Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mért nem mondja meg az igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem mondja meg az igazat a férjem?

Figyelt kérdés
Elment a szomszédos városba biciklivel vásárolni!Az oda felé utat vásárlással eggyütt meg még vissza felé még bement a benzin kútra 55pec alatt járta meg!de már haza 45perc alatt ért!biciklivel max 50perc az út a benzinkútra oda vissz!kérdeztem tőle,hogy hol volt olyan sokáig azt mondta,hogy szembe szél fújt (30fok volt szél nem is fújt)!mért nem mondja meg az igazat,hogy hol volt?hiába kérdezem csak nevet és azt mondja hogy tényleg nem voltam sehol!
2013. júl. 2. 06:40
1 2 3 4 5
 21/46 anonim ***** válasza:
100%

Közelítsük meg a problémát matematikai úton.

egy férfinél 2 perc a szex.

10/2=5

Tehát ezalatt ötször megcsalt.

Én se mondanám meg a feleségemnek ha bevásárlás közben öt másik nőt megdugtam.

2013. júl. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez már beteges! A világból is kirohannék ha felnőtt létemre a párom leszidna mert 10 percet késtem otthonról, ez már nagyon nem normális.
2013. júl. 2. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/46 anonim ***** válasza:
100%

Atyaég, most jut eszembe, a férjem vasárnap leszaladt a reggelihez narancsléért és kenyérért a tőlünk 3 percre lévő boltba. És tíz perc múlva ért haza! Jöjjön csak haza, a sodrófával várom! Ha szaladt a kasszához fizetni, akkor is max 1 perc alatt fizetett, vagyis 3 + 3 + 1 = 7 perc, mit csinált a maradék 3 percben?!!!


:D

2013. júl. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/46 anonim ***** válasza:
100%

Páromnak olyan a munkaideje, hogy akkor mehet haza, ha végeztek az aznapi munkával. Ez lehet 2 órakor, lehet 4-kor. Biztos oda kéne mennem az üzem elé, vajon tényleg aznap csak 4-kor végzett, vagy 2-kor, csak hazudik és megcsal. :D

Bizalomról hallottál már? Mit csinált volna 10 percben a férjed?

2013. júl. 2. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/46 anonim ***** válasza:
100%
Talán arról,hogy hazudozik,nagy részben Te tehetsz,pont azért,mert ilyen vagy.Ez egy vicc.
2013. júl. 2. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez egy matek feladat?
2013. júl. 2. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/46 anonim ***** válasza:
100%

Te most tényleg a perceket számolod? Nézz már magadba, ez szánalmas.

Különben érzem hogy most is másra gondol, lehet hogy rám?!?!

2013. júl. 2. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudom miért nem mondja meg az igazat, de jót nevettem a válaszokon. :)))

Egyébként, minden távozásnál ellenőrzöd a széljárást és a hőmérsékletet?

2013. júl. 2. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/46 anonim ***** válasza:
100%

Rosszul számoltok, itt nem 10, hanem 20 perccel nem tud elszámolni szegény férj. (50 perc a benzinkút tőlük oda-vissza, tehát csak haza 25 perc, amit a férj most 45 perc alatt tett meg.) Nem mintha számítana, így is úgy is beteges ez az egész.

Én már eleve ott elakadtam, hogy honnan tudod mikor ért a benzinkútra. Honnan tudod percre pontosan, hogy mennyi idő volt a vásárlás?

2013. júl. 2. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/46 anonim ***** válasza:
100%
akkor n ot hanem 10 nőt kurta meg. h gyorsabban is tekert akkor 12-t
2013. júl. 2. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!