Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Véletlenül hívott a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül hívott a férjem, hogy "kézcsók drága kislány, hogy vagy édesem? " . Beleszóltam és meglepődött? Kit akart hívni?

Figyelt kérdés

Férjem most hívott fel teljesen véletlenül azon a telenomon, amin nem szokott, mert nem az a családbarátos.

De a lényeg az, hogy felvettem és elkezdte, hogy "kézcsók drága kislány, hogy vagy édesem?" ... beleszóltam és meglepődve visszaszólt, hogy te vagy? Mondtam, hogy nem ő, hanem én, mert teljesen egyértelmű volt, hogy nem engem akart hívni.

Erre meglepődve visszaszol, hogy te vagy, ó ne haragudj!!!

Visszakérdeztem, hogy kit akart hívni erre nem kaptam választ...

Most mit lépjek??? Ti mit tennétek???



2013. júl. 11. 14:02
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:
Talán nem tudjuk meg soha mi lett a történet vége :)
2013. júl. 15. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:
Alaposan elverte a férfit mikor hazament.
2013. júl. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!