Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a férjem panasza, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a férjem panasza, hogy szóróm a pénzt?

Figyelt kérdés

Egyetlen szórakozásom, hogy naponta eljárok egy jógastudióba, ami 16 ezer forintba kerül havonta. Tudom, hogy sokba kerül, de moziba/étterembe/színházba stb. egyáltalán nem járunk.


Akárhányszor elindulok, megkapom, hogy:

"Agyatlanul szórod a pénzt, ilyen méregdrága f***ságokra jársz, teljesen fölösleges, nem csak nagyon drága de még PLUSZ BENZINPÉNZ is és amúgy is itthon is ülhetnél és NÉZHETNÉD A TV-t, itthon is nagyon jó !!"

(most körülbelül szó szerint idéztem őt).


Amúgy gyes-en vagyok itthon, amíg elvagyok, a nagyi vigyáz a gyerekre.


2013. júl. 9. 09:33
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ. Jól éltek, vagy szerényen?
2013. júl. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
79%
Attól függ mennyi a havi keresetetek. Mondjuk ha úgy nézzük a gyes 25 ezer ,ha még benzint is számolunk rá akkor majdnem a gyes összegét elköltöd jogára.
2013. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
66%
Hát helyette dolgozhatnál is, és megkereshetnéd te az árát. Szerintem is pénzkidobás, ha nem álltok jól anyagilag. A férjed helyében nekem sem tetszene...
2013. júl. 9. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
18%

Teljesen igaza van. Az a minimális GYES semmire nem elég. Azt a 16 000 a gyermekedtől vonod meg. (Ez kb. több mint a fél GYES!!!)

Jógázni meg otthon is lehet. Vannak oktatóvideók a neten.


Egy kismamának különben is az lenne a feladata, hogy törödjön megfelelően a gyerekével, nem pedig az, hogy a saját különc szórakozásával foglalkozzon.

2013. júl. 9. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
86%

Akkor ezek szerint, ha valakinek gyereke van, akkor ne is legyen semmi társasága, legyen elég neki a gyerek? Ugyan már. Gondolom, nem fél napokra megy a kérdező, hanem kb. másfél órára.

Ha jól álltok egyébként, akkor nem gáz.

2013. júl. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
81%

Kérdező, szerintem meg jól teszed, ez nem egy extrém összeg, és segít megőrizni a lelki egészségedet, hogy ne gyesbeteg neurotikusként árts mindenkinek a családban. Ilyen kiadás ellen férfiként a világon semmi kifogásom nem lenne, ettől max jobb lesz a kapcsolatod a pároddal is is, a gyerekkel is...

A "bezzeg a gyerekre is költhetnéd" típusú ősanyuciktól meg az ég óvjon meg, felteszem, nem a gyerek alapszükségletei elől vonod el a pénzt, márpedig azután rögtön a család lelki egészsége következik, és csak utána jön mindenféle pénzen megvehető kacat...

2013. júl. 9. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ hogy álltok anyagilag. Ha csak ő keres, és nem is olyan sokat megértem, hogy nem tetszik neki. Szerintem inkább hagydd most a jógát, majd ha visszamész dolgozni és tudod fizetni mgadnak akkor újrakezdheted. Addig otthon is jógázhatsz ingyen, millió videó van neten.
2013. júl. 9. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, mennyi az összbevételetek, szűkölködtök-e vagy épp jól éltek.
2013. júl. 9. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%
Erre nem lehet válaszolni addig míg nem tudjuk, hogy álltok anyagilag és mondjuk a férjed is költ ennyit magára havonta vagy három műszakba gürizik csak, hogy te otthon maradhass gyes-en is.
2013. júl. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
71%

A tanulásra, illetve testi/lelki egészség megőrzésére fordított pénz soha nem pénzszórás, hanem hosszú távon gondolkodva (márpedig miben gondolkodjon egy család...) a létező legjobb befektetés. Pénzszórás lenne az 50. divatruha/cipő, a 30. tök felesleges cucc a gyereknek mert "olyan kis cukiiii", a túlzásba vitt élvezeti cikkek, az állandóan készen vett/rendelt kaja, és társai.

Sajnos még azt sem tudom modani a Kérdezőnek, hogy "járjon tömegközlekedéssel" mert a mai BKV árak mellett egyáltalán nem biztos, hogy olcsóbbra jönne ki egy havi bérlettel...

2013. júl. 9. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!