Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a velemenyetek arrol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol a ferjröl, aki nem ad a felesegnek konyhapenzt?

Figyelt kérdés
Nincs munkahelyem sajnos, de zsebpenzt se kapok töle, immar 12 eve kajapenzt se. Ö vasarol be (rendszerint rosszul, pl. rohadt gyümölcs, fonnyadt zöldseg, meg olyan etel amit föleg csak ö szeret) Neha, nagy veszekedes aran odadob nekem 20 euro zsebpenzt (ausztriaba lakunk, ö osztrak) ha valassal fenyegetem, akkor esetleg ad egy zsazast kajara. Nem tudok boltba menni, nem tudok egy kavet se meginni a cukraszdaba. Sokszor ehezek is, egeszsegtelen szarokat kell ennem, pl tesztat, mert csak az van otthon. 2-3 naponta hoz kenyeret, akkor is csak olyat amit csak ö szeret, könyörögni kell mindenert. Amiota vele vagyok, sokat hiztam, mert csomo hizlalo vackot összevasarol, aztan meg napokig semmit se vesz. Ebbe a rendszertelensegbe elhiztam. Idönkent hoz edesseget is, persze befalom, pedig en inkabb friss zöldseget vennek, ha tehetnem.

2013. jún. 12. 04:00
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
93%

Kedves utolso!

Ne add le a fizetesed.Mondd neki,hogy te fogsz bevasarolni,vagy vamit be akarsz fizetni,arra kell.Egyebkent en a helyedben mar reg elvaltam volna.

Nalunk is volt egy erdekes idoszak amikor a kusfiam megszuletett.A parom lett az egyeduli csaladfenntarto,uj volt neki a helyzet,es ugy gondolta,majd o dont mire mennyi kell,sokszor a konyhapenz semmire sem volt eleg.Aztan fordult a helyzet,mert rovid idore munka nelkul maradt,mig en dolgoztam.Bar nem ereztettem vele,hogy eltartott.Azota a fizetese nagy reszet ami befizetesek utan marad leadja,pedig soha nem kertem,es nincs is ra szukseg, hiszen mindketten dolgozunk,a szamlakat meg automatikusan fizeti. Masreszt tobbszor mondja,hogy vegyek magamnak valamit,mint amennyit magara kolt.Mi 8 eve vagyunk hazasok,es nalunk sajat belatasabol megfordult a helyzet.Szerencsere azota valoban boldogok vagyunk mindannyian,a mai napig ugy viselkedunk egymassal,mint a friss szerelmesek,pedig voltak nehezebb idoszakok.

2013. jún. 12. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%
19-20-as es persze a kedves kerdezo! Volt ennek elojele, hogy ilyen lesz a ferjetek egyszer? Ha visszagondoltak, voltak eleinte ennek enyhebb megnyilvanulasai? Hogyan kezdodott? Csak azert kerdezem, mert felek, hogy en is igy jarok...
2013. jún. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 A kérdező kommentje:

Az elöjel az volt, hogy eszrevettem:titkolozik, es nagyon önzö. Sajat ügyeiröl, vasarlasairol nem beszel, pl. tök veletlenül veszem eszre, hogy IPod Tabletja van, meg vadiuj mobilja- nekem ilyet sose venne. Tizezer eurot ugy elsikkasztott (eletbiztositas volt) hogy csak sejteseim voltak, vajon hova tette.

Elöjel volt az is, hogy tul joba van az ex felesegevel, a sajat gyerekevel szemben kritikatlan, az enyemeket a legkisebb hiba miatt is kiüldözte a vilagbol.

Elöjel meg, hogy hobbijara rengeteget költ, szeret egyedül utazni, engem viszont sehova se enged egyedül.

Rossz körülmenyekböl, gonosz szülöktöl menekültem el, szerintem ezt hasznalta ki.

Hajlektalan SOHA nem voltam, eltürtem es kiszolgaltam a szüleimet otthon, plusz munkahelyem is volt.

Mindenkinek köszönöm a valaszokat. Nem pontoztam le senkit ( kiveve azt az egyet, aki közölte, a kerdezö mindenkit lepontozott, na öt egyszer, utolag..

Amugy csak most jöttem fel ide elöször, most lattam, mennyien irtak.

2013. jún. 15. 03:48
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!