Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Miért hagynák magukat megalázn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hagynák magukat megalázni a nők? Verik őket, elveszik a fizetésüket, lelki terrorban élnek. A gyerekek miatt nem hagyják el a férjüket - legtöbben ezt írják. Ennyire áldozat típusosak vagy csak szimplán szerencsétlenek?

Figyelt kérdés

2013. jún. 1. 12:15
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
4%
Szegény nők,minden segítséget megkaptok az államtól,meg mindenkitől. Általánosítani nem kell,de azért tedd a kezed a szívedre hogy te nem vagy hibás amiért ilyen kapcsolatod lett. Ha valamivel nem értetek egyet,nem feltétlen jelenti,hogy a másiknak nincs meg a kellő tapasztalata amúgy meg akinek nem inge nem veszi magára,de úgy látszik itt dől az önérzet.
2013. júl. 2. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
94%
Kedves utolsó csak a magadét hajtogatod szived joga. Ám attól még nem lesz igazad a tény pedig tény marad. Egy férfi nem üthet meg egy nőt. Erre nincs semmilyen mentség semmilyen. Az állam meg ha valóban támogatná a nőket úgy ahogy azt kell akkor ez a kérdés létre se jöhetett volna.
2013. júl. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt egy hasonló kapcsolatom, de nem mentem vele túl messzire. Először kedves volt, olyannak mutatkozott, amilyennek látni akartam. De utána elkezdődött a hiszti. Állandóan megsértődött és sértegetett engem, mindig balhé lett a találkozók vége, mert valamin mindig felhúzta magát. Egy idő után elkezdte rám kenni és azt mondta, ne adjak okot arra, hogy sértegessen. Én először azt hittem, tényleg megbántottam, csak nem vettem észre és bocsánatot is kértem. De miután ez az eset már napi szinten előfordult, elkezdtem gondolkozni, hogy basszus, azért ennyiszer nem bánthatom meg... és kiszerettem belőle. pedig egy hajszálnyira voltam attól, hogy beleszeressek. De szerencsére nem, mert a mentális fogyatékossága elég kiábrándító. Mi a sértegetésig jutottunk, itt meg is halt a kapcsolat. Nem hittem volna, hogy valaha emberben még ekkorát fogok csalódni, de megtörtént, most meg örülök, hogy vége. Tanulság annyi, hogy ezek a férfinak nevezett patkányok jól tudják befolyásolni az olyan nőket, akiknek így is kevés az önbizalmuk és mindennel visszaélnek, amit csak hallanak. Gusztustalan fajta, bárcsak kiközösítené őket a társadalom.
2013. júl. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
Kedves 31, látod, ezek a magyarok. Undorítóak. Nem igaz hogy nem lehetbkilépni! Ha gyerekként bántanak és senki nem tesz ellene akkor tényleg nem: (de bazeg egy felnőtt nő nem gyerek, ha bántják és ezt nem szereti, elmegy szépen dolgozni, ha kell az utcasarokra, de aki akar valamit igazán, az tesz érte. Engem kibsztak 18 évesen, onnantól egyedül voltam, megálltam pasi nélkül is és megállok a mai napig. Az meg, hogy van gyerek, szintén nem téma, a nő magának vállalja elsősorban, ha nem bírja, adja örökbe. Nem hisztiznibkell, hanem tenni, de ugye a magyaroknak az nem megy.
2015. dec. 26. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!