Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérlek adjatok tanácsot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot hogy ne legyek egy házisárkány!?

Figyelt kérdés
A férjemmel 3 éve vagyunk házasok, jó a kapcsolatunk, van egy fiunk is. A megismerkedésünk elején folyton együtt mentünk ide-oda, bulizni. Persze amióta megszületett a babánk, leálltunk ezzel. Elköltöztünk, ő kiszakadt a baráti társaságból. Most hétvégén hazajön külföldről az egyik jó barátja és elmennek a régi társasággal bulizni egyet. Beszélgettünk erről és mondta hogy esze ágában sincs engem is hívni mert velem nem tud kikapcsolódni, nem tudja elengedni magát. Nagyon megbántott ezzel a mondatával pedig azt hiszem valahol igaza van. Viszont azóta sem tudok napirendre térni efelett. Amikor csak szóba jön mond valami még bántóbb dolgot. Ma reggel pedig már rám csapta a telefont is. Azt kívánom hogy bárcsak hazudott volna inkább. Vagy legalább elhívott volna, mert úgy is nemet mondtam volna csak ezeket a bántó dolgokat nem kellett volna mondania. Kérlek mondjatok valami jó tippet hogy tudnám tolerálni az ilyen megjegyzéseit mert tudom hogy nem kéne így viselkednem de egyszerűen nem megy.
2013. júl. 4. 10:13
1 2 3
 11/27 anonim ***** válasza:
65%

Hát én tényleg nem értelek.

Ez az ember egy barom, te meg még a seggét nyalod.

2013. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
41%

- mert velem nem tud kikapcsolódni, nem tudja elengedni magát

- Csak azt várja tőlem hogy mindig fogjam be a számat és helyeseljek.


Éljenek a remek házasságok :)

2013. júl. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
100%

Velem is beszélt már hasonló stílusban a párom, mondjuk másról, én közöltem vele, hogy bírom a kritikát, de azt szépen mondja, segítő szándékkal, mert soha többé nem vagyok kíváncsi arra, hogy kiakadva, ítélkezve vág a fejemhez dolgokat! (főleg ok nélkül..)

A helyedben megmondanám a férfinek, hogy te megérted őt, és átlátod a nézőpontját, de tiszteljen meg azzal, hogy kedvesen beszél veled, nem kell ahhoz durvának lennie, hogy megértsd, mit is szeretne! Szépen mond el neki, hogy megérdemel egy kis szórakozást a barátaival, de nagyon rosszul estek a szavai, és szeretnéd ha máskor ilyen nem fordulna elő! Ezeket szépen, kedvesen és higgadtan mond, mert különben ugyanabba a hibába esnél, mint ő! Értem én, hogy lehet neki igaza, és most igyekszel a kedvében járni, de azért még nem kellene ilyen módon viselkednie veled!!!

2013. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
64%
Hát, szerintem is a férjed bunkó és vele nincs semmi baj. Miért kéne befogni a szádat? Milyen párkapcsolat ez? Borzasztó volt olvasni is. És miért normális az sokak szerint, hogy veled nem tudja elengedni magát. Akkor kivel, ha nem veled? Azért vett el feleségül, mert szeret és jól érzi magát veled, vagy tévedek?Nekem ez érthetetlen.
2013. júl. 4. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
56%
veleD nincs semmi baj. Előző voltam.
2013. júl. 4. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztató szavakat! Értem hogy kell a pasis este, oké hogy zavarnám, mondjuk elhívtam én is a koncertre amire megyek. Engem csak annyira zavarna hogy amiatt aggódok hogy nem érezné jól magát mert ez nem az ő világa. Engem az bánt hogy én őt a szó legdurvább értelmében zavarnám. Meg is mondta hogy mehetek de lefogja sz@rni a fejem mert most nem velem akar foglalkozni. Szóval durvák a szavai. Na mindegy, nem akarok többet panaszkodni, kaptam egy pár jó tanácsot, de írhattok még, köszönöm!
2013. júl. 4. 11:35
 17/27 anonim ***** válasza:
Nem az lenne a jó, ha kipróbáljátok egymás világát? Te is elmész olyan helyre ahova ő szeretne és fordítva? Kipróbálni ha nem tetszik, akkor nem kell többet menni. De az, hogy zavarod, meg veled nem érzi jól magát. Csináltok valami programot együtt?
2013. júl. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/27 A kérdező kommentje:

11:24es: Mondtam neki ezt tegnap este, abszolút nem durván, elmondtam, hogy én ilyen vagyok, engem bántottak ezek a megjegyzések. Az a válasza általában mindenre hogy hülye vagyok ha ilyeneken megsértődök. És hiába mondom hogy de különböznek az emberek, ami neki hülyeség, az nekem nem az.. És egyszerűen ezt nem érti meg.


Fúúú... most így vissza olvasni a soraimat... lenne min változtatni. Még jó hogy a napokban ígérte meg hogy vissza fogja magát. Azt hiszem ennyit erről. Nem tudok már mit csinálni.

2013. júl. 4. 11:40
 19/27 anonim ***** válasza:
79%

Én pedig azt nem értem meg, hogy egyesek miért akarják tulajdonuknak tekinteni a társukat ? Kérdező, ne vedd magadra, egyáltalán nem Neked szól, általánosságban írtam. Miért jó, ha nem hagyjuk a másikat levegőhöz jutni, nélkülünk is létezni ?

Egy kapcsolat egyáltalán nem arról szól, hogy ismerni akarom a másik minden gondolatát, ettől egy idő után meg lehet őrülni. Igenis békén kell hagyni a másikat, nem csesztetni, ha egyedül akar lenni, vagy olykor kikapcsolódni másokkal is. És ennek kölcsönösnek kell(ene) lennie. Éppen ezek a szabadságok erősítik meg az egymáshoz tartozás érzését, a hiányérzetet, azt, hogy szabad vagyok, bármikor elmehetek, mert bíznak bennem és viszont.

A szabadságból ritkán akarnak kitörni a felek, ha viszont fojtogatóvá válik a kapcsolat, abból előbb-utóbb menekülés lesz.

2013. júl. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 A kérdező kommentje:
Elszoktunk együtt menni moziba, vacsorázni, sütizni egyszer-egyszer. Szóval nem mondanám hogy nincs közös program. De már jó régen voltunk együtt bárholis. Ő általában fáradt. Hetek óta tervezzük pl az állatkertezést, de mindig közbe jön valami.
2013. júl. 4. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!