Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti eltudnátok képzelni házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltudnátok képzelni házasságot és családalapítást egy katonával?

Figyelt kérdés

A kérdés abból a megfontolásból született, hogy nővérem egy katonával készül összeházasodni. Már 5 éve Angliában él és ott jött össze egy Angol (vagyis walesi, de mindegy) fickóval aki katona. Ráadásul nem is akármilyen katona, az SAS tagja. Ez ilyen különleges alakulat.

Én valahogy nem tudnék egy katonával élni. Nem tudnék attól elvonatkoztatni, hogy már biztos ölt embereket. Most az mindegy milyen célból. Akkor is!

Na meg ha elmenne valami más országba biztos azon rágódnék, hogy lehet éppen most ölt meg valakit vagy éppen öt ölték meg. Meg én eléggé elítélem az erőszak minden formáját.


Ti ezzel, hogy vagytok? Ti eltudnátok képzelni az életeteket egy katonával? Vagy titeket ez nem befolyásolna?


2013. júl. 26. 11:01
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
35%

Nekem a közvetlen főnököm egy leszerelt katona.

Egy idegbeteg állat. Ha elborul az agya, itt az irodában csapkod, repül a monitor, törik az egér, zeng a becsapott ablaktábla...

A felesége is itt dolgozik a cégnél. Egy tök kedves, életvidám lányból egy lelkileg összetört, a puszta jelenlétével is elnézést kérő árnyék lett az évek alatt, amióta együtt vannak.

A főnököm katonacsaládban nőtt fel, mindenki a családban valami fegyveres testületnél szolgál még mindig, a tág család is. Az apja valami magas rangú tiszt volt. Tele van a főnököm komplexusokkal, mindenáron megfelelni vágyással. Néha közli velünk, hogy EZ PARANCS, mi meg csak pislogunk, hiszen egy irodában ez elég viccesen hangzik.


Mivel nekem csak ő a példa, más katonát nem ismerek, én azt mondom, Isten őrizz, hogy katonával kezdjek. Így a házasság sem jöhetne szóba.

30/N

2013. aug. 15. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
0%

meg is fizeti azt hogy ez parancs?


mert egy jól fizető főnökkel szemben én nagyon elnéző tudok lenni.

2013. aug. 15. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
43%

"Mivel nekem csak ő a példa, más katonát nem ismerek, én azt mondom, Isten őrizz, hogy katonával kezdjek. Így a házasság sem jöhetne szóba.

30/N"


Ismersz 1 azaz egy VOLT katonát és az alapján milliókról alkotsz véleményt?:)

Ez körülbelül olyan, hogy én ismertem egy pedofil tanárt. Most akkor minden tanár pedofil?

Kb ennyi értelme van a gondolat menetednek ha egyáltalán ezt lehet gondolkodásnak nevezni.


Borzasztó szűklátókörű, 1.0-ás értelmi szintű elmére vall a hozászolásod.


Egyébként annyira ezek után nem is csodálkozok, hogy néha elborul az agya a főnöknek. Ilyen dilettánsok között valahol érthető.

2013. aug. 15. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
23%

Idióta. 1 katonát ismer. Elmondja ez az egy alapján a véleményét. Más is ismer x katonát. ő is elmondja. s igy kialakul egy vélemény. Ez ugyanis csoportos beszélgetést ha nem vetted észre. Feltételezte hogy nem ilyen barom mindenki hogy véleményt nem mond de a másikba beleköt.

Max. ennyi lehetne a hibája, de szerencsére egy két f a s z t leszámítva a többség használható választ ad.

2013. aug. 15. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
44%

Micsoda intelligens hozzászólás, kedves 81%os.


Direkt odaírtam, hogy "mivel csak őt ismerem, csak ő a példa" ezért nem kezdenék katonával.


Nem azért, mert azt gondolom egy alapján, hogy az összes olyan. Hanem mert nekem ez olyan meghatározó élmény, hogy elkerülném őket messzire.


Szívből kívánom, hogy a te mindennapjaidat is keserítse meg egy ilyen elmebeteg,akit lelkileg tönkretett a militarimániás család, és a sereg. Rettegjél a sarokban, miközben ő az irodában tör zúz.


És azt ne mondd nekem, hogy ő az egyetlen, akiből ilyen állat lesz a seregben...


Az értelmi színvonalam meg köszöni, jól van.

A te hozzászólásod viszont téged minősít :)

2013. aug. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!