Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben tényleg a feleség a hibás? Félrelépés

Figyelt kérdés

A férfi otthon van gyes-en a gyerekkel. Ez közös döntés, a férj állítása szerint nagyon élvezi. A nő dolgozik.


Amíg a gyerek alszik, a férj a szomszéd 17 éves lánnyal csalja a feleséget.


2013. máj. 31. 15:04
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

Itt komolyan páran a nőt ekézik úgymond, mert a férje "belekényszerült" "egy női szerepbe"?



LOL

2013. máj. 31. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
86%
Egy bőröndbe szépen összepakolnék a kedves férjnek, átvinném a szomszédba, megmondanám a kis ribancnak, hogy nesze itt van, most már nyugodtan szabadon baszhatnak. Vajon így már mennyire lenne érdekes a viszony?
2013. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
89%

Szerintem mindig az a hibás aki megcsalja a másikat. Mert lehetnek gondok egy kapcsolatban de azt akkor meg kell beszélni, ha nem tudnak rajta javítani akkor válás, és aztán lehet új kapcsolatot kialakítani.

Az, hogy egy férfi gyesen van nem érdekel annyira, szerintem egyenjogúság van, ha nekik ez így felelt meg, akkor csinálják így. ha a férjem el szeretne menni gyesre nem mondanék nemet, sőt örülnék neki. Egyedül a munkahelyén nem néznék jó szemmel ha elmenne.

2013. máj. 31. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 anonim ***** válasza:
92%
Ja hát a büdös, krva feleség, a kárrierjére összpontosít csak, milyen nő az ilyen?! Na még ilyen hozzászólást várnék, aztán tényleg tettem egy jó kis időutazást a középkorba. :)
2013. máj. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
100%

9es vagyok megint:) Igazából csak azért írtam hogy nem Mo-n laknak, hogy nem gyesen van, csak otthonról dolgozik, így ő volt a gyerekkel.

Én úgy látom nálunk is egyre elterjedtebb azért a felfogás, hogy ha a nő is férfi is ugyanannyit dolgozik, akkor a pasi ne otthon feküdjön a kanapén, míg a nő neveli a gyereket, ellátja a háztartást. Szerintem azért fejlődünk szerencsére:)

A kérdező által írt helyzet kicsit speciális, nyilván anyagi vonzata van, vagy legalábbis a későbbiekben így járnak jól, mert lehet a nőnek olyan munkája van amiből nem lehet kiesni. Szóval éppen a férfi is kereshet ugyanolyan jól, csak ő maradhat otthon. Mondjuk ha tényleg gyesről van szó, nem elírás, akkor nem tudom miért nem bölcsibe jár, ha a férfinak van állása. Ha nincs akkor természetesen más.

A félrelépés "okaiban" lehet mindkét fél hibás, de abban hogy tényleg megtörténik a megcsalás arról mindig csak egy fél tehet.

2013. máj. 31. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
88%

14!!!


Én is dolgozni akartam, én fodrászként sokkal többet kerestem mint párom Neki viszont magas a bejelentettje... Én feldobtam a labdát ő kikészült az ötlettől és elvetettük.


Ugyanúgy akkor engem is kiszakítottak az én környezetemből mert én munkamániás és sikerorientált voltam. Most akkor kevesebbnek érzem magam (mert itthon vagyok és mert sajnos feminista, hímsoviniszta világunkban én ezen a módom nem tudom megmutatni mit érek. Nem csak, mint anya, hanem mint aktív felnőtt dolgozó ember) és bebújhatok valaki ágyába...

2013. máj. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban mindig az a hibás, aki ráfekszik egy hramadikra. Ez azért legyen tiszta.


Nem működő kapcsolatnak véget lehet vetni, aztán mehet ki merre lát.


Aztán meg persze ott vannak azok a kapcsolatok, amiket anyagi vagy egyéb okból nem lehet felbontani (vagy legalábbis nem sikerül a feleknek...), de már borzalmasak. Mondjuk ott valahol megértem, hogy jut el valaki a megcsalásig, más kérdés, hogy ettől nem lesz gusztusosabb és nem értek egyet vele. Ilyenkor mondjuk a nyitott kapcsolat még elképzelhető. Ha a felek közt már úgysincs semmi, akkor megbeszélve a dolgot, akár még valami működőképes is kisülhet belőle.

2013. máj. 31. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 nagylzs ***** válasza:
100%

Valójában nagyon kevés dolgot mondtál el az egész helyzetről. Viszont a kérdést úgy tetted föl, hogy csak egy "ki a hibás" választ lehessen adni.


A helyzettől, a körülményektől függően lehet hogy mind a ketten "hibásak", vagy az is lehet hogy egyikőjük sem. Viszont az biztos hogy mind a ketten FELELŐSEK főleg hogy van egy közös gyerekük! Én inkább a felelősség oldaláról közelíteném meg a kérdést!

2013. máj. 31. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
A férj nagyon élvezi az otthonlétet, tehát nem nincs az az 'elszigeteltség érzés', ami nagyon nehézzé tudja tenni a gyes időszakát. Amúgy sincs mentség a megcsalásra, de ha az elhanyagoltság érzés megvan, akkor az igencsak rásegít. Itt nem volt erről szó.
2013. máj. 31. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

Nem ismerek minden részletet, nem rólam van szó. Csak kicsit idegesít, hogy mindenki szerint a nő hibája, hogy válnak.


Ő 2 évet volt otthon a gyerekkel, utána hívta a főnöke hogy ha akkor visszamegy, előlépteti. Megbeszélték, a férfi mondta hogy tök jó, kötetlen munkaidő, több fizetés, ő meg otthon lesz kicsit a fiúval.

Van takarítónő, nem az van hogy a nő dolgozik aztán háztartás és se ideje, se energiája a férjre.


Biztos a nő is hibázott, nem mondom hogy ő tökéletes. De hogy hetekig megycsalja a férje és még ő szemét, az nekem kicsit sok.

2013. máj. 31. 17:07
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!