Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan utasítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza a részeg férjem szexuális közeledését úgy, hogy ne legyen baj belőle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 19:57
1 2 3 4
 21/39 anonim ***** válasza:
96%
Palacsinta sütő?? :))))
2013. aug. 23. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/39 anonim ***** válasza:
100%

Aki meg akar tenni valamit, az talál rá módot, aki nem, az talál kifogást.


Magyarul hivatkozhatsz bármire, a gyerekekre, a házra, de hiába minden igyekezet, hogy a boldog család látszatát fenntartsd, ha közben a boldogságnak nyoma sincs.

És nagy badarság azt gondolni, hogy a gyerekeknek az a jó, ha együtt van a család, mert egy alkoholista férjjel kizárt családként élni. Az pedig csak hab a tortán, hogy hiába hiszed, hogy a gyerekek ellőtt ezt titokban tudod tartani, pontosan érzik és tudják, hogy mi a gond.


Tapasztalatból mondom, apám alkoholista és anyám csak azért nem vált el tőle harminc évig, mert betegesen össze akarta tartani a családot. Én ezalatt végig utáltam otthon lenni. Anyám azt hitte, hogy jót tesz velem meg a nővéremmel, közben pedig csak megkeserítette az életünket azzal, hogy nem volt ereje kilépni egy szar házasságból. Megtette ugyan, de addigra már sem a nővérem, sem én nem éltünk otthon.

2013. aug. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/39 anonim ***** válasza:
ellőtt = előtt, sorry
2013. aug. 23. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/39 anonim ***** válasza:
100%
Anyukám mindig guttalaxot (hashajtó) tesz apu piájába, ha túlzásba viszi az italt. Ne félj két napig fosni fog fel se tud állni a wc-ről. Olyankor nem iszik sokáig, mert azt hiszi a piától van. Régi trükk ez nálunk :D
2013. aug. 24. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/39 anonim ***** válasza:

Nagyon vicces válaszok vannak itt guttalax-ról, meg palacsintasütőről :D Olyan jót nevettem.

Pedig a probléma nem vicces.

Én megmondanám neki, hogy nem kívánom piásan, mert büdös piaszaga van és az lelombozó.

De akármilyen tipp, tanács sem segít azon, hogy a férjed azt hiszi, hogy ő hazaállít részegen és az természetes, hogy te lefekszel vele. Felnőtt ember, tudhatná, hogy ez nem így megy. Ha nem tudja, akkor az elég nagy baj.

No, és milyen "baj" lenne belőle? Amúgy. Ez meg az én kérdésem.

2013. aug. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/39 anonim ***** válasza:

Ezt a hashajtost megprobálom én is a páromnál!

Habár megigérte nem iszik csak ha megprobálja megszegni az igéretét!

2013. aug. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/39 anonim ***** válasza:
Rossz hírem van: nem igen lesz ez a helyzet jobb - kivéve ha el tudod valahogy vinni szakemberhez - hanem csak rosszabb. Oké hogy most azonnal nem tudod elhagyni de törd a fejed rajta hosszabb távon hogyan tudnád. Mert alapvetően két választásod van: vagy a közeljövőben hagyod el felkészülten, vagy később menekülsz el tőle felkészületlenül, testileg lelkileg meggyötörten.
2013. aug. 24. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/39 Luighi válasza:

Ha valóban masszívan iszik, akkor megözvegyülhetsz. És ez a jó hír! A rossz hír, az ami addig tart!


Nem a lefeküdjek-e a részeg párommal a te aktuális kérdésed!


Szerintem.

2013. aug. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/39 anonim ***** válasza:

sok idő mig a szesz elvisz valakit.

nincs annyi fogad amennyi ehhez kell.

2013. aug. 26. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/39 anonim ***** válasza:

25.-ös válaszoló vagyok. Ami még eszembe jutott, hogy:

ÚÚÚRISTEN, milyen élethelyzet ez? Milyen élet ez? Azonnal ott kell hagyni. Meg kell tervezni a váltást, nem egyszerű, de megéri. Pár nehéz hónap befigyel, aztán jöhet a lelki béke, és nem kell azon pörögni, hogy a büdös piás férjemnek mit mondjak, hogy ne legyen baj... fúúú annyira felidegesít az ilyen (mármint a pasi része)úgyh bocsi, de ez kikívánkozott

2013. aug. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!