Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mért nem mondja meg az igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem mondja meg az igazat a férjem?

Figyelt kérdés
Elment a szomszédos városba biciklivel vásárolni!Az oda felé utat vásárlással eggyütt meg még vissza felé még bement a benzin kútra 55pec alatt járta meg!de már haza 45perc alatt ért!biciklivel max 50perc az út a benzinkútra oda vissz!kérdeztem tőle,hogy hol volt olyan sokáig azt mondta,hogy szembe szél fújt (30fok volt szél nem is fújt)!mért nem mondja meg az igazat,hogy hol volt?hiába kérdezem csak nevet és azt mondja hogy tényleg nem voltam sehol!
2013. júl. 2. 06:40
1 2 3 4 5
 1/46 anonim ***** válasza:
100%

talán, mert ez az igazság?

vagy mondjuk rájött a cifraszapora és ezt már tényleg nem szeretné veled megosztani :)

2013. júl. 2. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/46 anonim ***** válasza:
100%
miért vagy ilyen betegesen féltékeny?
2013. júl. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/46 anonim ***** válasza:
100%

Visszafelé már elfáradt és lassabban tekert.

Tényleg percre pontosan beszámoltatod a férjed egy boltba menetelnél???

2013. júl. 2. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/46 anonim ***** válasza:
100%
Te beteg vagy.... Nyilván visszafelé mar fáradtabb volt....
2013. júl. 2. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/46 anonim ***** válasza:
100%

Te beteg vagy! Ha 55 perc alatt járta meg az utat, de haza 45 perc alatt ért, akkor hogy is van ez?

Téged is percre elszámoltat a férjed? Nem rabszolga, hogy minden percről beszámoljon!

Ha ilyen féltékeny vagy, akkor nem sok jövőt jósolok a házasságotoknak.

2013. júl. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/46 anonim ***** válasza:
100%
Most igazán nem kekeckedésképpen, de 2 város között, a semmi kellős közepén azért lehet némi szembe jövő szél, és esetleg még fáradtabb is volt. Nekem sem lenne kedvem magyarázkodni, ha nem veszed a fáradtságot, és gondolkozol el ezen, inkább ezt tedd, minthogy elméleteket gyárts...semmi értelme.
2013. júl. 2. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/46 anonim ***** válasza:
100%
Beszélgetett egyet a benzinkúton, esetleg még egy kávét is megivott??? Úristen :D
2013. júl. 2. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/46 anonim ***** válasza:
100%

Talán cuccokkal, és fáradtabban lassan tud haladni. Fizika.... Tanultál fizikát? Másrészt hány percet késhet az engedélyeddel?

Netán korai magömlése van, hogy 10 perc miatt másra gondolsz?

2013. júl. 2. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért tartott neki eddig, mert te vagy a felesége. Én se sietnék haza.
2013. júl. 2. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/46 A kérdező kommentje:
Nem betegesen féltékeny vagyok!csak elég sokszor hazudott már nekem,hogy már nincs meg a bizalom!
2013. júl. 2. 07:26
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!