Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés utáni depressziója...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés utáni depressziója lehet a feleségemnek?

Figyelt kérdés

Van egy 10 hónapos kislányunk, és mióta megszületett a feleségem teljesen megváltozott. Állandóan üt, pofozgat engem, de naponta legalább 20x. Múltkor már gyengédebben megszorítottam a csuklóját, hogy visszafogjam, de akkor meg összezuhant és bőgött a földön. Komolyan ráférne egy pofon, de nem fogom megütni.

Biztos, hogy kimerült, de éjjel általában én kelek fel a lányunkhoz, kivéve, ha etetni kell, mivel én azt nem tudom megtenni.

Nem akar kimozdulni a házból, hónapok óta bent gubbaszt, a barátaival megszakította a kapcsolatot.

Mi lehet vele?


2013. jún. 1. 12:15
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Vagy pszichózis....

A gyereket szereti? Nehéz szülése volt? Kiálltál mellette?

2013. jún. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

még jó, hogy szereti.

mondhatni nehéz, 3 órán át szült (nem tudom,mi az átlag, első gyerekünk)

ott voltam végig

2013. jún. 1. 18:19
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Hát akkor gyors szülése volt elsőre,én az elsőt 7 óra alatt szültem és már a szülés előtt azt a felvilágosítást kaptam az orvostól,hogy a nagy átlag elsőre 7 óra.


Ez nem lehet ok a viselkedés megváltozására,hanem az állandó megfeszített figyelem és készenlét,amit átélünk azután,hogy gyereket szülünk.Van,aki evvel nem nagyon tud megbírkózni.

2013. jún. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
90%

Ezek segélykiáltások, feléd. Most lapátold össze, mielőtt baj lesz, összezuhan.

Az én férjem nem vette annó a lapot, kemény úgy lenyomni a gyerekekkel minden napot, hogy mellette nyugtatón élsz. És nem tudod megélni amit meg kéne.

Doki-segítség, és nem elhanyagolni.

2013. jún. 1. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Sikerült valamit tenni a probléma-elhárítás érdekében?
2013. aug. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 OldszatyorHand válasza:
figyi! szerintem egy jó szexre vâgyik.. .
2013. aug. 25. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Valószínűleg. Próbálj meg minél többet segíteni vele és éreztesd hogy te vele vagy nem ellene, beszélgessetek sokat, bíztasd, hogy vegye fel a barátokkal a kapcsolatot. Igyekezzetek közös programokat csinálni, a picivel, meg persze kettesben is.
2014. máj. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!