Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogyan utasítsam vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan utasítsam vissza a részeg férjem szexuális közeledését úgy, hogy ne legyen baj belőle?

Figyelt kérdés
2013. aug. 23. 19:57
1 2 3 4
 31/39 libertas válasza:
100%
Léteznek segélyszervezetek ahol segìtséget kérhetsz hogy kiléphess ebből a megalázó élethelyzetből amiben élsz. Ha magad nem is becsülöd semmire, tedd meg a gyerekeidért. Őket becsüld meg legalább.
2013. aug. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/39 anonim ***** válasza:
23%

"A ház közös, gyerekeink vannak így nem tudom elhagyni."


Nem értem a problémát. Miért is nem?!

Inkább gyáva vagy szerintem.

2013. aug. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
100%
Na ezzel aztán nagyon sokat segítettél neki.
2013. aug. 28. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 melcsiboszi ***** válasza:
Hagyd el, amíg teheted, a magad és a gyerekeid érdekében. Nem hiszem, hogy részegen bármilyen észérv hatna rá, vagy bármi eszébe jutna abból, amit józan állapotában mondasz neki (részegen nem fekszel le vele, stb.) Ha sokáig visszautasítod, előbb utóbb vagy megver, vagy megerőszakol, és szerintem ha ezt megvárod, sokkal rosszabbat teszel a gyerekeidnek. persze mindezt csak azután, hogy mondjuk megpróbáltad elvinni szakemberhez/elvonóra, vagy józan állapotában "megfenyegetted", hogy ha nem hagyja abba az ivást, elhagyod a gyerekekkel együtt.
2013. aug. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/39 anonim ***** válasza:

Annyira könnyen adtok válaszokat ész nélkül, a körülmények ismerete nèlkül!

Sok tényező nem mindegy! Kérdelző, ha jòzan, akkor megvagytok, minden rendben van? Vagy akkor sem működtök már pàrként? Mièrt iszik? Milyen viszo inyban vagy vele? Mert ha el tudnàtok erről beszélgetni hogy miért csinàlja ezt stb., meg kellene értenie, hogy elveszthet a gyerekeivel együtt.... ùgy vettem ki az íràsbòl, hogy mèg nem késő helyrehozni. a kulcs a kommunikáciò.

2013. aug. 30. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 szalaiga.bor válasza:
Ha agresszív a jóember, próbálj meg minél előbb kilépni a kapcsolatból. Ha kell, kérj segítséget. Különben, lehet, rosszul hangzik, de előbb szabadulsz, ha csak hagyod magad. A nő passzivitása elég lelombozó tud lenni egy valamennyire normális férfinak. Előbb-utóbb talán megunja.
2013. aug. 30. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim válasza:
ombudsman, családvédők, védőnő vagy egyéb mentálhigiénés szolgálat? Valahol csak találsz interneten vagy telefonon keresztül segítséget!
2013. aug. 30. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Tök mindegy, hogy milyenek a körülmények, ha az a szitu, hogy a férj részegen azt hiszi magáról, hogy ő a vasmacsó, valamint a kérdéskiíró hölgy tart attól, hogy a visszautasításból "baj" lehet, akkor a továbbiakban nincs miről beszélni. Fenyegetve érzi magát és ha engedi is a szexet, na, az nekem a majdnem erőszak kategória. El kell menni onnan.
2013. aug. 30. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 anonim ***** válasza:

Előttem szólónak: a 35-ös vagyok. Nem minden fekete-fehér, vannak árnyalatok is. Azért írtam, hgy nem mindegy a körülmény, mert a kérdésből nem derül ki szinte semmi. Ezt mondom úgy, hogy tudom miről beszélek, volt hasonló "élményem", de nem úgy kellett elképzelni, hogy ittas volt és ha nem volt semmi akkor piffpaff. Igen, kezdeményezett, próbálkozott stb., de akkor összevesztünk remekül, másnap jött a nagy elbeszélgetés, hogy miért kellett ezt, és sajnálta a dolgot, egy ideig nem is volt ezzel gond. Igazából, ha akartam volna azt a kapcsolatot és a sarkamra állok, akkor kiejtette volna a kezéből az üveget, de egészen más okokból szakítottam.

A lényeg annyi akart lenni, hogy ivás és ivás között is van különbség, és ha a kérdező akarja ezt a kapcsolatot és a férje is nyitott akkor meg lehet menteni. Viszont, ha bármelyikre is nemleges a válasz, akkor valóban nincs miről beszélni.

2013. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!