Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a férjem panasza, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a férjem panasza, hogy szóróm a pénzt?

Figyelt kérdés

Egyetlen szórakozásom, hogy naponta eljárok egy jógastudióba, ami 16 ezer forintba kerül havonta. Tudom, hogy sokba kerül, de moziba/étterembe/színházba stb. egyáltalán nem járunk.


Akárhányszor elindulok, megkapom, hogy:

"Agyatlanul szórod a pénzt, ilyen méregdrága f***ságokra jársz, teljesen fölösleges, nem csak nagyon drága de még PLUSZ BENZINPÉNZ is és amúgy is itthon is ülhetnél és NÉZHETNÉD A TV-t, itthon is nagyon jó !!"

(most körülbelül szó szerint idéztem őt).


Amúgy gyes-en vagyok itthon, amíg elvagyok, a nagyi vigyáz a gyerekre.


2013. júl. 9. 09:33
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
7%

Azért, ha jobban belegondolunk, így ismeretlenül, valamint a férj véleményének ismerete nélkül nem igazán ítélkezhetünk.

Lehet, hogy szegény pára azt hitte, hogy a neje végre lehiggad, ha meglesz a gyerek... aztán mégsem :)))

2013. júl. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
90%

Szerintem csak nem érti, miért jó ez. Ha ezt a 16-os benzinre öltenéd vagy az autóhoz vennél valamit, nem zavarná. :)

Ilyenek vagyunk férfiak, ez van.

2013. júl. 9. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
19%

Jogos.

Amíg ilyen kijelentésed van, hogy a havi bevétel az átlagfizu x3, addig megértem a férjed.

A "havi bevétel" javarészt az ő fizetése, de ezt úgy írod le, mintha az égből pottyanna az öledbe.

Meg ha csak ezeket jegyezted meg a férjedtől, kötve hinném, hogy csak azért vagy vele, mert szereted.

Csak hát a pénztárcát nem szokták beírni a házassági kivonatba...

na, lehet lepontozni, és még hímsoviniszta sem vagyok. :)

2013. júl. 10. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
54%

de pedig hímsoviniszta vagy, kedves utolsó.

szüljél meg egy gyereket, maradj otthon vele, és vezesd a háztartást. utána meg legyél hálás azért, hogy kapsz enni, hiszen te nem is csinálsz semmit egész nap.

2013. júl. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 anonim ***** válasza:
0%

22:45


A "nagy magyar anya" megszólalt.

2013. júl. 13. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/42 anonim ***** válasza:
23%

Kérdező,nincs igazad.Neki nem szólod meg,hogy a wc-re is kocsival megy?Még jó!De amúgy érdekes,hogy azért itt megjegyzed,tehát biztos nem olyan a hozzáállásod ehhez,mint kellene.Ő keresi meg rá a pénzt egy szavad nem lehetne erre itt sem.

Javaslom,hogy szerezz egy kis plusz bevételt és akkor már nem szólhat a jógaóráidért.Nézz meg egy hónapot,amikor eladsz mondjuk 1-2 ruhádat,bármidet Vaterán annyiért,ami fedezi az ahavi szórakozásod és ha akkor is beszól,akkor nem ezzel van a baja,hanem azzal,hogy naponta eljársz,de még erre is azt fogom mondani,hogy ez is jogos.:)

2013. júl. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 anonim ***** válasza:
59%
A férjed anyagias beállítottságú, és ami pénz nem a kocsijára, meg látható dolgokra megy el, az neki pénzkidobás. Gondolom, könyveket venni sem hagy. Más az értékrendetek. Amúgy szerintem nem pénzkidobás. Amikor majd visszamégy dolgozni, amúgysem lesz lehetőséged naponta jógázni.
2013. júl. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/42 anonim ***** válasza:
77%

én is a kérdezővel értek egyet...

én nem értem meg, hogy egyes nők képesek meghunyászkodni, meg behódolni a férjüknek csak mert "ő keresi a pénzt" ?

hát nem arról szól a házasság, hogy ami az enyém az a tiéd és fordítva? hát mitől különb a férfi, hogy ő keres? hát nem ez a szokás évezredek óta?

most őszintén, ha belefér a költségvetésükbe, akkor miért ne mehetne? nem hiszem, hogy a gyereknek akkora törés lenne napi másfél óra az anya nélkül....sőt!

nagyon bírom, hogy itt minden nő mekkora birka és bólogat a zsarnok férjének!

2013. júl. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
0%

Ad1: "Amikor majd visszamégy dolgozni" ->nem fog visszamenni dolgozni,hisz ezt beszélték meg a Férjével.

Ad2: Az nem meghunyászkodás meg behódolás,hogy tisztelsz egy Férfit.

2013. júl. 13. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
Kell a kikapcsolódás, de próbálj valami olcsóbbat találni. A gyes felét jógára költöd. Én is rohadtul örülnék biztos. Bár bevallom, én is anyagias vagyok. 32/N
2013. júl. 13. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!