide, vagy oda engem abszolút hidegen hagytak volna mert ami az én számomra gyanús, az bizony, hogy gyanús. gyanús!.
2019. jan. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!