Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a velemenyetek arrol a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a velemenyetek arrol a ferjröl, aki nem ad a felesegnek konyhapenzt?

Figyelt kérdés
Nincs munkahelyem sajnos, de zsebpenzt se kapok töle, immar 12 eve kajapenzt se. Ö vasarol be (rendszerint rosszul, pl. rohadt gyümölcs, fonnyadt zöldseg, meg olyan etel amit föleg csak ö szeret) Neha, nagy veszekedes aran odadob nekem 20 euro zsebpenzt (ausztriaba lakunk, ö osztrak) ha valassal fenyegetem, akkor esetleg ad egy zsazast kajara. Nem tudok boltba menni, nem tudok egy kavet se meginni a cukraszdaba. Sokszor ehezek is, egeszsegtelen szarokat kell ennem, pl tesztat, mert csak az van otthon. 2-3 naponta hoz kenyeret, akkor is csak olyat amit csak ö szeret, könyörögni kell mindenert. Amiota vele vagyok, sokat hiztam, mert csomo hizlalo vackot összevasarol, aztan meg napokig semmit se vesz. Ebbe a rendszertelensegbe elhiztam. Idönkent hoz edesseget is, persze befalom, pedig en inkabb friss zöldseget vennek, ha tehetnem.

2013. jún. 12. 04:00
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
34%

Hát nézd, nekem megvan a véleményem arról, aki nem ad kosztpénzt egy más szituációban, de tulajdonképpen te egy asszony vagy, aki több mint tíz éve otthon ül, felzabálja az édességet gyorsan, amit hoznak neki, jól felhízott, cukrászdába akar járni, még ő fenyegetőzik válással (!) semmi se jó neki, folyton veszekszik és szó szerint semmi se csinál, még bevásárolni is egyedül jár a férje.


Nem hiszem, hogy itt egyedül ő a hibás, lehet nem tökéletes, de veled is van baj bőven az biztos. Én leginkább sajnálom őt.


Függetlenül attól, hogy milyen szerencsétlen vagy, inkább húzd meg magad, és maximum kérjél, meg értelmesen érveljél, ne veszekedjél meg fenyegetőzzél, örülj, hogy nem hajít ki ilyen hozzáállással..

2013. jún. 12. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
96%

Ez aproblémq akkor kezdődött, amikor összeköltöztetek...

Mi az, hogy adnia kell pénzt?

Jelenleg nem dolgozom (sajnos)

De nem kell pénzt krnem, hiszen közös kasszán vagyunk, hozzáférek a fizetéséhez, előtte az enyém is odament, amit még fél év utan sem éltünk fel(!)


Fogom magam és elmegyek vásárolni.

Ha gyeden leszek is így lesz (ha végre lesz munkám,és lesz esélyünk gyerekvállalasra)


Nalatok az életetek kialakításánal volt gond...


Írj listát, hogy mi kell...

Menjetek együtt vásárolni...a,úgy sosemmbírtam az uralkodó embeket, biztos, hogy össze sem jöttem volna vele...


Nem veszekedni kell, hanem érvelni..., a veszekedésbek sosincs eredménye


Hozzátenném,mhogy cukrászdában 2 hónapja voltam utoljára, akkor is fagyizni... Kávét életemben nem ittam ilyen helyen, ezt ilyen szituban példának felhozni elég fura...


Miért nem kommunikáltok egymassal?

