Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek a diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a diplomás nő, szakmunkás férfi kapcsolatáról/házasságáról?

Figyelt kérdés
Fontos ez manapság, lenézendő dolog? Fejtsétek ki az érveket, ellenérveket, légyszi. Ha tudtok, hozzatok példá(ka)t is. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. :-)
2013. aug. 5. 19:08
1 2 3 4 5 6
 21/55 anonim ***** válasza:
48%
Az én férjem egy okos orvos, és én csak szakközépig jutottam, a család fontosabb volt számára, nekem nem, de igy alakult.
2013. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/55 anonim ***** válasza:
69%
Az én páromnak érettségije van, nekem diplomám. Kettőnk közül csak őt zavarja. Ettől függetlenül diplomás munkát végez, és majdnem 3x annyit keres, mint én. Nem papír, hanem ész és rátermettség függvénye.
2013. aug. 5. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/55 anonim ***** válasza:
41%
Erettségi elõtt ismerkedtünk meg.
2013. aug. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/55 anonim ***** válasza:
18%

Semmi. Legyenek boldogok.


Nekem nincs diplomám de az esetek 99%-ban diplomás udvarlóim voltak.

2013. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/55 anonim ***** válasza:
14%

Az én férjem egy koszos cigány, de diplomás.

Diplomás koszos cigány.

2013. aug. 5. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/55 anonim ***** válasza:
76%

"Diplomás koszos cigány" Na ilyenről sem hallottam még.


Ismerős a kérdésed, 20 évesen ismerkedtem meg a férjemmel. Volt egy fiú csoporttársam az egyetemen, aki ezzel jött nekem: "Miért alacsonyodsz le egy szakmunkáshoz? Miért nem fogsz tanult férfit?"

Eddig terjedt a beszélgetésünk, minősítette magát rögtön. Ráadásul mire ment a diplomájával? Biztonsági őr lett egy hiper-szuper marketba.

2013. aug. 5. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/55 anonim ***** válasza:

AZ jó mert hozzávaló a diplomás koszos cigány akit elkap lopá kozben.


Diplomás rablót eleve jobb ha diplomás biztonsági őr kap el.

Sőt mint tudjuk már a viszkis rablónk is diplomás...

2013. aug. 5. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/55 Arimateia ***** válasza:
100%

Diplomás nő - szakmunkás férfi kapcsolat is működhet, ha nem a papírokkal és a vélt vagy valós tudásuk fitogtatásával vannak elfoglalva. Az sem árt, ha egészséges lelkületű emberek kerülnek össze, akik nem a másikon akarnak revansot venni a saját kisebbrendűségi érzésük miatt.

Korábbi kapcsolatomban nem csak a mérnöki diplomám volt probléma az exnek (nem nekem!), hanem az is, hogy többet kerestem nála és ezzel halálra szekált.

Jelenlegi párom műszerész, én informatikus vagyok. Ő húzza a kábelt, köti a végeket, forrasztja a paneleket, én telepítem a gépeket, konfigurálom a switcheket, adminisztrálom a szervereket. Szerintem jók vagyunk együtt.:)

2013. aug. 5. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/55 anonim ***** válasza:
51%
Hogy mit gondolok? Szívből gratulálok nekik és sok boldogságot kívánok nekik, valamint bő gyermekáldást
2013. aug. 5. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/55 anonim ***** válasza:
48%
Semmi jó, mert a férfinek kisebbségi komplexusa lesz, amiért a nő többet ért el nála és le fogja húzni az önbizalmát, esetleg verni is fogja. Erre már sok ezer példa van és persze ott vannak a kivételek is, az intelligensebb férfiak, akikből persze kevesebb van, mert az Isten spórolt az ésszel sajnos. Amúgy az a vicc, hogy sok férfi direkt nála tanultabb nőt akar, hogy dicsekedhessen, meg felvághasson vele, otthon meg persze húzza le az önbizalmát, hogy ronda, rosszul főz, blabla... Jól válasszátok meg, hogy kivel jöttök össze, mert könnyen belefuthattok egy kamuzó idióta balekba, aki azt mondja, minden rendben lesz és tisztelni fog, közbe meg egy nagy faßt.
2013. aug. 5. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!