Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jogos a férjem panasza, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogos a férjem panasza, hogy szóróm a pénzt?

Figyelt kérdés

Egyetlen szórakozásom, hogy naponta eljárok egy jógastudióba, ami 16 ezer forintba kerül havonta. Tudom, hogy sokba kerül, de moziba/étterembe/színházba stb. egyáltalán nem járunk.


Akárhányszor elindulok, megkapom, hogy:

"Agyatlanul szórod a pénzt, ilyen méregdrága f***ságokra jársz, teljesen fölösleges, nem csak nagyon drága de még PLUSZ BENZINPÉNZ is és amúgy is itthon is ülhetnél és NÉZHETNÉD A TV-t, itthon is nagyon jó !!"

(most körülbelül szó szerint idéztem őt).


Amúgy gyes-en vagyok itthon, amíg elvagyok, a nagyi vigyáz a gyerekre.


2013. júl. 9. 09:33
1 2 3 4 5
 41/42 zabmester ***** válasza:
87%

Na jó, de ha van rá pénzük, miért baj? Ja, mert azt a pénzt a férj keresi meg? Már elnézést, de a férj azért tudja megkeresni azt a pénzt, mert a kérdező otthon vigyáz a KÖZÖS gyerekükre, tehát ezt nem a pasasnak kell megtennie, hanem elmehet a munkahelyére dolgozni. A felesége ezt azzal teszi neki lehetővé, hogy ő otthon van a gyerekükkel.

Mellesleg meg tudtommal a házasság intézménye vagyonközösséget is jelent, tehát amit az egyik megkeres, az nem csak az övé, az a családé. A kérdező ebből miért ne költhetne a saját kedvtelésére, ha ez anyagilag nem vágja a földhöz a családot?

2013. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/42 anonim válasza:
Nem szórod a pénzt,ennyi neked is jár különben bekattansz. Különben is ő önként felvállalta a családfenntartó szerepet,és nem is a mindennapi élet költségeinek rovására megy. Az én férjem is ilyen sajnos,én az elején hagytam és homokba dugtam a fejem de sajnos csak azt értem el vele hogy teljesen elkanászodott,az ingyen rabszolgája lettem és folyton megpróbál leszabályozni.Amit ő akar arra mindenre van pénz én pedig csak az áldozatokat hozom,mindenről le kell mondjak még 1000 Forintért is csak a száját húzza ha azt kizárólag magamra költeném.Ne hagyd ,mert ha most önző mindig is az marad hidd el én megjártam vele. Nem egyszer ott kellett hagynom a gyerek sorozatos betegségei miatt a munkámat és saját kereset nélkül,állandóan üres zsebbel otthon maradnom. Mindezt önként és dalolva,míg ő vígan folytatta a munkáját és ha vágyott valamire csak belenyúlt a pénztárcájába és már meg is vette.
2013. júl. 20. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!