Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti vállalnátok gyereket...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti vállalnátok gyereket házasság nélkül?

Figyelt kérdés
2013. jún. 8. 09:36
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
67%
Igen, házasság nélkül vállaltuk és boldogabbak vagyunk így együtt, mint valaha!
2013. jún. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
54%

Ma már teljesen elfogadható és általános dolog, hogy házasságon kívül vállalnak az emberek gyereket, ezzel nincs is bajom, hisz mindenki tegyen belátása szerint.


De én ebből a szempontból maradi vagyok. Együtt élek évek óta a párommal, de ha a családalapítás mellett döntenénk, előbb hivatalosan is összekötnénk az életünket.

2013. jún. 8. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Én is így vagyok vele. Mindenképpen szeretnék férjhez menni, de a párom ne azért vegyen el mert már terhes vagyok.
2013. jún. 8. 10:32
 14/39 anonim ***** válasza:
78%
:D ... Látom lepontozza valami "jóindulatú " egyén azt ,akinek hamarabb lett gyereke mint esküvője ! Tedd csak,remélem szebb lesz tőle a napod ! Hidd el a boldogságot a papir nem garantálja :D !!!
2013. jún. 8. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
18%

Nem,mert a házasság nem csak egy papír! Csak áltatják magukat azok, akik szerint házasság nélkül is boldogok. Az együttélés nem tükrözi azt a szándékot, hogy örökre együtt akarnának maradni. Könnyű felbontani, ha valamelyik ki akar lépni a kapcsolatból.

A gyereknek is fontos, hogy ne csak "anyukám" barátja legyen az apja. A dolog jogi oldala sem mellékes.

2013. jún. 8. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
58%

Mivel fontos számunkra a házasság, így nem látom értelmét, hogy előtte vállaljunk gyereket...párom egy kérése volt, hogy ne várjuk a babát, amikor házasodunk, mert nem akarja, hogy úgy tűnjön, hogy emiatt vesz el. Bár én mondtam, hogy engem nem érdekel mit gondolnak, de egyet értek vele, nem szerettem volna várandósan az oltár elé állni..(bár még akár bejöhet, 4 hónap mülva lesz az esküvőnk) :)


Ha nem lenne fontos a házasság, akkor nem gondolnám, hogy kell a gyerekvállaláshoz, de így, hogy úgyis tervben van, nem válllalnék előtte

2013. jún. 8. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 anonim ***** válasza:
92%
Tudod ahol sok -sok év van egy pár mögött ,amit együtt éltek le ,az nem CSAK egy barát !!!! Az,hogy nem házasodott össze valaki a párjával még(! ) az nem jelenti azt ,hogy nem együtt akarnak megöregedni ! Én egy percig nem érzem kevesebbnek a több mint 10 éves kapcsolatomat azokénál ,akik már összeházasodtak! Nem összeházasodni nagy szó ,hanem együtt maradni jóban -rosszban !
2013. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/39 anonim ***** válasza:
90%

Két gyerekünk van a párommal. és nem vagyunk házasok, nem a papír -és nem is a gyerek- tart össze két embert.

Mindketten voltunk már házasok, és el is váltunk.

2013. jún. 8. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
59%

És azt miért kell lepontozni, aki azt meri mondani, hogy neki fontos a házasság, de közben ezzel senkit sem akar leszólni, aki nem így van ezzel?

annyira primitívek vagytok sokan, de komolyan... Nekem sincs bajom a házasságon kívül született gyerekkel, de miért kell lepontozni a béka s*gge alá, mert azt mondom, én nem tennék így?

2013. jún. 8. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
6%

7. vagyok. igazából mindenki le van pontozva, ahogy elnézem. én is 0%-on állok.


azzal, hogy MINDIG felidegesítem magam néhány retardált emberen, csak lesüllyedek a szintjükre.

soha nem értem, másnak miért nem világos, mit jelent az, hogy hasznos.


ha van egy adott kérdés, válaszolok,és meg is magyarázom, ráadásul normálisa hangnemben, akkor nem értem, hogy lehet a válaszom 0%-ban hasznos.


de idióta trollok, akik mindenkin végigmennek piros kézzel, mindig megjelennek. szerintem sok hasznos válasz érkezett, akkor is hasznos, ha nem értek vele egyet.


tuti van ám, akinek az a hobbija nap-mint nap, hogy végigmegy a kérdéseken, és mindenkire nullát nyom. és nem válaszol semmire, csak leszavazgat, anélkül, hogy elolvasná. elég szánalomra méltó ember lehet....

2013. jún. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!