Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan utasítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza a részeg férjem szexuális közeledését úgy, hogy ne legyen baj belőle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 19:57
1 2 3 4
 11/39 anonim ***** válasza:
100%
húú de neház dió ez...mennyire agresszív típus?mert akkor tereld el valahogy, ha nem túlontúl
2013. aug. 23. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/39 anonim ***** válasza:
100%

Mondd, hogy megvan. Vagy hazudj valami fertőzést.


De hosszú távon meg találj ki valami megoldást, nem normális egy ilyen emberrel együtt élni. Se vagyon, se a gyerekek, semmi nem indokolhatja ezt.

2013. aug. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/39 A kérdező kommentje:
Kb fél éve kezdte, a haverok bele vitték. Szinte minden pénzét elissza, ezért a főnöke nekem adja ide a fizuja felét.
2013. aug. 23. 20:27
 14/39 anonim ***** válasza:
40%

Szia! Birom nagyon a hagy ott a francba válaszokat!

Hasonló van nálunk is nagyon undorodok töle olyankor nekem is két gyerek van!

Ha iszik tudja hogy a kapnapén a helye! A multkor vártam haza nem jöt csak hajnalba elvárta hogy készen legyek az ö kedvére! Még szerencse hogy felkelt a gyerek! NA MINDEgy! Szerintem amikor jozan mond neki hógy ha iszik ne zaklason mert neked megalázó! Mert ugy érzed semmibe néz!

Két gyerek közös ház patt helyzet! Nekünk azzal lett jobb hogy ö maga valodta be sokat iszik! Reménykedem igy marad mást nem tudok!

2013. aug. 23. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/39 anonim ***** válasza:
19%
És mégis miért nem viszed el elvonóra?
2013. aug. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/39 anonim ***** válasza:
100%

Mond hogy le szeretnél zuhanyozni és adj neki még egy sört addig

keltsd fel a gyereket

Hívd át Édesanyádat

2013. aug. 23. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/39 A kérdező kommentje:

Nem tartunk otthon sört, ezért nem tudok neki többet adni.

Àltalában mindig este kilenc körül jön haza, anyám már akkor nem jön el hozzánk.

2013. aug. 23. 21:04
 18/39 anonim ***** válasza:
100%
Itasd tovább! Komolyan! Te józan vagy, nem is kell innod, csak csinálj úgy, neki meg tölts egy kis töményet, és itasd, itasd, hogy akkor rúgjon be teljesen. Az se baj, ha elalszik az asztalnál, ott egye meg a fene, nekem is aludt a volt férjem a konyhába a földön, annyira sikerült leitatnom, hogy a szék mellé ült, és ottmaradt. Légy kedves vele, ne kötekedj, mert ha agresszív, akkor... Kedves, figyelmes, itatni, még egy kis sört - jaj, ezt már nem kérem, megiszod helyettem? Ha van otthon valami tömény, az is jó, sőt az még jobb, gyorsabban is hat, hamarabb lesz K.O.
2013. aug. 23. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/39 anonim ***** válasza:
0%
18-as. Nem olvastad, hogy nem tartanak otthon alkoholt? Amúgy ekkora marhaságot amit itt összeírtál még sosem hallottam. Ittassa tovább? Te hülye vagy???
2013. aug. 23. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/39 anonim ***** válasza:
69%

És te vele vagy, mert közös a ház meg a gyerekek.

Nos; házat el lehet adni. Gyerekeknek meg remek példa, hogy apuci mindig este mocsokrészegre issza magát!

2013. aug. 23. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!