Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy gyerekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy gyereknek maradt férjjel?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszra van szükségem, hogy tudhattad előre. Vannak olyan dolgok, amik sok esemény után ismerhetőek fel brutál erősen. :)
2013. máj. 28. 08:50
1 2 3
 21/29 Salx Narval ***** válasza:
Kedves 15-ös, igen irreális, túlzó és nem is feltétlenül igaz. Ezek csak az ő rágalmai, amit jobb híján a fejemhez vág , amúgy jól élünk, szeretjük egymást, csak folyton dudog és néha az idegeimre megy a hülyesége.:D Az viszont biztos, hogy nem megyek el vele ruhákat válogatni, meg függönyöket nézegetni, akkor sem, ha ráérek. Egyszer megtettem, az volt az utolsó is.:D
2013. máj. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Nem sok mindent!
2013. máj. 28. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
24%

20: "Ha rendesen adtál volna aidőt magadnak a házasság előtt megismerni, rájöttél volnaa időben. tudom, nem tetszik a válasz, de te másztál bele a lecsóba."



Én írtam a 18-as választ. Én házasság előtt együtt éltem a családjával, láttam, hogy milyen irányt, értékrendet képviselnek, láttam a mindennapokban az akkor még csak barátomat. Hozzá se mentem volna, ha egy trehány felelőtlen lett volna. De magamon is tapasztalom, hogy folyamatosan változunk, én egy lusta, béna háziasszonyból, aki kétségbeesett és a falra mászott ha a rokon gyerek elsírta magát mellette egy pörgős anyuka lettem, aki sütisütés közben átnézi a leckét és megcsinálja a férfimunkákat is és még rend is van nálunk. Ha láttál volna 25 évesen, azt mondtad volna a fiadnak, hogy ezt a trehány lusta p..át kerülje el messzire, aki még azt a borsólevest is szénnéégette (lábossal együtt kellett kidobni), amit az anyja küldött készen. Ehhez képest most egy óra alatt összedobok egy olyan háromfogásos vacsorát, hogy a tányért is kinyalod utána.


Én nem hiszek ebben a "miért mentél hozzá" szövegben. Azért, mert nem ilyen volt, sokszor nincsenek jelei egy-egy rossz szokásnak, amit csak később vesz fel valaki.

2013. máj. 28. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

"#4 az én vállamat nyomta minden gond és felelősség. Zavart, hogy nem nő vagyok mellette, hanem egy anyuka, vagy éppen őrmester"

- igen,ez zavaró - és a tapasztalat, hogy erre a "mindent te mondj meg" erre rájátszanak a fickók, és nem csak az említett nevelés miatt (sőt, sokszor nem is azért), hanem a természetükben rejlő LUSTASÁG miatt- majd kigondolja helyette más..

Jó esetben ez idő alatt (míg "kigondolják helyettem") valami fontos, elmélyült munkát végez, mondjuk parciális differenciál egyenleten dolgozik, rossz eseten heverészik.

* * * * *

Feleség elküldi az informatikus férjet vásárolni:

- Hozzál margarint, és ha van tojás, hozzál tízet!

Hazajön az informatikus 10 margarinnal.

- Volt tojás.

*

2013. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
A "gyereknek maradt"kifejezéssben eleve benne van, hogy nem előbb "felnőtt férfi" volt, aztán visszafejlődött, hanem gyereknek maradt. ez semennyire nem utal arra, hogy később felvett szokásról van szó, de mentségnek tőlem lehet.
2013. máj. 28. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Vannak dolgok, amik később jönnek elő.

8 év után mentem férjhez.

Van két gyerekünk.

Amikor itthon maradtam, mint eltartott, akkor jött elő belőle az, hogy ő hozza a pénzt, azaz ő mondja meg, hogy mi legyen. És szakítsak meg mindenkivel minden kapcsolatot, mert én anya vagyok, nem .urva és a gyerekeimmel foglalkozzam csak, ne sms-ezzek, telefonáljak, netezzek senkivel és koptassak le magamról mindenkit, mert a normális anya csak a gyerekeinek él, nem törődik mással...pld fodrászhoz, kozmetikába ne menj, nem kell a cicoma egy anyának. De a nőket azért nézegeti és én vagyok a bénán kifestő...

Ez a kapcsolat elején nem jött ki.

2013. máj. 29. 09:15
 27/29 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező! Nem jól tetted fel a kérdést, így nem is jól válaszoltam.

A te férjed a házassági papírt összekeverte az adásvételi szerződéssel. Úgy gondolja, megvett egy tulajdont, mely felett korlátlanul rendelkezhet.

A gondolataid még szabadok? Akkor használd a fejedet.

Mindaddig, amíg nem teremted meg a saját egzisztenciádat ( DOLGOZOL), addig nem sok esélyed van megszabadulni tőle. Így aztán, ha sikerül otthon tartania, akkor vett egy jó rabszolgát.

2013. máj. 29. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 Salx Narval ***** válasza:
Nocsak, kiderül a végén, hogy nem is olyan kis alamuszi mama kedvence, akit csak úgy rángatni lehet.:D Természetesen nekem sem szimpatikus a viselkedése, nem viselkedhet így egy férj. Végül is akkor nem arról van szó, hogy gyerek maradt, hanem, hogy kinyílt a csipája.:D
2013. máj. 29. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 A kérdező kommentje:
Nem a csipája nyílt ki, hanem úgy viselkedik, mint egy hisztis gyerek.
2013. máj. 29. 10:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!