Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mért nem mondja meg az igazat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért nem mondja meg az igazat a férjem?

Figyelt kérdés
Elment a szomszédos városba biciklivel vásárolni!Az oda felé utat vásárlással eggyütt meg még vissza felé még bement a benzin kútra 55pec alatt járta meg!de már haza 45perc alatt ért!biciklivel max 50perc az út a benzinkútra oda vissz!kérdeztem tőle,hogy hol volt olyan sokáig azt mondta,hogy szembe szél fújt (30fok volt szél nem is fújt)!mért nem mondja meg az igazat,hogy hol volt?hiába kérdezem csak nevet és azt mondja hogy tényleg nem voltam sehol!
2013. júl. 2. 06:40
1 2 3 4 5
 31/46 anonim ***** válasza:
100%
Ez nagyon remélem, hogy kamu kérdés, de a válaszok szórakoztatóak :D
2013. júl. 2. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/46 anonim ***** válasza:
100%

Nem kamu, a kedves kérdező a következő privivel nyilvánította ki az egyetnemértését a válaszommal:


"Tudod mit!szopjad ki a g*cit!anyádnak a szájába vert vna inkább apád!"

- csillagozás tőlem.


Értem én, hogy a farhátban kevés a vitamin, meg a hat pulya mellett 23 évesen kínos, ha a férjed késik a falopásból és kitört belőled a feszültség, mert mégsem kapták el a rendőrök és majdnem lebuktál a sógoroddal, de attól még vigyázzál a szádra.

2013. júl. 2. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/46 anonim ***** válasza:
100%
Ejnye kérdező, eddig gondoltam, hogy nem vagy egy iqbajnok, de azért ez már túlzás. Mosd ki a szádat szappannal és mars a sarokba! Csúnya kislány!
2013. júl. 2. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/46 anonim ***** válasza:
100%
Nem jó a g@cit csillagozni. Úgy szúr amikor élvezek.
2013. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/46 anonim ***** válasza:
100%
(Kiírni nem tudtam mert fennakadt a trágársági szűrőn.)
2013. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/46 anonim ***** válasza:
100%

Csóri férj, micsoda terrorban élhet...


Hogy lehet egy ilyen nőt megdugni? Ha meg áll fel a bré, akkor ráüvölt, hogy "ájjá fel!!" vagy mégis mi?

2013. júl. 2. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/46 anonim ***** válasza:
100%
Mi ez, találós kérdés? Miért megy a férj biciklivel a benzinkútra?
2013. júl. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/46 anonim ***** válasza:
100%

Biztos felfújta a bicaj kerekeit.


Kérdező, legközelebb tekerjél te el a szomszéd városba bevásárolni! Én inkább összetenném a két kezem, hogy bicajjal elmegy csóri!

2013. júl. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/46 anonim ***** válasza:
100%
Azért megy mert be van fenyítve.
2013. júl. 2. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/46 Szőkéné válasza:
26%
Ne foglalkoz azokkal az emberekkel akik az élettől nem kaptak még elég fülest.Csak te érzed és tudod hogy miért van benned ez a feszültség és bizalmatlanság a férjed iránt.Nem vagy beteg azért amit irttál de elkeseredet vagy és minden dologra reagálsz.Egyszerűen próbálj meg higatan gondolkodni és ha elő fordul más hazugsága akkor beszélges el vele de komolyan.
2013. júl. 2. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!