Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Férjem, uram, párom, társam?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férjem, uram, párom, társam?

Figyelt kérdés

2013. jún. 11. 11:52
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
100%
férjem
2013. jún. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
80%

"Értelmiségi körökben nem használják a "párom" szót. Ebből sejthető, hogy kik használják. A diplomás proli nem egyenlő az értelmiségivel." - na ezek azok az "értelmiségi körök", ahonnan kifele menet kell lábat törölni... idézőjel nélküli értelmiségi meg nem prolizik, nem néz le másokat... mert bír értelemmel...


Egyébként "párom"- csakazértis:)

2013. jún. 11. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
64%

Kedves hűde értelmiségi, akkor te mit használsz a párom kifejezés helyett, ha olyanokkal beszélsz, akik nem ismerik a partneredet, és még nem a férjed? Pasim, f.szim, barátom (előbbi kettő degradáló, utóbbi félreérthető)? Partnerem (na ez pl. nekem egyéjszakásra utal)? Társam (ez még elmegy, de nem értem, mivel jobb, mint a párom)?


Ja, és nem tartam magam prolinak, értelmiségi vagyok, és páromnak nevezem a páromat. Sztem max. egy kis sznoboskodó kör lehettek, ahol dívik ez a "jááááj, pááárja a zokninak vaaaan" agyjátszás.

2013. jún. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
100%
aki ismeri,az előtt ember,aki nem az előtt férjem
2013. jún. 11. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
77%

Ugyan! Hagyjátok már szegény kékvérű barátunkat! Már az is megtiszteltetés lehet számunkra, hogy egy hozzászólás erejéig leereszkedett közénk... amúgy ő valószínűleg a kedvesemnek hívja a "párját". :) Az olyan fennkölt! :)

Aláírás: egy diplomás proli.

2013. jún. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
100%
Na, én meg a "kedvesem" és társai típusú nyilvános nyáladzástól vagyok rosszul. Ráadásul elég komikus lenne, ha a kedvesemnek hívnám azt a 100 kilós, 190 magas szőrmókot, aki a párom. :D Még ha valami csokornyakkendős selyemfiú lenne, elmegy, de így...???
2013. jún. 11. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Férjem.
2013. jún. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
100%
Vagy a keresztneve, vagy ha valaki így nem ismeri, akkor a férjem. Viszont így, közösségi oldalakon, fórumon (pl. ha itt válaszolok egy párkapcsolati kérdésben és rá hivatkozok), a legtöbb esetben a páromként említem, főleg ha a kérdés szempontjából lényegtelen, hogy a férjem, a barátom, vagy az élettársam. Uramnak maximum poénból.
2013. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%

14:03 ez jó "ember":)

Ez olyan mintha azt mondanád megtaláltad az embered.:):)nagyon aranyos.


14:09


Aranyos,amit leirtál.:)


Ugy hivja mindenki, akivel jár vagy él,ahogyan tetszik neki.

Az mivel jobb, régebben azt mondták, hogy az udvarlóm, vagy a srácom, vagy a fium.stb.

2013. jún. 11. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Amikor összejöttünk, akkor a barátom volt. Amikor már 2-3 éve együtt voltunk, akkor a párom lett. Amikor eljegyzett, akkor a vőlegényem. Mióta házasok vagyunk, a férjem.
2013. jún. 11. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!