Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ebben az esetben tényleg a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ebben az esetben tényleg a feleség a hibás? Félrelépés

Figyelt kérdés

A férfi otthon van gyes-en a gyerekkel. Ez közös döntés, a férj állítása szerint nagyon élvezi. A nő dolgozik.


Amíg a gyerek alszik, a férj a szomszéd 17 éves lánnyal csalja a feleséget.


2013. máj. 31. 15:04
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
26%
9-es, mert ez egy kényes helyzet, amin a nő ronthat is, de javíthat is! A sógornőd talán olyan okos nő, hogy tudta, hogy ha hazamegy a férjéhez munka után, akkor úgy kell vele bánnia, hogy a pasi minden pillanatban azt érezze, hogy ő egy alfahím.
2013. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
98%
szerintem nem.. az, hogy a férj nem dolgozik, hanem otthon unatkozik, még nem ok a megcsalásra... azt meg végképp undortónak tartom, hogy egy 17 éves gyerekkel csinálja..
2013. máj. 31. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
100%

17 évessel?

Úristen. De gáz. Én biztos nem kezdenék olyannal, akinek felesége meg gyereke van.


A férj a hibás, az ő döntése volt megcsalni az asszonyt.


17/L

2013. máj. 31. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
27%
10-es, ó ne mondd! Az élet nem fekete és fehér, csak szólok. Majd ha már Neked is lesz egy pár gyereked és minimum 10 éves kapcsolatod, akkor értékeld át, amit írtál!
2013. máj. 31. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:

Megértem, ha ez a felállás nem tetszik egy férfinek. De akkor miért nem szól? Kipróbálta, nem tetszett neki, menjen a gyerek bölcsibe/oviba ő meg dolgozni.


Ráadásul nem is pelenkás babáról van szól. A fiú 2,5 éves, szobatiszta, majdnem önállóan öltözik és eszik, beszél.

2013. máj. 31. 15:28
 16/35 anonim ***** válasza:
92%
Jobb otthon basz*gatni a szomszéd kislányt, mint dolgozni
2013. máj. 31. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
90%
9es vagyok. Persze ez igaz, egy férfinek ezt éreznie kell mindig:) De én úgy gondolom nem mindig feltétlen a nő a hibás ha a férfi nem érzi, mert vannak olyan pasik akik egyszerűen képtelen hordani a nadrágot. Hogy ez miért alakult így, tehetünk e róla azt nem tudom. De az tény, hogy egy férfi akkor is tud férfi lenni ha főz vagy porszívóz és akkor is lehet erre képtelen ha nem tesz "női dolgokat". Ennyi erővel a nő is félreléphet, mert ő meg férfira vágyik:) Mert arra vágyunk, valljuk be, nem kisfiúkra és nem is pincsikutyákra. Én inkább érzem a férfiak felelősségének azt hogy ennyire félrementünk.
2013. máj. 31. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
94%

# 9


Hagyjad, Magyarország még mindig olyan ősállapotban van, ahol égő

-ha a nő többet keres

-ha a férfi is ugyanúgy részt vállal a házimunkában

-ha férfi foglalkozik a gyerekkel


stb.


Írom ezt férfiként.

2013. máj. 31. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
100%

10-es vagyok


Átértékeltem :) Köszi jól vagyunk! :) A Fiam is a párom is, és még egyszer ennyit lehúzunk.


De ez a megcsalás téma fekete és fehér... nem színes... nem lehet csak félig félre ba.szni, engem nem vigasztalna ha csak azt mondanák, hogy csak félig dugtam be neki..

Vagy az, hogy annyira keserűnek érzem magam itthon és kellett a törődés (a 17 éves meg megadta)...


Megtette, megcsalta nem a nő hibája... A férfi farka állt fel, neki kellett volna gondolkodni! Mint ahogy sok APA megteszi nap, mint nap hiába mászik rá bárki!

Nekem ŐK az igazi sztár apák és anyák (az igazi apák és anyák!)! nem az akinek tip-top mindene és minden lyukba jut egy f.sz, vagy minden nőt hanyatt kell b.szni...

2013. máj. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%

10 vagyok


2-3 hete kikezdett velem a hentes akkor nyugodtan beugorhattam volna egy kufircra a pultba, mert úgyis megmagyarázhatom, hogy én elhanyagolt vagyok? És amúgy tök jogos, hogy én a hentessel szórakozok míg az emberem értünk gürcöl...

:DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD vicces...


A nő esetében ugyanez... A nő a családért hajt apuka meg nyugodtan húzogathatja a szomszédlányt... Mert szegény a férfi szerepéből ki lett szakítva...

Akkor fel kell állni, bölcsit kell keresni és el kell húzni a belét melózni nem a kiscsajt kell k.rogatni...

2013. máj. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!