2013. jún. 12. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
41%
Megy ám a lepontozás ezerrel..a kedves kérdezőnek marhára fáj az igazság..:D
2013. jún. 12. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
100%
Kulfoldon siman meg lehet elni egy fizetesbol. Na a magyarorszagi fizeteshez viszonyitsatok, ahol kifizeted az alberletet es a rezsit, aztan vagy eszel, vagy nem, gyerekre meg ne is gondolj. Tegyuk fel, van 3-400 ezer forintnyi fizetesetek, a parotok mozgasserult, raadasul gerincbeteg, ott az esely, hogy esetleg megbenul... elkuldenetek wc-t pucolni? Vagy akarmilyen munkara? Igazsagtalanok vagytok a kerdezovel. Ha megtehetnetek, hogy eltartsatok a BETEG parotokat, akit elvileg szerettek, nem tennetek meg?? Kulfoldon sincs kolbaszbol a kerites, rengeteg a bevandorlo, egyre nehezebb munkat talalni. Foleg videken, foleg egy beteg embernek. Nezzetek mar magatokba! Sajnaltok a szerelmetektol egy fej salatat vagy egy uborkat? Komolyan? Elneznetek, hogy depresszios a kulseje miatt es meg rontanatok is a helyzeten, es ezzel az elhelyezkedesi lehetosegein? A szemere vetnetek, hogy ti tartjatok el? Egy mozgasserult emberrol beszelunk! Nem azert jar a ferje a boltba, mert annyira jo fej, hanem mert ezzel is sakkban tarthatja. Kerdezo, az ilyen emberek, mint a ferjed, direkt fuggove tesznek maguktol. Mar te magad is elhiszed, hogy egyedul nem vagy kepes semmire. Sok ferfinek ez a taktikaja, ez hosszu evek rombolo munkaja. Regen is igy gondoltad? Szerintem nem, csak a tudat alatti befolyasolo hatas. Valamit ki kell talalnod, mert ez igy nem maradhat, ez igy nem elet. Kertetek van-e esetleg, amiben tudnal zoldseget, gyumolcsot termeszteni? Ha otthon vagy, el kellene kezdened tanulni. Akar interneten, ha jol tudom, vannak mar ilyen lehetosegek, kapsz rola papirt. A nyelvtudasod milyen? A jelenlegi allapotod? Tudsz tornazni/gyogytornazni, hogy javits a kulsodon? A szepsegapolashoz vannak hazi receptek interneten, nezz esetleg utana, hatha fel tudsz hasznalni valamit belole. Olyan munkat kell talalnod, amit el tudsz latni a betegsegeddel, valami konnyebb szellemi munkat kellene keresned. Milyen vegzettseged van? Vagy ha beszelsz angolul esetleg meg mas nyelveken, recepciosnak esetleg? Magyarorszagon is vannak nagy ritkan bentlakos recepcios allasok, talan ilyen iranyban kellene nezelodnod.
2013. jún. 12. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
85%
8-nak nincs igaza. Miért kell visszaélni azzal, ha valaki rokkant beteg és ki van szolgáltatva? Elég önző dolog ez a férjedtől...Látszik, hogy tudja, bármit megtehet. Keress egy másik pasit, biztos találsz olyat, aki jobban törődik veled, mint ez az önző sógor.
2013. jún. 12. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
89%

Sajnos rengeteg itt a rosszindulat,pedig a helyzeted egyaltalan nem termeszetes.

Kedves valaszolok!

Ha nem tunt volna fel,a pasas nem az utcarol fogadott be egy hajlektalant,hanem az illeto evek ota a felesege,aki a rokkantsaga miatt nem kepes dolgozni.Mi ez,hogy valaki orulne,ha etetik? Szerintem a tobbseg nem ezert megy ferjhez!

Kedves kerdezo!

Ugy ertem evek ota fennall ez a helyzet,a ferjed csak valami csoda folytan valtoztatna( pl ha veletlenul o maradna munka nelkul es Te tartanad el egy ideig,talan megertene milyen erzes amikor valakinek nincs onallo keresete)

14-esnek igaza van,probalj mas teruleten munkat talalni,lehetoleg ne fizikai munkat keress.Nyilvan nehez videken,de ha folyamatosan erdeklodsz,hatha akad valami,amit el is tudsz vegezni.Ha munkarol van szo,talan a ferjed is hajlando lenne elvinni autoval,ha nem helyben van.

2013. jún. 12. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Fájni fog, de az én véleményem az, hogy egy olcsó cselédet szerzett Magyarországról... Nincs közös gyerek se, nincs cél, ami előreviszi a kapcsolatot. Én a helyedben nem várnék csodára, hanem összepakolnék és eljönnék.
2013. jún. 12. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
69%

Rengeteg negatív választ kaptál...én viszont megértelek-mivel rokkant vagy nem tudsz dolgozni de gondolom otthon a háztartást te vezeted-csak ugye azért a nők nem kapnak fizetést (pedig ha dolgoznának főállásba mint a pasi és nem lenne az otthonira idő akkor a bejárónő kapná azt az összeget...).

