Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ha egy férfi csalja a feleségé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy férfi csalja a feleségét akkor miért mindig csak a feleség a hibás?

Figyelt kérdés
2013. jún. 17. 21:53
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

16: "Sose választok oylan férfit, aki nem önellátó, és sose adok többet kizsolgálásban, mint amennyit kapok. "


Én is ezt vallottam, hozzá is mentem egy olyanhoz, akitől még én tanultam főzni, merthogy otthon megkövetelték tőle. A volt férjem szülei szeretettel, de kemény kézzel is nevelték a gyerekeiket. Laktam náluk is, tudom milyen a családi életük. Amikor összeházasodtunk, a volt férjem olyan volt, mint egy kisangyal, segített, együtt takarítottunk. Aztán jött egyből a két gyerek, a második után kezdett elkényelmesedni. Akkor még nem volt vészes, hiszen otthon voltam, ő eljárt dolgozni, naná hogy elmosogatok én meg kiteregetek... aztán egyre jobban kihúzta magát mindenből, persze ígérte is, hogy majd ha dolgozok... amikor visszamentem dolgozni, nem változott semmit. Ellustult, már a gyerekekkel se foglalkozott, csak gépezett. Kértem, könyörögtem hogy segítsen, próbáltam vele beszélni, de semmi. Még csak azt se mondhatom, hogy ő tartotta el a családot, mert az ő fizetése csak aprópénz volt, azt elköltötte magára, én fizettem minden számlát, a gyerekek oviját, ruháját...

Több év szenvedés után váltunk el, az apja bocsánatot kért tőlem, hogy nem ilyennek nevelte...


Úgyhogy én nem hiszek abban, hogy majd olyanhoz megyek, aki segít, blabla.... Az évek alatt sokat változunk és nem mindenki az előnyére...



A kérdéshez: Én inkább azt tapasztalom, hogy amikor felmerül a megcsalás, akkor legtöbben a harmadikat hibáztatják, holott ő sokszor át van verve. Na meg ha két fél között minden rendben van, oda akkor se tud befurakodni egy harmadik, ha pucéran lejt csábtáncot a férfinek, mégis a szerető van kikiáltva a bűnösnek. Utána jön az, hogy akkor a feleség hibája, a férjet inkább mentegetni szokták.

2013. jún. 18. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%

A típusok, amiket látok, ismerek:


1. A nő szolgai módon kiszolgálja a férfit, mintegy "szolgáltatok, a fizetség a szeretet és a hűség". Ebbe a képzavarba szoktak sokan belebukni, mert tudattalanul is lerázzák magukról a tiszteletet. Kicsit olyan, mint a kutyatartás, lehet nagyon szeretni a kutyát, de tisztelni nem fogod, mert kezdettől fogva nem egyenrangú a viszony.


2. Az elsővel általában keveredő típus, nagyon rossz emberismeret és önismeret jellemzi. A partner rossz tulajdonságaira vak, vagy bízik a csodában, hogy mellette megváltozik. (Esetleg anyagi biztonság vagy gyerek iránti vágy miatt behunyja a szemét - közben zavarja a partner viselkedése, majd egyszer robban a bomba, mert nem tudja már elfojtani az elégedetlenséget.)


3. A saját igényeivel tisztában van, van emberismerete is, határozott. Ez sem életbiztosítás, de általában az ilyen kapcsolatok szoktak stabilak lenni.

Ha mindkét fél jól kommunikál és mindkét oldalon fennáll az ön- és emberismeret, aránylag ritka a kapcsolat megromlása. Ha mégis bekövetkezik, általában normális, csendes válás az eredmény, gyakran megmarad a baráti viszony is.

2013. jún. 18. 05:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

En sem tudom, hogy ki a hibas? Talan nincs hibas. Csak olyan van, hogy mukodik vagy nem mukodik.


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2013. jún. 18. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Mert még mindig hímsoviniszta társadalomban élünk. Ha a nő csalja a férjét, akkor szutyok, ha a férfi a nőt, akkor vagy 1) édeském, hát ez a férfiaknak a vérükben vaaaaaan, igazán megérthetnéééééd, 2) biztos nem adtál meg neki mindent, te hülye liba. Pedig mindkét esetben undorító és gerinctelen dolog. Nyilván mindkét fél hibás ilyen helyzetben, de nehogy már a megcsalót védjük. Normális esetben beszél a párjával és elválnak az útjaik, mielőtt más ágyába bújna. Tényleg nem értem ezt a nézetet, hogy a nőnek úgy kell ugrálnia, ahogy a férj fütyül meg a talpát nyalnia, hogy a férj ne legyen hűtlen, és a feleség hibája, ha mégis az lesz...
2013. jún. 18. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:

Van egy nő, 7 éve van kapcsolata a párjával, és 12 éve van szeretője...

Ki a hibás? A ffi mert "nem törődik" a nővel (külföldön dolgozik,havi 180-200 at küld haza hogy a nőnek könnyebb legyen a gyerekeket nevelni, akiknek nem a pasi az apjuk) , vagy a nő mert félrelép?

2013. jún. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 A kérdező kommentje:
A nő!!! Apasi aki más kölykét tartsa miért érdemli meg, hogy megcsalják???? Szégyellje magát az a nő!!!
2013. jún. 18. 15:52
 27/27 anonim ***** válasza:

***Az a férfi csalta meg igazán a párját, amelyik utána nem érezte magát rohadt szarul.***


És most azok a férfiak akik megértették az első mondatot mert átélték nagyot hibáztak, többet ne tegyék!

2013. jún. 18. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!