Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a férjem panasza, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a férjem panasza, hogy szóróm a pénzt?

Figyelt kérdés

Egyetlen szórakozásom, hogy naponta eljárok egy jógastudióba, ami 16 ezer forintba kerül havonta. Tudom, hogy sokba kerül, de moziba/étterembe/színházba stb. egyáltalán nem járunk.


Akárhányszor elindulok, megkapom, hogy:

"Agyatlanul szórod a pénzt, ilyen méregdrága f***ságokra jársz, teljesen fölösleges, nem csak nagyon drága de még PLUSZ BENZINPÉNZ is és amúgy is itthon is ülhetnél és NÉZHETNÉD A TV-t, itthon is nagyon jó !!"

(most körülbelül szó szerint idéztem őt).


Amúgy gyes-en vagyok itthon, amíg elvagyok, a nagyi vigyáz a gyerekre.


2013. júl. 9. 09:33
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
29%

casco elengedhetetlen, jó minőségű téligumik is, ez az a terület amikhez a nők nem nagyon értenek és értelmetlennek tartják

ugyanakkor elismerem mi férfiak sem mindig értjük meg a női igényeket, mi csak a kész terméket amikor boldog és szép a nő azt szeretjük, a folyamatot már kevésbé szeretjük látni, ne adj isten néhányan finanszírozni :D

szerintem ezt beszéljétek meg ketten, lehet nem is a pénzzel van gondja

2013. júl. 9. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 A kérdező kommentje:

Még annyit ehhez a BENZIN sztorihoz, hogy míg az én autóm egy 1.2-es dízeles, az övé egy 3.0-as TDI. Ha mondjuk le ugrik a sarki közértbe sörért, ami kb. 500 méterre van, azt is az autóval teszi. Én ezt soha nem hoztam szóba.

Ezért is esik rosszul ez az egész történet nekem.

2013. júl. 9. 10:53
 23/42 anonim ***** válasza:
96%

Tehát fenntartotok két autót és jól kerestek?

Akkor ez a pénz miért fájhat neki? Ezt kellene kideríteni! hogy miért akar zsarnokoskodni rajtad, miért vannak ilyen elvárásai. Nem attól fél, hogy tőle veszed el az időt?

2013. júl. 9. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
95%

borzasztó, hogy ő ajánlja föl, hogy te maradj otthon, majd ő akarja megszabni, hogy mit csinálj az Ő pénzével.

ez egy kicsinyes ember.

2013. júl. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:

16-os vagyok ismét, bár már eddig is jól lepontoztak, de fenntartom a véleményemet még inkább.

Itt másról van szó, nem a pénzről... hogy miről, azt neked kellene megkérdezned a férjedtől.

Ha azt mondta volna, mért nem a gyerekkel töltöd az időt, még el is tudnám fogadni -bár megérteni nem- de hogy inkább tévézz...hát... nem minősíteném a férjed.

2013. júl. 9. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
28%
Menj el melózni, és akkor te keresed meg rá a pénzt.
2013. júl. 9. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is menj vissza dolgozni de nagyon gyorsan, sosem teheted majd azt amit szeretnél mert mindent ő akar majd meghatározni neked. Öt év múlva egy önbizalom hiányos emberi görcs leszel!
2013. júl. 9. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:

12-es vagyok (aki szintén gyesen).


A válaszodból ítélve nem a pénzzel van a gond.

Sok pasi nehezen érti meg, hogy nem annyira vidám állandóan otthon lenni. A terhesség előtt olyan munkám volt, hogy nagyon sok emberrel voltam kapcsolatban, pörgős életem volt. Most pedig, még csak 8 hónapja vagyok otthon, úgy érzem néha, hogy falnak megyek. Persze ott a baba, meg a házi munka. De körbe- körbe mindig ugyan az? Barátnőim külföldön élnek, új barátságokat nem kötöttem, mert csak a páromra és munkámra koncentráltam a szülés előtt.

Biztosan jó lehet néha kimozdulni, elfelejteni az otthoni dolgokat ha csak 1-2 órára is. Szerintem én is el fogok járni valahová, és remélem nem úgy járok majd, mint Te :)

2013. júl. 9. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
100%
Az átlagkereset 3X-osa az kb. 420 ezer forint. Ha ennyit keres, akkor a 16 rohadtul nem sok...
2013. júl. 9. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
100%
Nem jogos. Én a helyedben visszamennék dolgozni, amint lehet, mert ez csak rosszabb lesz. A nyakába sóznám a háztartás vezetésének a felét, aztán örüljön. Nem várhatja el, hogy otthon ülj minden nap és nem csinálj semmit.
2013. júl. 9. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!