Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti vállalnátok gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vállalnátok gyereket házasság nélkül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 09:36
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
87%
Igen. Bár nekem mind a kettő házasságban született. Most már látom, hogy a házasságlevél sem garancialevél az együtt maradásra.
2013. jún. 8. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
6%

1 mód: Nem, vegyen ez az apuka, utána lehet közös gyerekünk.

2 mód: Igen, de akkor ne legyen apuka, egyedül vállalom a gondokat, plusz a nagyszülők lakjanak közel.


De az a verzió nem tetszik, hogy csak összeállnak emberek, meglesz a gyerek, aztán, ha apuka talál fiatalabb csajt, kevesebb probléma, megtetszik neki, hogy nincs gyerek, szabad élet, és meglép... Én abba nem mennék bele.

2013. jún. 8. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
44%

21-es

Nem garancialevél, de legalább a törvény az anyuka és a gyerek pártján áll (legtöbbször).

2013. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%

22-es

Ha az apuka le akar lépni a házasságból is megteszi....


16-os vagyok (csak, hogy lásd, hogy én is házasságban vállalnék)

2013. jún. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:
Nem!
2013. jún. 8. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:
72%

23: "Nem garancialevél, de legalább a törvény az anyuka és a gyerek pártján áll (legtöbbször)."


Na aztán sokat értem vele! A lakás úgyis az enyém volt, szóval nem nyertem és nem vesztettem, a gyerekek láthatása rugalmas, ezen sem változtatott a házasság, és a gyerektartás se több vagy kevesebb 1 Ft-tal sem. Ugyanott vagyok, mintha csak együtt éltünk volna és a gyermekelhelyezést rendeztük volna.

2013. jún. 8. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
82%
Na összecsapnak a kedélyek ;) ! Szerintem nem a papir jelenti a boldogságot ,az állandóságot ! Én férfi vagyok. Apa ,akinek a gyereke házasságon kivül született ! Fiatalok voltunk amikor besikerült a baba .. akkor már együtt éltünk (még a baba előtt összeköltöztünk ,nem azért mert jön,mivel még nem is terveztük) .Megszületett és teljes boldogságban ,nagy szerelemben éltünk / élünk a mai napig .Nekem az én asszonykám a mindenem,a társam ,a szerelmem, akit el nem hagynék senkiért ,és aki mellett meg fogok öregedni ! De ... még a mai napig nem kértem meg a kezét ! Nem azért ,mert nem akarok elköteleződni ... egész egyszerűen az anyagiak miatt .. ! Ti tudjátok a legjobban ,mibe kerül egy pár gyűrű ,az esküvő ... Az én asszonykám ezek nélkül ,két tanúval is boldogan hozzám jönne ,viszont én nem igy szeretném elvenni .Most már közel járunk a dologhoz (amiről az én kedvesem nem tud) ,mivel külföldön keresem meg a kenyérre valót ,sőt azon vagyok,hogy a kis családomat mielőbb elvigyem Magyarországról !!! Szóval azért irtam le mindezt ,hogy nem kell leirni azokat ,akiknél hamarabb van gyerek,mint esküvő .Nem az érzelmek hiánya miatt húzódik sok esetben az esküvő ,hanem a fránya anyagiak miatt ! Na de addig is én ugyanúgy asszonykámnak ,sőt feleségemnek (!) is tartom,hiszen úgy élünk már évek óta !
2013. jún. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 anonim ***** válasza:
94%

persze, így tervezzük. nekem a házasság csak egy jogi papír, nem garantál semmit, nem ettől fogjuk komolyan venni a kapcsolatot.

vannak nagyon szépen együtt élő emberek 2-3 gyerekkel, és vannak borzalmas házasságok.

nem szeretem, mikor valaki egy papír megléte vagy nem léte miatt degradál másokat. érdekes, mikor diploma alapján kategorizálják az embereket az csúnya szemét beszűkült gondolkodás, de amikor a házasságlevél alapján az teljesen elfogadott...

ugyanúgy meg tudom érteni azokat, akiknek ez fontos valamiért. csak akkor kapok agybajt, mikor próbálnak győzködni, h milyen jó dolog a házasság. oké, akkor házasodj, de engem hagyj békén vele :P

2013. jún. 8. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:
91%

"De az a verzió nem tetszik, hogy csak összeállnak emberek, meglesz a gyerek, aztán, ha apuka talál fiatalabb csajt, kevesebb probléma, megtetszik neki, hogy nincs gyerek, szabad élet, és meglép... "


Az enyém ezt a házasságlevéllel megcsinálta mindenféle problémázás nélkül. Amúgy meg ifjú lánykoromban a munkahelyemen többen próbáltak kikezdeni velem, na és szinte mind házasok. Amikor visszakérdeztem hogy mi is van az asszonkával akkor jött a zavaros duma, hogy csak a papír miatt vannak együtt, csak a gyerek miatt, csak a pénz miatt, most halt meg a nagymami/kiskutya és csak ezért nem hagyta még ott a feleségét, blabla, a szokásos átlátszó kamuzás.

2013. jún. 8. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:
72%
Persze, szerintem ha valaki házas lesz attól fogva elromlik minden én soha nem akarok feleség lenni lehetek boldog a nélkül is és lehet gyerekem párom,hogy ezt hivatalossá tenném.
2013. jún. 8. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!