Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire hihető, ha egy férj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire hihető, ha egy férj azt állítja, csak kíváncsiságból van fent egy társkeresőn?

Figyelt kérdés

2013. jún. 2. 22:10
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem szeretne egyébként ismerkedni, más nőket felszedni, akkor nyilván egónövelésből van fent. Csak nem értem, hogy miért kell mindent összehordani, amiből még rosszabbul jöhet ki, mint ami az egyszerű valóság? :) (már ha az..)
2013. jún. 2. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Társkeresőre nem kíváncsiságból szoktak regisztrálni...
2013. jún. 2. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
szerintem is kamuindok. túl sok szabadideje van a jóembernek. ha dolgozna, foglalkozna a családjával, párjával, akkor nem társkeresőzne.
2013. jún. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
A kíváncsiság annyit jelent, hogy felregisztrál, belép, eltölt ott egy órát, megnézi milyen a renszer, kik vannak, és utána törli magát a rendszerből... Ha valaki nem ezt tette, hanem rendszeresen feljár mert kíváncsi, az nem kíváncsi hanem vadászik :)
2013. jún. 2. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
82%
Persze, jó duma! Egy férj már ne kíváncsiskodjon, a házasság előtt kellett volna "ki kíváncsiskodnia" magát. Ilyenkor mikor már elkötelezte magát, ne legyen kíváncsi, mert hamar megöregszik! Biztos, hogy nem csak kíváncsiskodik, hanem keresgél és ha talál egy neki jobban tetszőt nálad, akkor le is lép vele, mint a szél.
2013. jún. 3. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
100%

Persze, kíváncsi...arra, hogy kapna-e szebbet-jobbat, meg érdeklődnek-e iránta a nők...

Szerintem ha találna nálad jobbat, úgy otthagyna, mint a sicc. Az én exem is ezt csinálta, csak nálunk utólag derült ki. Nézegette a felhozatalt, levelezgetett, csak amíg még együtt voltunk, senki se akadt a horgára, viszont valahol laknia kellett, és az én lakásom tökéletes helyszín volt, mert az alternatíva a hazaköltözés lett volna tökfalvára, anyuci mellé. Biztos úgy volt, vele, hogy bizonytalanért nem hagyja ott a kényelmet, de amikor kidobtam végre, akkor derült ki, hogy ment volna ő is, az esküdözése meg csak azért kellett, mert nem volt hova, meg kinek az ágyába...

2013. jún. 3. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló volt a helyzet.Felregisztrált a srác,láttam h nézelődik.. nem kértem számon,csak megjegyeztem h nem túl jó ötlet,nem esik jól,stb. Erre a válasz az volt h van pár olyan ismerőse,akikkel itt tartja a kapcsolatot.Elfogadtam..

Aztán alkalomadtán felregisztráltam álnévvel..Ráírtam,majd pár levél után találkát kértem..Írta h nincs barátnője,mert őt minden nő átvert.. meg hasonlók... Ő elment a találkára.. de mire hazaért,a cucca ki volt rakva..

2013. jún. 3. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
12%

Férj és feleség egykutya, hiszen hogyan is talált volna rá a feleség, ha nem regisztrál?


Ez olyan, mint mikor a férj elmegy k.urvázni, talál egyet a sarkon a sötétben, befizeti, elmennek egy autóba, erre jön a rendőr, odavilágít, és le akarja tartóztatni a k-át illegális prostitúcióért. Erre a férfi:

- De hiszen ez a feleségem!

- Elnézést uram, nem tudtam, hogy a felesége.

- Amíg ide nem világított, én sem tudtam...

2013. jún. 3. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
76%

"miért ilyen rosszhiszeműek a nők"?? :O

hát az agyam eldobom. mit keres egy párkapcsolatban élő pár egyik fele a társ keresőn? :O

2013. jún. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Akár nő, akár férfi regisztrál társkeresőre, akkor azt azért teszi, hogy társat keressen...akár hosszú távra, akár rövidre! Pont.


Kíváncsiság. Ugyan! :D

2013. jún. 3. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!