Én melózgatok leadom a fizetésem, régen be is vásárolt a férjem de az utóbbi 1-1,5 évben nem. nem főztem tegnap ma sem -holnap holnapután meg melózom. Nem érdekel ha nem eszek meleg ételt egész héten, de ha nem lesz ovi és suli remélem azért nem a gyerekeken akar spórolni!!! -ja és ez se sporolás mert más egészségtelen szarokat meg megvesz meg havi 100ezret feleslegesen dobunk ki az ablakok (erre lehetne megoldás de neki így kényelmes).

Ma szóltak a suliba hogy a gyerek otthon reggelizzen, mert jelenteniük kell a védőnőnek!!! -hozzáteszem régen mindig kapott reggel joghurtot, müzlit-de ezek sincsenek újabban itthon..

Ha felírom mit szeretnék főzni nem hozza meg vagy csak vitázik-aztán mindenkinek mondja én nem tudok főzni..

Kemény dolgok ezek senkinek se kívánom hogy átélje!!! viszont engem se érdekel ha kínaiba vagy turiba veszek nagy ritkán magamnak ruhát. De az már igen ha a gyereknek nem akarja megvenni és 16ezerért meg megakarja venni a játékot!!! -ez olyan felelőtlen hozzáállás. Sok mindenben nem egyezik a véleményünk, ami sok vitát szül. És akkor mindig én vagyok a rossz a degradált.. Anyámék is azt mondják hogy én nem engedek...De basszus amin lehetne spórolni nem fogadja meg a tanácsom de játékra meg kirándulásokra lenne pénz kajára meg nem?? nem vagyok én sem tökéletes és nem is sajnáltatom magam. sokan nem tudnak erről még a családom sem-nekik elmondanám de nekem nem hisznek. barátok közül 1 vagy 2 ha tud róla és ő se mindent..kívülről mintacsalád vagyunk. gyerekek okosak jól tanulnak-igaz a magatartásuk igen csak romlott sokat veszekednek egymással az itthoni dolgok miatt..

2013. jún. 12. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
78%

utolsó voltam-

bár mostanában anonim panaszkodni se igen tudok pedig nekem is már az is segített hogy kiírtam magamból (ez olyan mint a pszihologus -utóbbi ha ingyen lenne el is mennék mert baromira rám férne!!!)

És igen az egyik hozzászóló jól leírta hogy cselédnek kellettél -meg el vagy nyomva a külsőd végett.

Velem is ezt csinálta-csinálja a férjem csak eddig nem jöttem rá. akárhova akartam menni jaj ne menj...-a végén itt ültem a négy fal között egész nap és rászoktam a netezésre.., örült ha meghíztam mondván akkor senkinek sem kellek, ha barátnőkkel szervezünk délutánra programot-akkor ő is jön...

de ha nem is ad semmire pénz az a poén neki kell vmi bemegy a boltba megveszi. volt róla szó megyünk szaunázni de gyerekek itthon voltak nyáron. mondtam menjünk úgy egyik nap én másik nap ő-na így nem engedett így 1 éve nem lett ebből sem semmi!!! -hátha a szaunába vki elkap..?? így lesz a nőkből önbizalomhiányos kalitkában élő defektes ember... -sikerült kicsit lefogynom -még mindig van rajtam egy 5 kiló -nagyon vékony ugysem szeretnék lenni- volt hogy hazajöttem melóból azért kaptam lebaszást mert túl kivágott volt a felsőm :( -hozzáteszem mind kapott toppok ausztriából kaptam meg a húgomtól.. -még reggel meg is kérdeztem a nagyobbik lányom hogy ez jó-e -mondta hogy igen meg hogy csinos. férjem zsákokba járatna szíve szerint. de mit ért el???- még jobban megromlott a kapcsolatunk. Régen az öccsére is féltékeny volt-mit ért el vele???-a végén nem akartam velük közös nyaralást, stranolást -akkor meg azért morgott...

2013. jún. 12. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
27%
most néztem mi zörög -erre az ingyenes telefon (családi csomagos) a férjem hívta 1 órát ment-mielőtt elment bekapcsolta???-barátnőimet vártam hogy jönnek és tudott róla... -kíváncsi volt mit beszélek velük??? -amúgy neten is le vagyok nyomozva az itteni anonim hozzászólásaim is tudja..
2013. jún. 12. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!