Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem, uram, párom, társam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem, uram, párom, társam?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 11:52
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
60%

párom


akármilyen státuszban is van a pasi nálam

2013. jún. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
100%
A társam,minden körülmények között.Esőben,sárban,örömben,gyászban.Szeretem ezt a szót.
2013. jún. 11. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%
Még nem a férjem, az uram soha nem is lesz, úgyhogy egyelőre a párom. A társ az nekem inkább üzlettársat, lakótársat, stb. jelent, szóval távolabbi kapcsolatra utal, mint a párom kifejezés. Ha összeházasodunk, onnantól szerintem férjemként emlegetem majd, legbelül már most is néha úgy gondolok rá. :)
2013. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 klopusz ***** válasza:
100%
Ha valakinek beszélek róla: párom, ha "csak úgy" emlegetem: ember.
2013. jún. 11. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
100%

A társam, de így nem emlegetem (hülyén hangzik sajnos, pedig ez kifejez mindent).


Férjem vagy párom.


Uram maximum viccből.

2013. jún. 11. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
100%

Férjem.

Amúgy az imádott egyetlen szerelmem, de ezt mégsem mondhatom :)

A társam az nagyon hülyén hangzik szerintem, nekem egyből egy ügyvédi iroda jutott eszembe.

2013. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
69%
Párom.
2013. jún. 11. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
94%
Párom, amíg nem lesz a férjem. Utána férjemként fogom említeni. Uramozás ki van zárva (max. poénból), nem vagyok senkinek sem az alárendeltje. A társam is szép, és az is, de vhogy nem akar a számra jönni.
2013. jún. 11. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
93%
jogilag és ismeretlenek előtt a férjem, egyébként a párom, otthon meg épp ahogy esik, úgy puffan :D uram, kicsim, stb :) én nem tulajdonítok nagy jelentőséget ennek.
2013. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
93%

A párom, általában, de ha hivatalos ügyben, vagy nagyon idegennel beszélek, akkor szoktam használni a férjemet, bár ez nehezen jön a számra, pedig már jó pár éve házasok vagyunk.

Még néha használom a másik felemet is... mert tényleg az. :)

2013. jún. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!