Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mi a véleményetek a diplomás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményetek a diplomás nő, szakmunkás férfi kapcsolatáról/házasságáról?

Figyelt kérdés
Fontos ez manapság, lenézendő dolog? Fejtsétek ki az érveket, ellenérveket, légyszi. Ha tudtok, hozzatok példá(ka)t is. Kíváncsi vagyok a véleményetekre. :-)
2013. aug. 5. 19:08
1 2 3 4 5 6
 41/55 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok. Nekem egy normális ember kellett, voltak elvárásaim, de a diploma nem szerepelt közte. manapság már senkit nem lehet ez alapján megítélni. Sok hülye diplomás is van, és a diploma nélküliek közt is sok hülye van. Nálunk a papír nem játszott szerepet a kapcsolatunkban.
2013. aug. 6. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/55 anonim ***** válasza:
100%

40nek

Nagyon jó szakember a férjem, és kezd kialakulni a kuncsaft köre, még pár év és saját vállalkozásunk lesz. Van hozzá érzéke, nem vállal veszteségesen munkát stb..

Biztattam hogy menjen el mester képzésre, de nem akart.

2013. aug. 6. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/55 anonim ***** válasza:
46%

Ez így van szellemileg kell egy szinten mozogni, és az érdeklődés kell hogy azonos legyen.

Ennek ellenére nem sok szakmunkást látok pl 20-40 közötti korosztályból az operában, hangversenyeken, színházakban.

Ha véletlenül beszélgetni kezdek bárkivel egy opera előadás szünetében, kiderül hogy vagy tanár vagy minisztériumban dolgozik vagy egyéb, érdekes egy ács, autószerelő sem fordul meg ott.

A legtöbb szakmunkás lusta, tanulni is lusta volt és sajnos dolgozni is lusták.

A fizikai munkától halál fáradt férfi nem fog leülni könyvet lapozgatni vagy olvasni, csak fekszik a tv előtt és fájdalomcsillapítónak alkoholt fogyaszt.

Ma már ritka a diplomás nő és szakmunkás férfi házasság, a környezetemben ilyen nincs kb. 10 párból.

Ha egy nő tényleg művelt és tanult és jól is keres, nem fog egy állandóan koszos kezű esztergályossal kezdeni, akinek ki van plakátolva cicismagazinokkal a műhelye.

2013. aug. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/55 anonim ***** válasza:
46%

"embertől függ. de pont ez az, hogy lehetnek rejtett buktatók, s ezek inkább a személyiségtől függnek. pl. én diplomás vagyok, s volt egy szakmunkás barátom. nem volt buta, egyáltalán, viszont voltak olyanok, hogy pl. én említettem egy idegen szót, amit ő nem ismert, akkor megsértődött, hogy biztos direkt használtam, mert őt lenézem, mert nem érti. ugyanez, ha említettem valamit, amit tanultam, pl. pszichológiából, gyereklélektanról, akkor is azzal jött, hogy mert én fennhéjazok.

"

Én is így gondolom

Mire vki eljut a diplomáig, tanár lesz pl. addig rengeteget magol és bizony szeret irodalomról, történelemről stb. beszélgetni.

Sajnos a legtöbb szakmunkás a lexikális tudáshiány miatt képtelen beilleszkedni egy művelt közegbe. A kérdést kategorizálni kellene milyen diplomás nő! Eü diplomásnak tapasztalatom szerint nagyon megfelel egy szorgalmas szakmunkás. Viszont nem volt olyan középiskolai tanárom, aki együtt tudott volna élni tanulatlan, műveletlen emberrel.

2013. aug. 9. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/55 anonim ***** válasza:
38%

33/44-nek

Kedves Orvosjelölt!

A te példád mutatja a valóságot! Jó nehéz lesz házasodnod.

A szüleink korosztálya (most kb. 60 éveseké) nem számít példának!


A kommunizmus alatt berángatták a szakmunkásokat is a kulturális programokba, a földművesek is zenét tanultak.

A proletár réteg felemelése volt a cél.


Ma már nem jön ki egy igazán művelt diplomás nő egy még enni sem tudó szakmunkással.

2013. aug. 9. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/55 anonim ***** válasza:
100%

"Mi a különbség a renitens és a rezidens között?"


Renitens: szabályokat be nem tartó, szándékosan áthágó, fegyelmezetlen

Rezidens: orvosgyakornok

2013. aug. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/55 anonim ***** válasza:
77%

Akkor van renitens rezidens.

De abból nem lesz orvos.

2013. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/55 anonim ***** válasza:
67%

08-06 12:42:


Én is egy utolsó vagyok.

2013. aug. 9. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/55 anonim ***** válasza:
77%

07:26


Egyáltalán nem biztos hogy egy szakmunkás műveletlen.

A kérdés pedig erről szólt.

Az hogy a szinházban megkérdezel 3 embert nem jelet semmit.

Az igaz hogy a szakmunkások nagy része nincs ott de amikor egy nő kapcsolatba kerül egy szakmunkással nem az összes többi szakmunkás alapján kellene döntenie hanem azt az egy embert megismernie.

Amiket irtok az esetek nagy részében igaz. De közel se mindig.

Ha valaki a másik megismerését el akarja kerülni az tulajdonképpen milyen kapcsolatról beszél?

2013. aug. 9. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/55 anonim ***** válasza:
90%

"Ennek ellenére nem sok szakmunkást látok pl 20-40 közötti korosztályból az operában, hangversenyeken, színházakban.

Ha véletlenül beszélgetni kezdek bárkivel egy opera előadás szünetében, kiderül hogy vagy tanár vagy minisztériumban dolgozik vagy egyéb, érdekes egy ács, autószerelő sem fordul meg ott."


Most komolyan, muszáj ezt?:) Rengeteg diplomást ismerek, aki még soha nem volt operában, és egyáltalán nem is érdekli. Helyette inkább minden hétvégéjét egy kocsmában tölti a haverokkal és nem áll meg 1-2 pohárnál:)


Tele vagy előítéletekkel és általánosítasz. Szerintem te magad se tudod, hogy miért csinálod ezt:P

Az emberek nagy része tisztában van azzal, hogy manapság csak annak nincs diplomája, aki nem akar. Tehát el kellene már felejteni ezt a "hú mekkora dolog a diploma" gondolkodást. Általában azok szeretik ezt annyira hangoztatni, akiknek valamilyen kisebbségi komplexusuk van és ezáltal próbálnak kitűnni:D Arra nem gondolsz, hogy pl. az a szakmunkás azért lett autószerelő, mert az akart lenni? Mert szereti és szívesen csinálja? Ezzel szemben sokan lediplomáznak és fingjuk nincs, hogy mit kezdjenek az életükkel.

2013. aug. 9. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!