Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti vállalnátok gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vállalnátok gyereket házasság nélkül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 09:36
1 2 3 4
 31/39 anonim ***** válasza:
78%
Ha becsúszna előbb, akkor természetesen emiatt nem vetetném el. De amúgy tudatosan nem. Nekem fontos, hogy a férjemnek szüljek, az viszont meg nem szimpi, ha valakinek csak azért kérik meg a kezét és veszik el, mert terhes lett.
2013. jún. 8. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
85%
Persze, hogy vállalnék:) Természetesen nem alkalmi viszonyból. Szeretném ha, nem egy papír meg egy ceremónia kötne egy férfit hozzám. A házasság meg kötelezettséget jelent, így berögzült átlagban, hogy ha már házasok és jön a baba, akkor már nehezebb dolga van férfinek, ha megijed, nem szaladhat. Ha meg szalad, akkor jaj de csúnya, erkölcstelen, hogy ezt tette egy házasember, így persze ráhárítódik a szégyentelenség. Így érzi biztonságban magát a nő. De önző :). Szóval ha lenne párom és olyan 28-30 lennék, de nem lennénk házasok, akkoris bevállalnám és a házasságot sem sürgetném egyáltalán, mivel nem igazán hiszek a házasságban. Magamhoz nem láncolnék egy pasit sem. Ha meg becsúszott(hangsúlyzom NEM alkalmi kapcsolatból) a baba és körülményeim is engedik, akkor bizony felnevelném és rákoncentrálnék.
2013. jún. 8. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
68%
Vállalunk,igen! :)
2013. jún. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 anonim ***** válasza:
31%
Nem, mindennek megvan a maga sorrendje es ideje. Nekunk most lesz eljegyzesunk, jovore eskuvonk, es utana johet a baba. Nem egszseges felboritani a sorrendet szerintem.
2013. jún. 8. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:
69%
Igen.
2013. jún. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
24%
Én igen. De én amúgy sem vágyok feltétlenül gyerekre.
2013. jún. 8. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
62%
Szándékosan nem, semmi esetre sem.
2013. jún. 8. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:

"Nem garancialevél, de legalább a törvény az anyuka és a gyerek pártján áll (legtöbbször)."

A gyermekelhelyezés teljesen független attól, hogy a szülőket összeköti-e egy papírköteg vagy sem.


Házasság, esküvő... szimbolikus dolgok. Elméletben valóban az örökké összetartozni vágyódás hatását keltik, de tudván, hogy akármikor felbonthatóak akár 20 perc alatt, nem hinném, hogy a tényleges jelentőségük hatalmas lenne. Ezenfelül ha valaki csak a formális igen kimondása után veszi komolyan a párkapcsolatát, az már régen rossz szerintem.

Nem a családalapítás a legnagyobb álmom, de ha egyszer arra adnám a fejem, tuti nem ezen múlna.

2013. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:
Simán. Semmi köze a házasságnak ahhoz, hogy együtt nevelitek e fel vagy sem. Aki azt hiszi van, naiv.
2013. okt. 1. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!