Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mit lehet kezdeni egy gyerekne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet kezdeni egy gyereknek maradt férjjel?

Figyelt kérdés
Nem olyan válaszra van szükségem, hogy tudhattad előre. Vannak olyan dolgok, amik sok esemény után ismerhetőek fel brutál erősen. :)
2013. máj. 28. 08:50
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
100%

:D 10-es :))))

Én szültem neki 2 gyereket. Hát...nem ajánlom, csajok! Nagyon nehéz.

2013. máj. 28. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
100%
Elválni tőle. Emberek vagyunk, tévedhetünk. Ha a házasság volt a tévedés, kész szerencse, mert az ma viszonylag könnyen felbontható.
2013. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
5%

3.as vagyok. Le lehet nyugodtan pontozni, de az anya-fiú elszakadási folyamatban fontos tudni, hogy hol tart a kedves mama. Merthogy ez rajta múlik, múlt. Neki kellett volna az egészséges elszakadást "lebonyolítani". Mindaddig amíg ő nem engedi el a gyerekét, addig nagyon keserves a próbálkozás. És valóban lehet az, hogy egy unoka születése megoldaná a kérdést, de korántsem biztos, hogy az unoka anyukája szeretne a szerepéből átadni az anyósnak.

Szóval, ha ki tudod várni, akkor tedd azt. Nevelni próbálhatod a férjed, de csak az anyóssal együtt nevelhető. Ha anyósoddal lehet beszélni, akkor azt is megpróbálhatod.

Végstádiumú kapcsolatban pedig kifejezetten ajánlott az anyósnak elmondani a dolgokat.

2013. máj. 28. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 Salx Narval ***** válasza:
70%
Én határozott vagyok, gondoskodó és teljes mértékben önálló, nem bántom, nem veszekszem. Elárulom nektek, ez sem tetszik.:D Néhány a felvetett sérelmekből, mindig csak a hülye munkád, sosem megyünk sehová, sosem mondasz el nekem semmit, anyád nekem panaszkodik, mert ritkán hívod, bezzeg a hülye haverjaidnak egyből ugrasz.:D Kedves kérdező, szeresd a férjedet ennyit tegyél, ha már egyszer őt választottad. Vigyázz kaphatsz olyant is mint én ha sokat válogatsz.:D
2013. máj. 28. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
96%
Miért, kedves utolsó, szerinted amiket a Te asszonyod kér, azok irreális elvárások? Ha valóban sose viszed sehova és fontosabbak a haverok, ne csodálkozz, ha egy másik pasi tölti be az űrt.
2013. máj. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
70%
Miért van olyan férfi amelyik felnőtt teljesen?
2013. máj. 28. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
4%
Hogy itt mennyi megszürkült ember van...
2013. máj. 28. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a volt férjemet a szülei szeretetben, de fegyelemben nevelték. Nem tűrték a trehányságot, a lustaságot, segíteni kellett otthon, sőt a fiúnak is meg kellett tanulnia főzni (anyós mindig mondta, hogy " mert mit csinálsz, ha olyan feleséged lesz, aki nem tud főzni??"). Tőle tanultam meg főzni amúgy... Viszont a család a technikai újdonságokhoz nem értett, így az após fizetését a bankautomatából a férjem vette fel és adta oda, stb. szóval be volt ő fogva rendesen.


Aztán mellettem szépen elkényelmesedett, szép sorban kihúzta magát egyre több munka alól. Végén már semmit sem lehetett rábízni, trehány lett otthon is, minden hivatalos ügyintézésből kihúzta magát, csak a számítógépes játékok érdekelték. Hosszú agonizálás, balhék után meguntam, hogy a két gyerekkel kevesebb bajom van mint a "kiskamasz fiammal", válás lett a vége. Utólag azt mondta, hogy keményebbnek, határozottabbnak kellett volna lennem vele....

2013. máj. 28. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a volt pasim volt ilyen, bár ott eléggé belekurjantott az anyukája is. 16 voltam mikor összejöttünk (gyanús lehetett volna, hogy 24 évesen tinikkel barátkozik, de nulltapasztalatos voltam), dúlt a láv, annak rendje és módja szerint, neten kutattam arról hogyan érdemes kapcsolatban élni. Persze, voltak külön programok is. Egy év járás után (amiben volt első randi ,első csók, első együttfőzés, együttalvás, szóval csupa romantikus dolog) összefutottunk egy szórakozóhelyen. Illetve, ő mással futott össze...

A magyarázata volt csak igazán érdekes: (nem szószerint, mert az emlék egy kicsit megkopott) Anyu mondta, hogy csaljalak meg. Anyu szerint az ilyen krízishelyzetek vagy felerősítik vagy eloltják a lángot.

Emlékszem nem tudtam eldönteni, hogy a sírás ráz, vagy a röhögés. Azt gondoltam, ez a legbénább hazugság a világon.

Még két hétig kínlódtunk. Közben megfigyeltem, hogy az anyja tényleg féltékeny. Egy szem fiugyerek, apuka kamionos, hetekig nincs otthon...

Végül, mikor rájöttem, hogy menthetetlen az egyész, félig viccesen kijelentettem, hogy a Peti (haver) egy ideje kerülget, az lenne a legtisztább, ha visszacsalnám és akkor kvittek lennénk. Na erre: anyu szerint egy férfinek szabad csak félrejárni, egy nőnek csak megbocsájtania kell. Ezzel bizonyítja, hogy szereti a férfit.

Erre rákammilláztam.

Aznap este a Peti mellől írtam neki smst, hogy igaza van, egy szerető nő mindig megbocsájtja a megcsalást hiszen "anyád is megbocsájtotta hogy egy évig velem csaltad. Ja üdvözöl a Peti"

Azóta eltelt hat év, betöltötte a harmincat, még mindig anyukával él egy másfél szobás panelben (apuka elvált).

2013. máj. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
Ha rendesen adtál volna aidőt magadnak a házasság előtt megismerni, rájöttél volnaa időben. tudom, nem tetszik a válasz, de te másztál bele a lecsóba.
2013. máj. 28. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!