Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Kérlek adjatok tanácsot hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérlek adjatok tanácsot hogy ne legyek egy házisárkány!?

Figyelt kérdés
A férjemmel 3 éve vagyunk házasok, jó a kapcsolatunk, van egy fiunk is. A megismerkedésünk elején folyton együtt mentünk ide-oda, bulizni. Persze amióta megszületett a babánk, leálltunk ezzel. Elköltöztünk, ő kiszakadt a baráti társaságból. Most hétvégén hazajön külföldről az egyik jó barátja és elmennek a régi társasággal bulizni egyet. Beszélgettünk erről és mondta hogy esze ágában sincs engem is hívni mert velem nem tud kikapcsolódni, nem tudja elengedni magát. Nagyon megbántott ezzel a mondatával pedig azt hiszem valahol igaza van. Viszont azóta sem tudok napirendre térni efelett. Amikor csak szóba jön mond valami még bántóbb dolgot. Ma reggel pedig már rám csapta a telefont is. Azt kívánom hogy bárcsak hazudott volna inkább. Vagy legalább elhívott volna, mert úgy is nemet mondtam volna csak ezeket a bántó dolgokat nem kellett volna mondania. Kérlek mondjatok valami jó tippet hogy tudnám tolerálni az ilyen megjegyzéseit mert tudom hogy nem kéne így viselkednem de egyszerűen nem megy.
2013. júl. 4. 10:13
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:

Utolsó: ezt kulturáltan is lehet közölni a másikkal "most a barátimmal szeretnék lenni" nem úgy hogy "zavarsz, meg veled nem érzem jól magam, meg te egy hülye vagy"


Itt azzal van mindenkinek baja, hogy ilyen stílusban beszél a kérdező férje!

2013. júl. 4. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:

21-es. Nem kifejezetten a kérdezőnek írtam a soraimat, benne is van a szövegben.

Valóban eléggé bunkó módon válaszolt a férje, jogos az észrevétel.

2013. júl. 4. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Az jó lesz, ha a gyerek előtt is így beszél majd veled, ő meg eltanulja és nem fog tisztelni-ahogy az apja sem...
2013. júl. 4. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 A kérdező kommentje:
A gyerek előtt szerencsére soha nem volt egy hangos szó váltásunk sem. Abban még a szülés előtt megegyeztünk hogy a gyerek előtt nem fogunk veszekedni mert mindketten olyan családból jöttünk ahol esténként zengett a ház. Én legalábbis. Neki meg szartak a fejére, szóval mindketten tanultunk a szüleink hibáiból.
2013. júl. 4. 17:11
 25/27 anonim ***** válasza:
A zárt ajtó mögötti veszekedésről is tud a gyerek. Nagyon érzékenyek az ilyesmire. Amúgy nem kell, hogy csúnyát mondjon, elég egy megjegyzés is.
2013. júl. 4. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

"....velem nem tud kikapcsolódni, nem tudja elengedni magát. Nagyon megbántott ezzel a mondatával pedig azt hiszem valahol igaza van"


Miért érzed úgy,hogy igaza van???? Kulcskérdés.


Egyébként hasonló kaliber a Párom és megkaptam már ugyanezeket,csak Ő többet is eljárt....szóval teljességgel át tudom érezni a helyzeted!

2013. júl. 6. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

Utolsó: azért mert ez az ő baráti társasága, igaz, engem is ismernek, össze jártunk, de nagyon régen nem látta őket, gondolom van miről beszélniük. Amikor én barátnőzök, az is más amikor ott van a férjem, ez tény. Csak én nem mondanám azt hogy zavar.

Egyébként aznap, amikor kiírtam a kérdést, jól összevesztünk, pedig nem akartam csak könny szökött a szemembe és ezen marha ideges lett. De hamar kibékültünk, aztán nagyon kedves volt, még mielőtt elment akkor is. Többször telefonált is.


Nagyon köszönöm a válaszokat! Nem erre számítottam, azt hittem elkönyveltek egy hárpiának. Szóval köszönöm! :)

2013. júl. 7. 08:02
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!