Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi tart vissza attól hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tart vissza attól hogy megcsald a feleséged? Aki meg bírja állni, miért képes rá?

Figyelt kérdés
2013. jún. 11. 23:31
1 2 3 4
 21/34 A kérdező kommentje:
Nő vagyok, engem megcsalt, épp ezért szeretném tudni hogy ez a férfiaknál elhatározás/eskü/gerinc/szerelem kérdése vagy csak nem a megfelelő emberek találkoznak ilyenkor. Néhány választ kifejezetten jó olvasni,írjatok még, köszönöm!
2013. jún. 12. 13:36
 22/34 anonim ***** válasza:
81%
Kérdező, ez a "Mi tart vissza" és "meg bírja állni" nagyon úgy hangzik, mintha szerinted minden férfinak hatalmas késztetése lenne a megcsalásra, csak páran bírják magukat türtőztetni. De ez hülyeség, én pl. mentalitásomból adódóan is elítélem az ilyesmit és semmilyen fizikai vonzalmat se érzek más nők iránt a feleségemen kívül, szóval semmilyen erőfeszítésembe nem kerül hűségesnek lenni. Lehet, hogy hihetetlen, de ilyen is van.
2013. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
82%
Bizony ám ,igaza van az utolsó válaszolónak .Nekem sem esik egyáltalán nehezemre,hogy hűséges legyek a páromhoz !
2013. jún. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
87%

Aki meg bírja állni, miért képes rá?


Hát ez meg milyen kérdés?

Egyszerűen szeretem, tisztelem és becsülöm a feleségemet.

Soha nem léptem félre egy kapcsolatomban sem, eszembe sem jutott!


30/F

2013. jún. 12. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
85%
13:33-as, tuti, hogy nem csal meg. Nem hirtelen kint vár, sokszor szoktuk egymást megvárni munkából hazafele, mert ugyanarra megyünk. Még ő hív fel, hogy hol vagyok, mert akkor megvár. Korábban pont erről beszélgettünk, hogy sokaknál elmúlik a szerelem, és marad a megszokás, szeretet, és erre mondta tegnap, hogy ő még mindig szerelmes. Nem csal meg.
2013. jún. 12. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
Az más,mert ha hirtelen megváltozik és nagyon bizonygatja a szeretetét,akkor gyanús,már van benne 20 év,nem csak saját tapasztalat...
2013. jún. 12. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
74%
Nálam is ugyanaz, mint a 22-esnél. Ez nem egy olyan dolog amivel küzdeni kell, Ő számomra az egyetlen, ez soha nem lehet kérdéses. Nekem ez a kérdés olyan, mintha azt kérdeznék, hogy hogy tudom megállni hogy fejbelőjem magam... ...teljesen természetes hogy nem teszem meg, nem veregetem meg esténként a vállamat, hogy ma is hősiesen kitartottam és nem tettem meg.
2013. jún. 12. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 tetris ***** válasza:
100%

Atyaég! Vannak olyan férfiak, akiknek természetes, hogy becsülik, szeretik, tisztelik a párjukat, és számukra a hűség olyan természetes, mint az, hogy levegőt vesznek?

Hogy a fészkes fenébe lehet, hogy én sose találkoztam még ilyennel? Bujkáltok ti, vagy mi?

Normális férfiak! Merre szoktatok előfordulni? Hol kell keresni benneteket?

2013. jún. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%
A hozzank hasono mentalitasu asszony mellett... :)
2013. jún. 12. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 A kérdező kommentje:
bocs,ha valakit sértett a kérdés,mert számára egyértelmű,én is teljes meggyőződéssel mondtam ki az igent és mindazt ami vele jár,de mivel így jártam és nem én léptem félre,szeretném a másik oldalt is megismerni.Eszem ágában sincs általánosítani és azt mondani h minden férfi gazember,mert akkor nagyon sötét jövő elé néznénk...
2013. jún. 12. 21:30
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!