Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Véletlenül hívott a férjem,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véletlenül hívott a férjem, hogy "kézcsók drága kislány, hogy vagy édesem? " . Beleszóltam és meglepődött? Kit akart hívni?

Figyelt kérdés

Férjem most hívott fel teljesen véletlenül azon a telenomon, amin nem szokott, mert nem az a családbarátos.

De a lényeg az, hogy felvettem és elkezdte, hogy "kézcsók drága kislány, hogy vagy édesem?" ... beleszóltam és meglepődve visszaszólt, hogy te vagy? Mondtam, hogy nem ő, hanem én, mert teljesen egyértelmű volt, hogy nem engem akart hívni.

Erre meglepődve visszaszol, hogy te vagy, ó ne haragudj!!!

Visszakérdeztem, hogy kit akart hívni erre nem kaptam választ...

Most mit lépjek??? Ti mit tennétek???



2013. júl. 11. 14:02
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
96%
Na, ezt magyarázza ki, ha tudja...
2013. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell rögtön arra gondolni, hogy megcsal, csak flörtöl. Engem is gyakran hasonló dumával hívott fel az egyik felettesem a munkában, és sosem volt köztünk semmi.

A pasik közül sokan ilyenek, főleg, ha 40 fölöttiek, és rajtuk van a pánik, hogy már nem kellenek senkinek.

Az is lehet, hogy valamelyik kolléganőjét, akivel baráti a kapcsolatuk, azzal poénkodott, és azért nem mondja el, mert nem akar elveszíteni téged, de felesleges tragédiát sem akar. Nem kell egyből a legrosszabbra gondolni.

Nem azt mondta a telóban, hogy "kicsim, vagy szerelmem, nyuszikám stb." Az már egyértelmű lenne, de ez.. szerintem ártatlan bohóckodás akart lenni, csak rosszul végződött.

2013. júl. 11. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
86%

Barátom és az egyik nagyon jó közös barátunk szoktak így beszélgetni egymással, persze csak poénból (egy évekkel ezelőtti italozás maradéka:) ). Rögtön ez jutott eszembe, hogy talán nálatok is ez van, de akkor rögtön mondta volna, hogy kit akart hívni, meg erről te is tudtál volna. :(

Mindenképpen próbáld megtudni, hogy kit akart hívni, addig úgysem lesz nyugtod. Esetleg akár a telefonját is megnézheted, hogy hogyan vagy beírva és vajon kit akarhatott hívni (tudom, nem illik más telefonjában kutakodni, de ha nem beszél...)...

2013. júl. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
21%
Mondjuk nekem az utolsó lenne, hogy két perc múlva ide bekörmöljem, pláne, ha ismerem az oldalt... Ha meg nem ismerem, azért nem jut eszembe.
2013. júl. 11. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
64%
Igen lehet hogy nem történt semmi. Mindenetre érdemes lenne valahogy utána járni. De ez alapján balhézni se túl bölcs dolog...
2013. júl. 11. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
97%
Kétesélyes, ugyanúgy lehet bohóckodás, mint megcsalás. Ne gondolj mindjárt a legrosszabra, de légy résen. Próbáld megtudni kit akart hívni, de ne tőle, mire haza ér, van ideje kitalálni valami magyarázatot. A megcsalást meg úgyis élből tagadja, úgyhogy nem mész vele semmire.
2013. júl. 11. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
97%
Lehet, hogy szegény először akart udvarolni egy kicsit más nőnek is, és annyira parázott, stresszelt, hogy akkor is a feleségét hívta :))
2013. júl. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
96%

A férjed szokta ezeket a kifejezéseket használni, korábban?

Szokott más nőkkel poénkodni vagy ilyenek?

Ezeket jó lenne tudni, mert ezekből esetleg lehet következtetni.Pl a páromról nem tudnám elképzelni, hogy másokkal akárcsak flörtöljön is....

2013. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
91%

Hát ez nagyon furcsa, viszont lehet csak egy viccnek szánta, de az is lehet, hogy valamire fel akarja hivni a figyelmedet.

Az "édesem "szó az szerintem egy kicsit erõs, azt nem mondjuk bárkinek én csak a gyerekeimnek és a férjemnek mondom.

2013. júl. 11. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
91%
Hát mindenképp ülj le vele ha hazaér, ez elől a magyarázat alól nem térhet ki.
2013. júl. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!