Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tart vissza attól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tart vissza attól hogy megcsald a feleséged? Aki meg bírja állni, miért képes rá?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 23:31
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
91%
Amíg nem találsz olyan nőt,akit úgy érzed nem csalsz meg,addig ne házasodj.Ennyi.
2013. jún. 12. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
9%

"Külföldön dolgozom mégsem lépek félre, eszem ágában sincs !!!"


Hidd el, hogy neki van esze ágában félrelépni, tapasztalat! :DD

2013. jún. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
87%
12-es ! Kinek van esze ágában félrelépni ?! Hát nagyon sajnálom,hogy rossz tapasztalatot szereztél ! Hidd el nem mindenki jár veled egy cipőben !!! Bármennyire rosszul esik ezt hallanod vannak még becsületes emberek ,akiknek jelent valamit az a szó ,hogy szeretet ,becsület,társ! Én is és a kedvesem is mélységesen elitéljük a hűtlenséget !Gyenge emberek mennek csak félre .... hidd el :D !!!
2013. jún. 12. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
84%
12 es válaszoló ! Én is nagyon sajnállak a rossz tapasztalataidért .... de ki vagy te,hogy olyan emberekről alkoss véleményt akiket nem is ismersz ?! Irigy vagy talán ,hogy vannak párok akik őszintén szeretik egymást és nem vágynak arra,hogy másvalaki bugyijában/gatyájában matassanak ?! Elárulok egy titkot ,mi sem csalnánk meg a párommal egymást ,minden oké nálunk és büszke vagyok rá !!! :P
2013. jún. 12. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
73%

Ti tényleg nem veszitek észre,hogy a 12.válaszoló magából indult ki?


Mit keresnének ott a :D:D-k???

2013. jún. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
100%
Valóban !Szerintem is magából indul ki... bizony ő is a gyengék közé tartozik .. :/ !!!
2013. jún. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
19%
Talán a lebukás, ezért csinálom nagyon óvatosan.
2013. jún. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Na és veled kérdező mi a helyzet ?Még nem nyilatkoztál...
2013. jún. 12. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
64%
nem tudom, az én férjemet mi tartja vissza, közel sem vagyok szép nő. De le tudom írni, mit mondott pont tegnap nekem. Várt engem, és azt mondta, hogy 6 év után is dobog a szíve, hogy mikor jövök már, mikor lát meg az emberek között. Ő komolyan veszi az esküt, amit tettünk, és érzem is, hogy nem csak kötelességből teszi, hanem mert szeret. Pedig ha látnátok. pici vagyok, kövér sajnos, mondjuk ki, nem vagyok igénytelen, de néha úgy nézek ki, mint egy jóllakot középiskolás. Mégis engem szeret. Nekem ez nagyon jó érzés. Aki szereti a feleségét és nem viszket a fa.ka, annak nem kell megállni, mert nincs kísértés. A véleményem természetesen a nőkre is vonatkozik, nem csak a férfiakra.
2013. jún. 12. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
0%
13:24 -es nem akarlak elkeseríteni,de ezek szerint megcsalnak,ha kint vár és ilyeneket bizonygat már rég rossz,ha ez természetes lenne neki,nem kéne így bizonygatnia,hogy hirtelen 6 év után kint vár és ilyeneket mondogat...
2013. jún. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!