Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek akkor is be kell...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek akkor is be kell segítenie a férfinak a takarításba, ha a nő nem dolgozik?

Figyelt kérdés
2013. jún. 19. 18:13
1 2 3 4
 21/33 anonim ***** válasza:
74%

"A női ismerőseimnek a 90%-a azt se tudja, miért kell az autóba az olaj. "


Akkor hogy szerzett jogsit?

2013. jún. 20. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/33 anonim ***** válasza:
100%

"Mert például, hogy a férfi mosson föl, vagy porszívózzon, az kicsit furán venné ki magát."


Miért lenne fura,ha egy pasi a kezébe veszi a felmosó nyelet,vagy a porszívót??


Nem értem.....rá van írva,hogy "CSAK NŐKNEK!!!"?

2013. jún. 20. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/33 anonim ***** válasza:
Barátom édesapja mos, főz, varr, varrógéppel! Mikor a barátom tesóival volt terhes pl anyukája, vagy másik állást keresett, vagy bármilyen helyzetben az apukája mindig is segített. Szerintem viszont függ a munka típusától, hogy elvárható-e. A barátom apukája tanár, neki jól is esik a fizikai munka az iskola után. De azért egy fizikai munkástól biztos nem várnám el, hogy 8 plusz x óra munka után még otthon is tegyen-vegyen, ha én mindent meg tudok csinálni.
2013. jún. 20. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Nyilván nem minden nap...de néha én elvárom a férjemtől, hogy segítsen nekem. Én itthon vagyok, itthonról dolgozom. A férjem rendes melóhelyen. Ettől függetlenül, zokszó nélkül jön és segít...ha szólok.
2013. jún. 20. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/33 anonim ***** válasza:
Nekem sajnos csak alkalmi munkaim vannak most, ez heti egy-ket-harom alkalom. Igy is egy szerencsetlennek erzem magam, hogy nem tudok elhelyezkedni. Itthon mosok-fozok-takaritok, bedobalom a parom szennyeset, allandoan pakolok utana, ha megjon, elerakom az etelt, ha vegzett, elveszem elole, o meg csak bedoglik a gep ele, mert faradt. En ertem, de en meg nem vagyok cseled. A multkor mar sirtam miatta, annyira lealacsonyitonak erzem, hogy meg a koszos tanyerjat sem birja berakni a mosogatoba. Par napig otthagytam a dolgait, ahol voltak, de mar nem birtam a rohado etelmaradek szagat. Mikor kiborulok, par napig odafigyel ra, aztan kezdodik minden elolrol. En komolyan mondom, kezdek kiabrandulni belole emiatt. Nem ertem, hogy lehet ennyire igenytelen magara es a kornyezetere valaki. Nekem az nem ferfi, aki ennyire korbeugraltatja magat...
2013. jún. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 anonim ***** válasza:
Gyerekkel vagyok itthon és nem várom el,csinálja ő magától ha van hozzá kedve.
2013. jún. 20. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/33 anonim ***** válasza:
Mi nagy kertes házban lakunk, nagy porta, és kert. A benti dolgokat én csinálom általánosságban mint takarítás stb.. De én nekem nem kell a tűzre tennem, ő hordja , vágja össze a fát, ő nyírja a füvet. Szóval minden kinti munka az övé, és van is elég neki is. A kert az közös. Mindig együtt csináljuk.És ez a munkamegosztás nálunk munkahelytől független, ha van ha nincs. Ha besegítünk a másiknak az csak a mi döntésünk és nem kényszer.
2013. jún. 20. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

"Nekem az nem ferfi, aki ennyire korbeugraltatja magat..."


Azért mert nem is az.....

Szerintem az a normális,hogy ha otthon vagy,akkor rendbe tartod a lakást,megfőzöl,eltakarítasz.

Azért elé rakni az ételt,és még el is pakolni,el is mosogatni,szerintem nem vagy köteles.


Nekem is volt olyan párom,aki az egészet úgy képzelte el,hogy én kiszolgálom őt....

Pl: szennyesét nekem kellett összeszednem,mindig egymásra dobálta őket,ha véletlenül kiborított valamit,nekem kell feltörölnöm,szedjem ki neki az ételt,melegítsem fel,én rakjam a mosogatóba,én is mossam el.......de hétvégén is,ha kikeltünk az ágyból,én ágyazzak meg,ő egész nap úgy hagyta az ágyat....akkor a legdurvább!

reggelente,mikor megborotválkozott,ott hagyta nekem a szőrt a mosdókagylóban,a fogkrémmaradványokat,és mikor szóltam,nekem esett,hogy meddig tart eltakarítani a szőrt? mondtam neki,hogy a párja vagyok,nem a cselédje,és még ő volt felháborodva,hogy de hát ő tart el engem,kussoljak,na ezt nem sokáig bírtam..... 3 hónap együttélés után szakítottunk....(az egyik legnagyobb bölcsesség,hogy lakva lehet kiismerni egymást!!) én mindent megcsináltam,de cseléd az nem vagyok....

2013. jún. 20. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

ja és még annyira sem volt képes,hogy az üres fogkrémes dobozt,tusfürdős flakont megfogja,és kidobja

volt hogy csak simán a földre dobta a zuhanyzóból,és amíg fel nem szedtem utána,addig ott maradt......a legdurvább az volt hogy az elején tényleg úgy éreztem,hogy igaza van,az a dolgom hogy megcsináljam,folyton a fejemhez vágta,hogy de hát nekem nincs munkám,csináljam akkor meg,ez a munkám most..... de aztán rájöttem,hogy ez így nem normális......a jelenlegi párom teljesen más.

Rendszerető,közösen végezzük a házi munkát,megoszlik minden.

2013. jún. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
21-es! Ugyan...mintha a jogosítvány megszerzése ezen múlna. A KRESZ-en ha jól emlékszem 5 kérdés van műszakis, a forgalmin meg nem mindig kérdezik, sőt, az esetek többségében soha. Arról nem is beszélve, hogy rengeteg mindent felejt az ember, főleg azt, amit nem ért, vagy nem érdekli. Hány ember emlékszik például arra a kérdésre, hogy meddig kell lennie a savnak az akkumulátorban? Gyanítom nem sokan, akik az utóbbi időben rakták le a jogsit. Sokan a KRESZ-tesztet nem tudnák úgy megírni, hogy átmenjenek, holott rutinos sofőrök.
2013. jún. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!