Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tart vissza attól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tart vissza attól hogy megcsald a feleséged? Aki meg bírja állni, miért képes rá?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 23:31
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:

22-es vagyok


Kérdező: ha rám is gondoltál, hogy sértett a kérdés, akkor egyáltalán nem így van. Tehet, nem a "hülyeség" szót kellett volna használnom, bocs, ha félreérthető voltam.


29: :D

2013. jún. 13. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
Tehet=Lehet
2013. jún. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
Elsősorban az, hogy szeretem. Másodsorban pedig az, hogy mindig megtartom az ígéreteimet. Ez nálam elvi kérdés már kiskölyök korom óta, ezért is nem szoktam soha felelőtlenül ígérgetni.
2013. jún. 13. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
En ismerek egy pasit, aki 4 evig vart arra, hogy lefeküdhessen a felesegevel, mert a lanynak az atlagnäl vastagabb volt a szüzhärtyäja es nem engedte a dolgot. De a pasi hüsegesen megvärta es nem ment felre. Vannak ilyenek is. De elöfordul olyan is, hogy 1 hetet nem kepes värni valaki a felesegere.
2013. aug. 19. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!