Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti eltudnátok képzelni házassá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti eltudnátok képzelni házasságot és családalapítást egy katonával?

Figyelt kérdés

A kérdés abból a megfontolásból született, hogy nővérem egy katonával készül összeházasodni. Már 5 éve Angliában él és ott jött össze egy Angol (vagyis walesi, de mindegy) fickóval aki katona. Ráadásul nem is akármilyen katona, az SAS tagja. Ez ilyen különleges alakulat.

Én valahogy nem tudnék egy katonával élni. Nem tudnék attól elvonatkoztatni, hogy már biztos ölt embereket. Most az mindegy milyen célból. Akkor is!

Na meg ha elmenne valami más országba biztos azon rágódnék, hogy lehet éppen most ölt meg valakit vagy éppen öt ölték meg. Meg én eléggé elítélem az erőszak minden formáját.


Ti ezzel, hogy vagytok? Ti eltudnátok képzelni az életeteket egy katonával? Vagy titeket ez nem befolyásolna?


2013. júl. 26. 11:01
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
5%

10-es: ha eszel húst, nem szereted az állatokat, csak magadnak hazudsz. Ilyen egyszerű. Állatszeretetből vadásznak lenni meg kb. annyi, mint rovarirtónak menni ha szereted a rovarokat: újabb hazugság. Aki SZERETI az állatokat az nem GYILKOLJA ŐKET!


A témát lezártam, mert ez egyszerűen tény, és nincs rajta mit vitatni!

2013. júl. 26. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
83%

Utolsó: Idióta vagy. Én például imádom az állatokat, de eszem húst. Viszont az, hogy te így kijelented egy idegenről, hogy ő márpedig utálja az állatokat, mert eszik húst, elég pofátlanság.

Rólad az ilyenek jutnak eszembe:

A saláta azért halt meg, hogy te vegetáriánus lehess. Legyen szíved. Egyél követ.

2013. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
70%

Én is lezártam, mert hülyeségeket írsz. Olyan beszűkült a látóköröd, hogy nem éri meg próbálkoznom. Az ember mindenevő. Nem csak hús, nem csak növény. Ezt azért ne akarjuk már megtagadni.

A vadászok is szeretik az állatokat, elhiheted. És ez nem csak népámítás, vagy önmagunknak való hazugság.

2013. júl. 26. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
90%

De jó, eljutottunk a katonáktól a vega-húsevő vitáig:D


Katona családból jöttem, de alapvetően fekete bárány vagyok, mert nem hiszek a fegyverekben.

2013. júl. 26. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim ***** válasza:
60%
5 Te is valami beteges vega lehetsz. A vadász meg azokat az állatokat lövi le, akik öregek, vagy betegek.
2013. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 A kérdező kommentje:

Jó lenne ha végre befejeznétek ezt a vadász témát!!! A kérdés nem erről szól és abszolút nem is vagyok rá kíváncsi!

Aki erről akar beszélgetni az írjon ki magának egy kérdést róla aztán hajrá, de innen legyen szíves távozzon!

2013. júl. 26. 12:06
 17/45 anonim ***** válasza:
7%

Akkor aki vega az nem szereti a növényeket mert megeszi őket? :o


Kérdésre a válasz: Tudnék családot alapítani egy katonával, engem ez nem zavar. Bárki ölhet embert, az is aki nem katona. Egy katona viszont nem feltétlenül öl. Ismerek pár katonát, életükben nem voltak még harcban :D

2013. júl. 26. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
86%

"Ismerek pár katonát, életükben nem voltak még harcban :D"


Valószínűleg ők nem a világ legütőképesebb és legnagyobb harcértékű katonai alakulatának a tagjai!

Ne keverd össze az SAS-t valami kiscserkészekből álló gittegylettel!

Az SAS rendelkezik a legnagyobb éles harctéri tapasztalattal a világon a túszmentő és szabotázs akciók terén. Élen járnak a terrorelhárításban és az ellenséges vonalak mögötti felderítésben.

Az összes katonai konfliktusban részt vettek amihez Angliának köze volt a II. világháború óta. Ezeken kívül pedig számtalan fedett akciót hajtottak végre a világ számos pontját. Ezek persze szigorú államtitkok. Ők nem "béke fenntartani" mennek sehova!


Legendává vált bevetéseiket reggelig lehetne sorolni.

Az egyik leghíresebb és legmegdöbbentőbb az 1991-ben a Sivatagi Vihar hadművelet során. Iraki SCUD rakéta állásokat kellet felderítenie és megsemmisíteni egy 8 fős SAS egységnek. Téves hírszerzési jelentések miatt az akció egy vérfürdőbe torkolt. Az akció során az Irakiak vesztesége meghaladta az 1000 (ezer!) főt! Elvesztettek több teherautót és páncélozott csapaszállító járművet. A SAS 8! fős csapata 3 embert vesztet! 8 SAS katona több mint 1000 ellenséges katonával végzett! Ez az ezért mutatja milyen egység is ez!


Kicsit olvas utánuk, mielőtt a Te ismerőseidhez hasonlítod őket!:)

2013. júl. 26. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 anonim ***** válasza:
72%
A fentieket nem tudnám elképzelni senkivel mert nem vágyom rájuk, de a párkapcsolatot igen! Szerintem nagyon vonzóak és érdekesek az ilyen típusú munkát végző emberek. Engem nagyon érdekel a téma, és én magam is kicsit haosnló területen akarok dolgozni. Teszem hozzá, az erőszak teljes mértékben hidegen hagy és nem élvezem, szerintem egyáltalán nem ebből áll ez az életstílus. Szóval nagyon örülnék ha egy ilyen emberrel találkoznék és szeretnék bele.
2013. júl. 26. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/45 anonim ***** válasza:
64%

Hát én nagyon örülnék,ha katona férjem lenne,érdekel ez az életmód,ill. a katonai,háborús dolgok. Van persze sok árnyoldala is,de ha igazán szeretjük egymást ez nem lehetne akadály. Sőt,büszke lennék rá! ;)


Remélem majd megismerek egy katonát :)

2013. júl. 26. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!